Сонник власне весілля до чого сниться власне весілля уві сні

Людина, якій приснилася власна весілля, як правило, не знає, що і думати. Сонники все розкладуть все по поличках – що уособлюють образи уві сні і навіть як вчинити в майбутньому. Слідувати їх вказівками не обов’язково, але дізнатися їх вельми цікаво.

Для заможних дам

Заново пережити уві сні щасливі хвилини, коли майбутній чоловік робив пропозицію, і знову з радістю прийняти його, значить, що гідності сновідіци будуть оцінені оточенням – колегами, батьками, подругами.

Густав Міллер у своєму сонник попереджає: жінка, якій наснилося застілля без гостей і свідків, повинна стримувати безглузда характер, інакше її наздоженуть неприємності. Якщо вона побачить гостя в траурному одязі, то сімейне життя не занадиться.

Зигмунд Фрейд пророкує гармонійний подружній секс тієї, яка отримувала задоволення від бенкету.

Що наснилося юній дівчині

Безневинна дівчина, яка виявилася нареченою на шлюбної церемонії, в реальному житті побоюється першого сексуального досвіду. Якщо їй здається, що батьки проти її вибору, то і наяву вони з упередженням поставляться до її хлопцю.

Якщо панянка вийшла заміж потайки, то важкий характер і дратівливі звички заважають їй створити міцні відносини. Якщо ж за столом зібралися сумні люди в жалобі, її майбутній шлюб буде невдалий.

Церемонія, яка викликає уві сні паніку, обіцяє хвороби. Однак, знаходяться чудові чуда в тому, що дівчина щаслива бути нареченої – вона отримає багату спадщину.

Випробування для молодого хлопця

Чоловікам теж сняться весілля, навіть якщо вони належать до моногамних традиціям скептично. Молодій людині такі сни пророкують приємне побачення з продовженням.

Юнакові, який уві сні переживав передчуття шлюбної ночі, доведеться зіткнутися з несправедливістю – його звинуватять в чужому злочині або провині. Якщо це було приємне очікування, то звинувачення розсиплються, як картковий будиночок. Якщо в сновидінні відчували тривогу і страждання, то сумні події не змусять себе чекати.

Неодруженому хлопцеві наснилося, що він вже одружений і все його поздоровляють? Сонник Мандрівника озвучує довгий список ризиків: хвороба, недуги родичів, помилка на роботі, сварка з другом або подругою.

Що означають приготування до події

До щасливому події слід ретельно готуватися, навіть якщо воно приснилося – мабуть так вважають панянки, тому що саме вони нерідко бачать передвесільні клопоти.

Дівчинці вони провіщають позитивні зміни в долі. Завтрашню наречену сонник Медеї застерігає від зайвих переживань – для неї важливіше відпочити, а планування свята довірити близьким.

Для заміжньої готуватися до весілля – уособлення прагнення до тотального контролю над близькими. Ось що означає, якщо уві сні довелося:

  • Шити біле плаття – з’являться можливості для саморозвитку.
  • Купувати туфлі – чим нижче каблук, тим міцніше становище.
  • Приміряти фату – існуючі відносини дадуть тріщину.
  • Вибирати червону сукню – успіх у шанувальників.

Готуватися до прийому гостей

Уві сні поралися біля плити напередодні свого весілля? Це означає, що відносно нового знайомого будуть зроблені поспішні висновки, як про претендента в чоловіки. Насправді він відчуває до панянки виключно дружні почуття.

Приготування до банкету і розсилка запрошень віщують конфлікти на роботі. Однак тлумачі вважають, що сама підготовка уві сні не так важлива, як її результат.

Якщо уві сні столи ломилися від делікатесів, то легко буде знайти спільну мову з опонентами. Якщо ж частування виявилося мізерним, в реальності відстояти свої інтереси і зміцнити авторитет буде складно.

Скасування власного весілля

Несподіваний поворот сюжету, через який одруження уві сні можуть скасувати, відгукується драматичними подіями, котрі чекають сновидіння наяву. Отже:

  • Спізнюватися на своє весілля – до глибокої втоми.
  • Наречений запізнився – до втрати.
  • Сама втекла – внутрішній конфлікт.
  • Гості вирішили піти – розлука з близьким другом.
  • Скасування одруження – марні тривоги.

Бачити уві сні улюбленого

Бачити в ролі нареченого на власному весіллі свого улюбленого – знак, що відносини підійшли до кінця, розставання обернеться не розпач, а відчуттям довгоочікуваної свободи. Крім того, вас чекає сюрприз, про який не підозрюєте.

Якщо уві сні він одружився з іншою, сумніви, які тяжіють вас в реальності, не мають під собою ґрунту.

Наснилося, що зустріли коханого в якості гостя? Ваші дії будуть залежати від його думки, а настрій &# 8212; від схвалення. Якщо він був одягнений в чорне, чекайте неприємностей.

Образ щастя і неволі

Весілля уособлює соціальну зрілість, духовне зростання і пристосованість до обставин, що змінюються. Крім того, вона нагадує про існування обмежень.

Сонник Енігма зазначає: якщо обряд завершився в рамках правил, людини не торкнуться зміни. Якщо ж сталося щось екстремальне, то те, що відбувається наяву незабаром дасть поштовх до розвитку.

Деякі сюжети вказують на особливості психологічного складу сновидіння і не несуть чітких пророцтв. Наприклад, бути уві сні нареченою з небажаною вагітністю – відображення схильності до маніпулювання.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ