Сонник До чого сниться взуття (міряти, втратити)

Людський мозок володіє унікальною здатністю показувати нам сновидіння в той час, коли ми перебуваємо в царстві Морфея. Таким чином він відтворює наш емоційний стан, переживання і радості. Але не в точності, а створюючи якісь образи.

Практично завжди ці образи мають не пряме значення, а зворотний трактування. Наприклад, вбивство або смерть означають довголіття і здоров’я. А до чого сниться взуття? Формулюючи значення сну про взуття, сонник не дасть вам конкретного визначення, якщо не приділити увагу дрібних, але важливих деталей. Давайте звернемося до цих деталей для розуміння того, що значить бачити взуття уві сні.

Прийнято вважати, що сон, в якому вам приснилася взуття, дуже важливий. Він може говорити про серйозні зміни як в особистому житті, так в справах і бізнесі. Як визначає сонник, взуття сниться тим, кому належить шлях, дорога. А от за яким доріжкам доведеться пройти, за реальними або це будуть стежини долі, зараз розберемося.

Так, приміряти, купувати нове взуття – значить, в найближчому майбутньому очікуються приємні зміни, можливо, зустрінете свою любов, почнете нове життя чи ваше матеріальне становище стане значно краще.

Діловим чоловікам купувати собі нову пару взуття в сні – до поліпшення справ у бізнесі, появи нових ділових партнерів, фінансового прибутку.

Просто бачити туфлі, не міряючи, для чоловічої і жіночої статі має своє визначення. Так, для дівчини це може означати багато різних пропозицій спільного проведення часу. Варто погодитися на запрошення коханої людини, оскільки є ймовірність, що цей вечір завершиться пропозицією руки і серця.

Чоловікам бачити багато черевик у сні – до великої кількості знайомств, причому кожна жіноча пари туфельок говорить про ваших близьких, навіть інтимних стосунках з жінками.

Червона одяг, взуття, та й взагалі будь-які деталі червоного кольору уві сні – це:

 • Чуттєвість.
 • Сексуальність.
 • Розкомплексованість.

Тому бачити червону взуття в сні означає мати незабаром приємне знайомство, в ньому ви зможете розкрити в повній мірі всю пристрасність своєї натури, розкутість, свободу. Якщо на даний момент ви вже у відносинах, то справжній партнер допоможе вам у цьому. Можливо, цей сон також передає романтичне забарвлення і любов існуючих відносин.

До чого сниться біла взуття? Найпоширеніше значення цього сновидіння – нові цікаві знайомства. Для дівчат воно, можливо, стане доленосним і призведе до заміжжя.

Нова червона взуття в сні обіцяє розквіт життєвих сил, що дасть можливість домогтися призначених цілей і втілити всі плани. Якщо ж нова взуття виявилася вам не за розміром, будьте готові до того, що у відносинах з близькими можуть виникнути непорозуміння і сварки.

До чого сниться взуття, яка натерла ноги? Мозолі на ногах – знак прояву нечуваного нахабства з боку оточуючих.

Старі черевики ніколи не тиснуть

Стара взуття уві сні, до чого це? Таке сновидіння символізує ваше минуле і все, що з ним пов’язано. Якщо стара пара чобіт вам з’явилася як образ, це віщує невеликі проблеми у справах, приміряти її – піти старою дорогою. Швидше за все, вам належить відвідати місця, де ви бували раніше.

А ще такий сон попереджає про майбутній справі або проекті, але оскільки взуття в ньому стара, ви з ним уже зустрічалися, а значить, реалізувати його буде легко.

Не менш цікаве питання: до чого сниться брудне взуття? Найчастіше такий сон попереджає про розірвання давніх відносин в сімейній парі. Але не варто панікувати, будь-які проблеми можна вирішити з допомогою розмови.

Сонник До чого сниться взуття (міряти, втратити)Чистити черевики в сновидінні – готуватися до далекої поїздки, яка обіцяє бути неспокійним. Таким чином ви намагаєтеся зробити все, щоб вона пройшла максимально комфортно. Якщо ж ви не плануєте ніяких поїздок, чистити уві сні взуття може означати наявність деяких проблем, від яких ви зараз намагаєтеся позбутися.

До чого сниться взуття рвана? Відповідь на це питання невтішний, незалежно від того, яка вона: жіноча або чоловіча, червона або чорна, нова чи стара.

 • Якщо ви порвали її уві сні, чекайте грошових проблем, великі фінансові втрати. Але побачивши такий сон, ви можете бути уважніше до всього, що стосується матеріальних питань.
 • Побачивши, що взуття не просто рвана, а діра саме біля підошви, можете бути впевнені, що незадовго до цього вами було прийнято неправильне рішення. Воно може сильно вплинути на долю, тому, якщо не пізно, варто його змінити.

Жіноча, дитяча, чоловіча

До чого сниться чоловіче взуття для сильної і слабкої статі? Сновидіння про взуття для жінок – практично завжди символ відносин з чоловіками. А ось вибирати чоловічу взуття для себе – це проекція того, що в реальності вам доводиться проявляти такі чоловічі якості:

 • Агресію.
 • Завзятість.
 • Твердість характеру.
 • Волю.

Коли жінці уві сні доводиться не тільки шукати і вибирати собі чоловіче взуття, а ще й приміряти її, – це значить, що наяву вона звалює на свої плечі всі чоловічі обов’язки. Для чоловіка покупка взуття в сні – це завжди його ділова сфера і добробут.

Існує багато квітів туфель і мокасин, а це важливо для більш точного тлумачення сновидіння. Так, шукати чорні туфлі – до торжества, можливо святкування у зв’язку з вдалим завершенням проекту або корпоратив. Сині – ви вірите у вдалий хід справ, вибирати червоні мокасини – у вас велика кількість життєвих сил, ви досягнете всього, чого прагнете.

Чоловікам також потрібно знати, до чого сниться міряти взуття, втрачаючи при цьому каблук. Серйозніше ставитися до всіх фінансових питань, оскільки можливі чималі збитки. Якщо вам доводиться чистити туфлі, готуйтеся до того, що для досягнення поставлених цілей вам знадобиться багато зусиль.

Відкриваючи сонник, багато хто шукає, до чого сниться дитяче взуття. Так як розмір дитячої ніжки маленький, то і клопоти у вас будуть дрібні. А ось приємні вони чи ні, можна визначити за станом взуття.

 • Якщо ви побачили нові чистенькі дитячі черевички, то клопоти будуть приємними і принесуть вам тільки радість.
 • Брудна ж, неохайна дитяче взуття пророкує неприємні події, але вони будуть незначні і, скоріше, лише трохи розчарують вас, ніж засмутять.

У випадку, коли вам довелося шукати дитині взуття, обійти багато магазинів і переглянути величезну кількість туфель і босоніжок, сон є наслідком отриманих за день емоцій. Не шукайте сонник, взуття в ньому не обіцяє вам нічого.

Взуття уві сні можна не тільки міряти і купувати, але і втрачати. Часто такий сон пророкує швидке розставання з коханою людиною. А втрачаючи черевики в грязі, готуйтеся до того, що вас чекають плітки і скандали.

Але це не завжди так, втратити взуття уві сні можна порізно. В цьому випадку втрата тільки лівого черевика призведе до розладу в особистому житті. А ось втрата правого обіцяє матеріальні проблеми. Тепер, знаючи, до чого сниться взуття, яку ви втратили, виявіть більше уваги до своєї другої половинки і з обережністю витрачайте гроші.

Сни не завжди таять у собі підказки про наше майбутнє, нерідко вони є лише продовженням минулого дня. Але багато з них мають приховані знаки, які необхідно виявити і правильно витлумачити, щоб дізнатися, приміром, до чого сниться взуття.

Автор: Наталія Чернікова

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ