Сонник волохаті груди до чого сниться волохаті груди уві сні

Волохаті груди уві сні обіцяєте здоров’я і стабільно високий достаток. Одночасно вказує на нерозумні вчинки і у виняткових випадках відображає духовну деградацію. Сонник підкаже, до чого точно сниться заданий образ.

за Міллеру

Наснилася своя або чужа волохаті груди? Це ознака нездатності розпорядитися випав шансом або здійснення боягузливого вчинку.

Щастя або безлад?

До чого сниться чоловіча волохаті груди? Належить доводити свою невинність у справі, до якого мали лише непряме відношення. Власна волосатість уві сні також відображає душевний безлад, ниці пристрасті, погані думки.

Наснилася чоловіча грудина, покрита густою власний порослю? Для чоловіків це означає успішність і багатство, для дам щасливий шлюб, успішну реалізацію творчого потенціалу.

Чоловіча заросла груди символізує життєву силу, мужність, владність, впевненість. Сонник нагадує: бачити випадання волосся – погано. В реальності втратите перераховані якості.

Задумайтесь!

До чого ще сниться кошлатий торс у чоловіка? Заслужите повагу або отримаєте прибуток. Якщо волосяний покрив рідшає на очах, то понесете збитки, втратите джерело доходу або захворієте.

На думку сонника, бачити вказаний сюжет можна і повної сплати великого боргу. Якщо жінці приснилася надто багата рослинність у чоловіка, то їй необхідно задуматися про майбутнє.

прекрасне майбутнє!

Що символізує уві сні жіноча волохаті груди? Сонник обіцяє їй щастя, сімейний достаток, багато дітей. Іноді образ натякає, що ви прагнете до задоволень, переступаючи закони моралі і моральності.

Жіноча грудна клітка, прикрита густим волоссям, гарантує успіх і підвищення доходу. Бачити, що жіноча грудина покрита рідким волоссям, означає: ризикуєте потрапити під чужий недобре вплив.

Чи готові?

До чого ще сниться непристойно волохаті груди у жінки? Невдовзі дізнаєтеся про свої недоліки і будете надзвичайно засмучені істиною.

Якщо у жінки грудні залози і інші частини тіла уві сні обросли волоссям, то вона буде керувати чоловіком або керувати великим колективом. Іноді сонник пророкує сновидицей, який побачив своє заросле тіло, раннє вдівство.

Тримайтеся!

Наснилася заросла грудка у дівчини? В реальності отримаєте повне прощення минулих помилок. Волохаті груди у дівчини відображає підвищену чутливість до зовнішніх обставин.

Якщо уві сні дівчині привиділася власна волосатість, то сонник стверджує, що вона потурає особистим примхам всупереч тверезому розуму.

розшифровка кольору

Для отримання більш точної інтерпретації слід встановити якість і колір рослинності.

  • Чорна – прибуток, романтичну пригоду, пристрасна інтрижка.
  • Світла – хороші, міцні відносини, удача, фінансова стабільність.
  • Руда – обман, мінливість.
  • Сива – довголіття, зміни, шана.
  • Неприродного забарвлення – марнославство, помилки.
  • Фарбована, різнобарвна – загальне благополуччя, насичене життя.

обережніше!

Сплутана волосатість на грудній клітці натякає, що життя перетворилося на нестерпну ношу. Якщо рослинність чорного кольору відзначена білим пасмом, то сонник пророкує народження дітей.

Наснилося, що хтось смокче вашу кошлату груди? Це буквально означає, що хтось спробує жити за ваш рахунок. Тлумачення сну аналогічне, якщо самі виявилися в згаданому положенні.

До чого сниться, якщо не пощастило голити, стригти або виривати уві сні волоски? Це ознака обману, зради, сварок, втрати доходу зі своєї вини.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ