Сонник волохата спина до чого сниться волохата спина уві сні

Бачити волохату спину уві сні у жінки, або у чоловіка – до широкого вибору можливостей для подолання поставлених цілей. Рослинність на власній шкірі означає щедрість душі і багатий духовний світ сновидіння. Якщо приснилися маленькі завитки, готуйтеся до отримання грошових засобів. А ось, до чого сняться справжні патли на тілі, стародавні сонники роз’яснюють детально.

сонник Міллера

Зарубіжні психологи рекомендують не зволікати, а відразу ж братися за вирішення важливих справ, якщо приснилася чоловіча волохата спина. Побачене означає, що ви отримаєте доступ до інформації, завдяки якій, зможете зрушити гори.

Густав Міллер предметно вивчає кожну деталь уві сні. До чого сняться дрібні завитки на тілі, сонник психотерапевта пояснює з урахуванням дій сновидіння:

  • збривати – до бажання сновидіння прикувати до себе загальну увагу;
  • розчісувати – до вміння бачити прибуток і вигоду в кожному проекті;
  • гладити кого-небудь – до появи надійного друга;
  • мити – до звільнення від чужого впливу.

Не бійтеся просити допомоги

Бачити волоски у чоловіка, розчісувати їх, приводити в порядок уві сні – до бажання контролювати ситуацію. Вам вдасться не тільки самому попрацювати плідно, але і простежити за виконанням своїх обов’язків оточуючими, якщо приснився знайома людина.

До чого сниться волохата спина незнайомця, сонник Лоффа пояснює необхідністю залучити ресурси і людей з боку, щоб швидше завершити власний проект. Вам доведеться просити допомоги у друзів, колег, навіть у керівництва. Нагорода за виконання завдання в строк, обіцяє бути щедрим.

Будуйте плани на щасливий шлюб

Бачити волохату спину не у чоловіка, а у жінки якось незвично. Однак, тлумачення сну з цього приводу читати дуже цікаво. Ніжні кучері на жіночому тілі свідчать про настання періоду благополуччя, якщо наснилося, що гладити їх було приємно на дотик.

Поява додаткових статей доходів, знайомство з багатою нареченою – саме те, до чого сниться зарослий волосками жіночий хребет. Дівочий сонник обіцяє щасливий шлюб, здорових дітей і справжню сімейну ідилію.

Поспішайте піднятися на п’єдестал

Збривати патли на чоловічому хребті уві сні – до активного громадського життя. Популярність захлесне настільки, що вас стануть впізнавати на вулицях. Причому, чим більше кучерів вдасться зістригти, тим радісніше вас і ваші проекти будуть зустрічати навколишні.

Крім того, ви зумієте звільнитися від тиску старших родичів, начальства. Сонник Ванги обіцяє, що відтепер не будете залежати від близьких у фінансовому плані, якщо довелось бачити уві сні свою волохату спину. Енергії і сил вистачить на те, щоб заробити собі гроші і славу за короткий проміжок часу.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ