Сонник до чого сниться велетень уві сні

Велетні міцно влаштувалися в міфології багатьох країн, і зовсім не дивно, що багато сновидіння пов’язані з ними. Велетень у сні може бути як другом, так і ворогом, сон може налякати або, навпаки, надихнути.

До чого сниться велетень уві сні, залежить в основному від характеру цієї великої людини, його дій, від емоцій сновидця. Інші деталі сновидіння є важливим доповненням до тлумачення сну: які обставини були пов’язані з появою велетня, якою була поведінка інших персонажів сновидіння – все це зможе підказати, що ж відбувається в душі сновидця і чого йому варто чекати.

В сонник велетень входить як символ важливих обставин і впливових людей. Втілюючи міць і силу, побачений гігант може сигналізувати про існування могутніх покровителів або вигаданих величезних перешкод. Кожне сновидіння індивідуально. Спробуємо розібратися, що віщує той чи інший сон.

Злий гігант

У тривожні періоди життя людини нерідко сняться страшні сни, герої цих сновидінь лякають самих снах і вселяють занепокоєння наяву, коли людина згадує подробиці нічних мрій. Але кошмари не віщують лиха! Вони лише свідчать про те, що людина зіткнувся з неоднозначними подіями або зі стресом. А шляхи вирішення проблеми цілком може підказати як раз нічний кошмар.

Якщо приснився сон, велетень у якому погрожував сновидінню, то наяву найближчим часом людині слід ретельно продумувати свої дії, пов’язані з впливовими людьми. Впливовими можна вважати і тих, хто популярний в колективі, хоча і не наділений реальною владою.

Приснився велетень, який гнався за вами? Тут все залежить від того, вдалося чи гігантові схопити сновидця. Якщо так, то пора попрацювати над вірою в свої сили і навчитися правильно сприймати критику. Якщо людина не злякався і переміг велетня – рішення давно мучить проблеми не змусить себе чекати, але зусилля доведеться прикласти неабиякі.

  • Якщо велетень гнався за іншими персонажами, а на сновидця уваги не звертав, то скоріше всього в реальності буде багато метушні, яка прямо сновидця і не стосується, але занепокоєння викликає.
  • Величезного росту люди гналися за сновидцем? Наяву давно пора розслабитися, занадто багато справ і турбот звалив на себе сновидець, ось і уві сні його переслідують їх страшні образи.

Якщо інші персонажі не побоювалися велетнів, то які труднощі вигадані, або сновидця варто попросити допомоги у вирішенні своїх питань – для порадників рішення праці не складе, і вони запропонують дієвий вихід.

Велетень-людожер – знак, що свідчить про спроби маніпуляції з боку знайомих. Сновидінню слід більше звертати уваги на мотиви дій людей, на те, наскільки оточують щирі, і м’яко запобігати спробам використовувати себе в чужих інтересах.

Варто додати, що якщо кошмари часто вас мучать ночами, не варто відмахуватися від них. Нерідко депресія супроводжується кошмарами, а от позбавлення від неприємних снів може приводити до поліпшення настрою, зміни світогляду, зникнення тривоги. Для боротьби з цими неприємними нічними гостями є прекрасний метод: «переписування» кошмару за своїм сценарієм, позитивному, і візуалізація «позитивної» завершення історії у фарбах.

Величезний добряк або незацікавлений персонаж

Добрий або нейтральний велетень – символ перемог і досягнень. Сон спонукає до активних дій, зростання гіганта свідчить і про необхідність зусиль, і про величину нагород. Впливові люди будуть налаштовані на співпрацю і допомогу сновидінню. Можливо, саме час попросити підвищення чи відпустку?

Приснитися добродушний велетень може як вказівки на те, що сновидець не помічає значущості свого друга або знайомого. Бачила сон слід стримати свій запал наяву і придивитися до оточення: можливо, завищена самооцінка засліплює і віддаляє вас від хорошої людини, не дає по достоїнству оцінити його внутрішні якості.

  • Якщо велетень допоміг в якому-небудь справі сновидінню чи захистив від інших персонажів сновидіння, наяву бачила сон чекає несподівана допомога.
  • Допомога гіганта може свідчити і про те, що людині не варто турбуватися з приводу сміливих починань і ризикованих підприємств, його знань і навичок вистачить на подолання перешкод.

Бачити уві сні велетня, нейтрального налаштованого по відношенню до сновидінню і мирно займається роботою, – добрий знак. Зазвичай такий сон символізує грандіозні плани і серйозні справи, причому успіх забезпечений і реалізації перших, і в роботі над другими.

А грізний, але не лякає, а викликає, швидше, благоговіння чоловік великого зросту – символ долі, фатуму, невідомих сил, які підкидають сновидінню події, що сприяють духовному зростанню, розвитку, відкривають нові, незвідані можливості.

Цікаве тлумачення дає сонник Фрейда тим, кому довелося бачити себе в сні велетнем. Подібне сновидіння недвозначно натякає на те, що людина занадто завищує свою роль в романтичних стосунках. Можливо, «друга половинка» страждає від зневаги з боку сновидца або від його спроб нав’язати свої умови.

Який бачив сновидіння можна порадити тільки одне: постарайтеся поглянути на стосунки тверезо, в більшості випадків партнери вносять рівноважний внесок у розвиток союзу, а диктатура навряд чи буде сприяти відкритості і довіри. Автор: Катерина Волкова

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ