Сонник волохаті жіночі ноги до чого сниться уві сні

Перша відповідь сонника: волохаті жіночі ноги уві сні натякають, що ви надмірно стурбовані своєю зовнішністю, тому ризикуєте потрапити в неприємну ситуацію. До чого ще сниться такий нетривіальний символ? Точну відповідь залежить від різних факторів.

Образ обіцяє справжнє багатство!

Найчастіше, жіночі ноги, покриті щільною рослинністю, асоціюються з достатком. Якщо ж волоссячко були рідкісні, то готуйтеся до тривог і підпорядкування чужій волі.

Найгірше, вважає сонник, якщо жіноча ніжка мала уві сні копито. Це ознака того, що ви зустрілися з демонічної сутністю, власними пороками.

До чого сняться жіночі ноги сильно волохатими?

У деяких випадках волохаті жіночі ноги відображають нерозумні, надмірно пристрасні пориви і навіть моральну деградацію. Для точного трактування можна згадати колір і якість волосків.

Бачити уві сні сиву шерсть – до хвороби або дару?

Якщо сиві, то будуть біди і розчарування. Не виключено, що причиною стане хвороба. Сонник також підозрює, що ви маєте шанс придбати паранормальні таланти типу ясновидіння.

Наснилися чорне волосся? чекайте щастя!

Дуже густі і чорні волоски вказують на велике щастя. Але одночасно можуть символізувати душевний безлад.

Рудий колір однозначно передбачає спокушання або підступ. Якщо кучеряві, то без оглядки вплутається в любовний роман або переоціните свої можливості.

Сонник Міллера попереджає!

Привиділися волохаті дамські щиколотки? Егоїзм і зарозумілість стануть причиною розриву відносин з близькими і друзями.

Цей же сюжет підказує: ви ведете настільки безпутне життя, що ризикуєте стати ізгоєм.

Що означають різні дії?

До чого сняться жіночі волохаті ноги ще? В реальності зробите по-справжньому боягузливий вчинок і не зможете контролювати ситуацію. Але обов’язково врахуйте, що ви робили уві сні:

  • Цілували – спокуса, підпорядкування чужій волі.
  • Мили – подорож, радість.
  • Гладили – нове захоплення.
  • Стригли – засмучення, обман.
  • Голили – втрати, крах надій.

У мріях робили педикюр на огидно волохатих ногах? Постарайтеся проявити обережність у виборі партнерів або подруг.

Жіночі дуже волохаті ноги обіцяють виконання мрії!

Якщо «кучері» на ногах росли, що називається, на очах, то бажана мрія здійсниться. Правда, вам доведеться мати справу з вкрай безглуздою особливої.

Сонник також наполягає: потураючи особистим примхам, ви розтрачуєте потенціал і одного разу втратите сам сенс свого існування.

До чого сниться, що рясна рослинність раптом зникла без сліду? Це поганий ознака і уві сні він передрікає безгрошів’я, невезіння та інші проблеми. Швидше за все, вам доведеться заробляти на більш-менш стерпне проживання тяжкою працею.

Що значить, якщо свої ноги стали волохатими?

Що означає, якщо власні ноги виявилися моторошно зарослими? Це заклик підсвідомості: вам необхідно стати сильніше, проявити мужність і навіть відвагу. Одночасно це красномовний знак: ви дуже владна і жорстка натура, прагнете завжди і всіма командувати.

Сонник дає прогноз на майбутнє

Якщо молодий незаміжньою дівчині наснилися свої волохаті щиколотки, то в чоловіки їй дістанеться слабкий чоловік-підкаблучник.

Якщо уві сні ніжки стрункі і красиві, то майбутнє сімейне життя буде радісною і гармонійної. Якщо хворі і з видимими вадами, то готуйтеся до важкого і нещасливому шлюбу.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ