Сонник Баранець 😴, до чого сниться Баранець жінці 💤, що означає побачити Баранчика уві сні – тлумачення снів безкоштовно

1 Баранчик по соннику Нострадамуса

До чого сниться баранець жінці:

Це символ жертовності, лагідності. Якщо вам приснилося, що ви приносите в жертву баранчика – це означає, що наяву ви прагнете до вищої справедливості і керується цим у своїх вчинках.

Якщо вам приснилося, що хтось приносить вас в жертву замість баранчика, значить, наяву ви скорбите і вважаєте всі спроби щось виправити в цьому світі безнадійними. Якщо вам приснилося, що ви тримаєте в руках баранчика – ви поб’єте всіх своєю лагідністю і розсудливістю.

Баранець до чого сниться – Якщо вам приснилося, що ви закалываете баранчика – це означає, що ви готові пожертвувати всім для того, щоб домогтися бажаного. Якщо вам приснилося, що ви бачите баранчика в калюжі крові – це поганий знак. Наслідки майбутніх подій будуть просто жахливі. Якщо вам приснився баранчик зі звіриними іклами – це означає вашого ворога, що ховається під маскою лагідності.


1 Баранчик по Соннику О. Смуровой

Бачити баранчика у сні означає:

Якщо вам приснився Баранець – це знак Божого благословення, якщо ви задумали здійснити якусь життєво важлива справа. Якщо вам приснилося заклинання баранчика божого – це знак отримання радісної звістки, яка вплине на все ваше життя.

См. також: до чого сниться Бог, до чого сниться Ісус, до чого сниться старовинна ікона.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ