8 Шкідливих звичок для ваших відносин згубні звички, на які ми не звертаємо

Давайте ж розглянемо найбільш згубні для відносин звички, на які ми не звертаємо уваги, але які при цьому, нишком руйнують наші найкращі почуття, і часто, провокують початок кінця відносин.

1. бути невдячним

Це стандартна ситуація. Який-небудь вашої колезі по роботі хлопець надіслав квіти. І ось Ви ввечері висловлюєте своєму чоловікові: «Чому це ти так ніколи не робиш?».

Іноді, ми намагаємося порівняти наші відносини з іншими. Це дуже погана звичка, тому що тоді ми перестаємо помічати щось хороше, що наша друга половинка робить для нас в своїй індивідуальній манері. життя – це не просто якісь нескінченні сцени з фільму. Краще подумайте про те хороше, що зробив для Вас ваш чоловік або хлопець і цінуєте це.

Можливо у вашого чоловіка дійсно немає часу на те, щоб вибирати Вам квіти під час робочого дня, тому що він трудитися, не покладаючи рук для того, щоб забезпечувати гідне життя своєї сім’ї. А Ваша дружина не готує Вам вечерю гідний Зірки Мішлен, тому що вимотується на роботі.

Існує так багато способів проявити свою любов, просто зверніть увагу на те, як це робить ваша друга половинка.

2. запустити себе

Особливо це стосується тих пар, які вже дуже давно разом. Іноді ми починаємо приймати нашого партнера, як належне, тому що впевнені, що він завжди буде з нами, нікуди не дінеться і буде любити нас все життя.

Однак це не означає, що потрібно переставати стежити за собою. Завжди знаходите час для занять спортом. Одягайтеся красиво і намагайтеся частіше підбирати собі вбрання, в яких Ви виглядаєте сексуально.

3. Скаржитися і чіплятися

Так, жінки. Я говорю це Вам. Бурчання моторошно дратує і стомлює, це, напевно, найбільша і поширена чоловіча скарга на всіх жінок. Замість того, щоб нити, спробуйте спокійно і чітко висловлювати свої думки і свої бажання.

Нескінченні скарги не вирішать ваших проблем, і вже тим більше це не посприяє якихось змін у вашій другій половині і його діях. Замість цього, Ви тільки віддаліть від себе свого партнера і між вами утворюється стіна. Вам здається, що скарги і ниття можуть чимось допомогти, але насправді, вони тільки погіршують ситуацію.

Що Вам дійсно потрібно зробити, так це сісти і спокійно обговорити з Вашим партнером, що б ви хотіли змінити у ваших стосунках, і що вам обом для цього потрібно зробити.

4. Слухати, але не чути

Будь-які відносини будуються на довірі і близькості.

Як би Ви себе відчули, якби Ви ділилися з Вашим партнером найпотаємнішим або якийсь хвилюючою Вас проблемою, а він би в цей час думав про з своєму і тільки створював видимість слухача? Всі ми хочемо, щоб нас цінували і розуміли.

Коли Ви не слухали свою другу половину або робите це неуважно, тим самим ви створюєте між Вами порожнечу. Коли Ви паралельно зайняті ще купою справ або просто створюєте видимість того, що слухаєте, ви відправляєте вашому партнерові цілком певний посил – все, що Ваш партнер говорить Вам або не цікавить Вас, або не хвилює. Це дуже неприємно і образливо.

5. бути негативним

Взагалі ніхто не любить сумовитих зануд. Позитив, як ковток свіжого повітря, а надто багато негативу навпаки його перекриває. Коли хтось без кінця скаржиться – це дуже напружує.

Всім нам іноді потрібно випустити пар і трохи понить, але якщо Ви присвячуєте цього більшу частину свого часу з коханою людиною, то прийшов час дати йому відпочити і змінити платівку.

6. Невиконання своїх зобов’язань

Нормальні, здорові відносини – це команда, де дві людини залежать один від одного. Коли Ви разом приймаєте якесь рішення, а один з Вас вічно не робить нічого з того, що залежить від нього, це дуже розчаровує.

Якщо Ви дали обіцянку і сказали, що зробите щось – робіть! Ніколи не давайте обіцянок, які ви не в змозі виконати. Будьте тим, на кого Ваш улюблений чоловік може розраховувати і ніколи не порушуйте дані обіцянки.

7. Погано говорити один про одного на людях

Завжди ставитеся один до одного з повагою.

Як би Ви себе відчули, якби ваш чоловік скаржився на вас своїм друзям, при чому виносив на огляд найособистіше про Вас? Швидше за все Вам би було дуже боляче, соромно і прикро.

Поважайте і цінуйте свою другу половину і показуйте, як Ви любите один одного не тільки один на один, але і іншим, замість того, щоб обговорювати ваші проблеми у відносинах.

8. бути невпевненим

У всіх у нас є якісь комплекси, є те, в чому ми не впевнені, але якщо Ви занадто зациклені на цьому, то Ви більше часу думаєте про себе, про нема про ваших відносинах.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ