Сонник Гомосексуальність 😴, до чого сниться Гомосексуальність жінці 💤, що означає побачити Гомосексуальність у сні – тлумачення снів безкоштовно

1 Гомосексуальність за Психоаналитическому соннику Ст. Самохвалова

До чого сниться гомосексуальність жінці:

Гомосексуальність. Коли Его не в змозі реалізувати свою мужність, воно шукає її у зовнішньому світі. Пасивний гомосексуаліст психічно маскується під жінку для приховування нестачі маскулінності в гетеросексуальних стосунках. Вибираючи і воліючи жіночий аспект, гомосексуал схильний, тим самим, до придушення чоловічих характеристик в самому собі, які пізніше можуть проявлятися в комплексі неповноцінності. Під час формування гомосексуальності виявляється виражена фрустрація, яка долається в зміщеному поведінці, наприклад агресії. Причиною гомосексуальності може бути домінантна мати і субмиссивный батько. Однак гомосексуал не більше, ніж гетеросексуал, потребує у зв’язку з чоловіком для культивації Аніми чи фемининого в собі. В цілому жоден чоловік не минув періоду підліткової гомосексуальності. Тому сновидіння гомосексуального характеру можуть свідчити про регресії до вказаного періоду. Крім того, в широкому розумінні до гомосексуальності слід відносити чоловічу/жіночу дружбу, меншу ступінь довіри до протилежної статі.

Придушення гетеросексуальності. Заміщення інцесту.

Якщо індивіду уві сні належить чоловіча роль або риси мужності. Перемога над суперником.

Якщо індивід відіграє жіночу роль. Залежно від контексту або страх, або бажання кастрації для прийняття транссексуальной ролі.


ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ