Сонник волохаті ноги до чого сняться волохаті ноги уві сні

Наснилися волохаті ноги? Сонник вважає їх уві сні хорошим знаком і ототожнює з багатством, успіхом, владою, стабільним становищем. Однак в залежності від деталей інтерпретація сюжету може дещо змінюватися і навіть носити негативний відтінок. До чого ж сниться цей несподіваний образ?

До чого бачити власні волохаті ноги

Що значить, якщо власні ніжки сильно заросли уві сні? Це провісник несподіваного щастя, поліпшення матеріального становища. Якщо ноги дуже кошлаті, зловите удачу і швидко розбагатієте. Це також ознака жагучої і ненаситної в любові натури. Але якщо волоссячко рідкісні, то ризикуєте потрапити під чийсь вплив або впасти в тривожний стан.

Сонник нагадує: у цього сновидінь символу існує ряд негативних значень. Наприклад, власні зарослі щиколотки вказують на надмірну зацикленість на собі і своїх проблемах. Так відбивається душевний безлад, примітивні почуття. Якщо панночці примарилися свої оброслі ноги, то вона занадто наполягає на любові, чим дає привід пліткарям.

Тлумачення за особливостями і кольором

До чого ще сняться волохаті ноги? Уві сні вони відображають незалежний характер і бажання завжди йти наперекір іншим. Масивні і зарослі нижні кінцівки ототожнюються з упевненістю, самостійністю. Тонкі ніжки з рідкісними волоссячко натякають на боягузтво, невміння влаштувати свою долю.

У зв’язку з таким великого числа варіантів тлумачень сонник пропонує звернути увагу на колір волосків.

 • Біляві – радість, спокій.
 • Сиве – довголіття, повагу.
 • Попелясті – прибуток.
 • Руді – обман, гроші.
 • Темні – благополуччя.
 • Чорні – пристрасть, грубість.
 • Неприродного кольору – марнославство.

Нерідко сновидіння, в яких фігурували занадто волохаті кінцівки, попереджають про важких випробуваннях. Це натяк: потрапивши в непросту ситуацію, необхідно проявити волю і рішучість, активно відстоювати свою позицію.

До чого сниться образ за сонником Енігма

Не в міру волохаті ноги уві сні асоціюються з владної і навіть деспотичною натурою сновидіння. Це ознака того, що ви прагнете всіма керувати. Якщо ноги раптом рясно обросли волоссям, то ви явно переоцінюєте свої заслуги і намагаєтеся підвищити самооцінку за рахунок інших.

Рослинність на нижніх кінцівках також натякає, що в гонитві за задоволеннями ви ігноруєте моральні принципи. У той же час сонник Енігма пропонує більш позитивні трактування. Так, зарослі гомілки віщують великий прибуток і нежданий успіх, а волосся на ступнях обіцяють далеку дорогу і незвичайні пригоди.

Що значить сон по Міллеру, Ванге, Фрейду

Якщо дівчині наснилися волохаті ніжки, то вийшовши заміж, вона буде командувати чоловіком. Чоловікові виявити уві сні підвищену волосатість на щиколотках можна до прощення. Містер Міллер також вважає образ відображенням агресивного і негідної поведінки.

Доктор Фрейд асоціює рослинність на ногах з мужністю, вольовим характером. Однак для жінки це ознака непривабливості для протилежної статі.

До чого сниться знак по тлумачу Ванги? Сліпа провидиця пророкує отримання керівної посади і зарозумілість.

Сонник Цветкова обіцяє успіх і процвітання того, хто побачив у мріях волохаті ноги. Це відображення високого потенціалу, великої сили духу, великої кількості життєвої енергії.

До чого уві сні побачити чужі кінцівки

До чого сняться чужі волохаті ноги? В цілому, тлумачення аналогічне &# 8212; це символ прибутку, сили, доброго здоров’я, а крім того, підтримки і допомоги з боку. Уві сні вас вдарили кудлатою п’ятою? Скоро неодмінно привалило грошики.

Одночасно сонник вважає, що після такого бачення доведеться виправдовуватися, ревно відстоювати свою невинність. Бачити чужі волохаті ноги означає, що належить виконувати вказівки владного людини, цілком підкорятися йому.

Якщо у іншої людини раптом зарості гомілки, то не потрібно найближчим часом давати комусь поради або гроші в борг. Іноді такий епізод натякає на втрату контролю над ситуацією, конкуренцію, нестабільність, раптове погіршення самопочуття.

Що обіцяють дівчині чоловічі ноги

Молодий незаміжньої дівчини бачити уві сні красиві помірно волохаті чоловічі ноги добре. Сонник пророкує романтичний зв’язок, яка переросте в щасливий союз. Більш того, майбутнє заміжжя буде заможною і достойною. У соціальному житті можна готуватися до доброї популярності.

Одночасно підвищена волосистость вказує на деградацію і ниці пристрасті. Тому не виключено, що супутник буде не в міру владним, егоїстичним і агресивним людиною. Найгірше, якщо замість ступні було копито. Ваш обранець виявиться справжнім демоном у плоті.

Некрасиві або поранені волохаті ноги віщують розчарування і великі неприємності. Якщо гомілки чоловіки порита кучерявим завитками, він явно переоцінює свої можливості в ліжку.

Інтерпретація сюжету по діям

До чого ще сняться волохаті ноги? Щоб отримати максимально чіткий прогноз сонник настійно рекомендує згадати, що робили уві сні з волоссям. Причому сновидіння дії можуть разюче відрізнятися від того, що можливо наяву.

 • Гладили – до інтимного побачення.
 • Мили – до занепокоєння.
 • Фарбували – до помилок.
 • Сплітали – до нових відносин.
 • Виривали – до втрат.
 • Палили – до ухилення від небезпеки.

Примудрилися сушити ноги феном? Насправді станете учасником неприємної історії, яка швидко стане надбанням громадськості.

Наснилося, що довелося голити ноги

Уві сні почали голити волохаті ноги? Наближається період, ознаменований серйозними матеріальними труднощами. Причому трапляться вони по вашій же вини. Це ж бачення підказує: у вас не вистачить ні сил, ні ресурсів, щоб довести до кінця дуже перспективна справа.

До чого сниться, що незнайомий персонаж голив вам ноги? Остерігайтеся довіряти малознайомим людям. Вас можуть обдурити шахраї. Якщо це був знайомий чоловік, то саме він принесе неприємності і витрати. Примудрилися порізатися при голінні? Сонник впевнений: через поспішність або самовпевненості позбудетеся великого доходу.

Голені щиколотки негативний сигнал, що передвіщає серйозне захворювання і розорення. Найгірше бачити, що ноги самі по собі раптом стали гладкими. Удача буквально від вас відвернеться, і деякий час доведеться жити в злиднях і страху перед майбутнім.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ