Сонник вампір до чого сниться вампір уві сні

Сучасний тлумач попереджає, що один з тих, кому ви звикли довіряти, в даний момент точить на вас ікла – ось до чого сниться укус вампіра. Якщо вам приснилося, що укушеним виявилися не ви, а інша людина, то в реальному житті вдасться виявити недоброзичливця і мінімізувати заподіяну їм шкоду.

Вбити вампіра

Якщо вам приснився сон, в якому вдалося вбити вампіра, Міллер поспішає порадувати вас: ці нічні мрії означають, що безнадійна справа наближається до успіху. Сонник Міллера стверджує, що те, що ще недавно здавалося неможливим, раптово вирішиться самим несподіваним чином, приголомшивши всіх навколо, включаючи вас. Ви отримаєте перемогу над тим, що могло серйозно зіпсувати вам життя.

А ось продовження сну – поховання вампіра – оглядати не рекомендується, так як подібне може наяву обернутися досить відчутними і при цьому абсолютно непотрібними витратами.

Якщо смокче кров

Опис, до чого сниться вампір, що п’є кров, дає Гришина. Сонник Гришиній стверджує, що це один з небагатьох позитивних сюжетів сновидінь про вампірів. Сон обіцяє швидке вирішення найбільш злободенного для вас питання, наприклад, повернення боргу, одужання, примирення з людиною, яка відіграє важливу роль у житті.

Втім, обіцяна сном удача ризикує дістатися не особисто вам, а комусь, хто вам доріг, тут вже все залежить від того, кому вона виявиться потрібніше.

У будь-якому випадку сюжет, в якому зустрівся кровососущий безсмертний, чреватий наслідками: ви можете стати жертвою власної самовпевненості і в якийсь момент втратити пильність, і тоді наступний укус може виявитися вашим.

Як стверджує сонник Феломена, привидевшийся вночі вампір, що смокче кров, може навіть принести вигоду: якщо якісь родичі в даний момент нездорові, шанси піти на поправку істотно зростають.

Різні тлумачення

Якщо побачений вампір нагадує реально існуючу особу, не ігноруйте цей знак. Універсальний сонник рекомендує наяву звернути на цю особу особливу увагу.

Якщо уві сні «пощастило» самому стати вампіром, це попереджає про можливе захворювання, відчутні симптоми якого ще не дали про себе знати. Сонник Мандрівника рекомендує вжити заходів обережності. Побачивши подібне, поставтеся уважніше до свого здоров’я, постарайтеся не перевтомлюватися.

Сонник XXI століття вважає, що таке сон може передвіщати фінансові втрати аж до повного банкрутства. Попередити фінансовий крах буде непросто, але цілком можливо, якщо скористатися радою досвідченого людини.

У будь-якому випадку, якщо сниться, що ви маєте схильність до вампиризму, слід проявляти обережність у різних життєвих сферах.

Якщо присниться агресивний вампір, остерігайтеся небезпеки. Неприємності ризикують прийти звідти, звідки ви їх зовсім не чекаєш.

Мені приснилося, що мене захищає вампір і ми починаємо з ним зустрічатися.

Мені наснилося, що моя мама вампір гналася за мною, і в підсумку вкусила мене, сон закінчився тим, що я дивом зумів втекти. Після сну я забув про нього і незабаром я помітив, що в мене зуби в дзеркалі стали нагадувати вампірські ікла. Сон ніяк не вплинув на моє життя, все що сталося це зуби стали трохи нагадувати вампірські ікла, а так я людина, ну биття сердець людей я не чую і від сонця не страждаю. Дивно те, що я на той час дуже хотів стати вампіром. І прочитав про укус в сні на сайті, мовляв приснився сон станеш вампіром. Від іклів користі не було, спрагу не відчував, що в мені тоді тільки з’явилася надія. З роками нічого. Я людина з іклами вампіра. Шкода, що не став вампіром ? ?

Мені теж саме приснилося, але, а потім на ранок я на себе не була схожа, я пішла в школу і відразу запах з носа і за хотіла крові, мене мучила спрага.

Мені наснився дивний сон. Мене вкусив вампір . Я прокидаюся рано вранці пів сьомої ранку, я збиралася до школи, і я підійшла до дзеркала. Але мої волосся не були, як звичайні, вони були чорні, і бліда шкіра, холодна, я спершу не подумала, але, а про себе — так може я просто замерзла, а хоча ні я згадала який був у мене сон. Я відкрила рот, а там не великі ікла. Я така ну і хрін з ними. Пішла в школу, а там сонце, я обпеклася, прийшла в школу і мені одразу чомусь захотілося крові, мене мучила спрага. Я не знаю, що мені робити?

До психіатра терміново!

Ну все тут Андерсон звичайно ? треба ж було таке навигадувати крові їм захотілося ага йдіть пігулку краще заглотните від шизофренії! ?

Мені приснився сон, і так я вже бачу вампірів.

Мені приснився один вампір

МЕНІ НАСНИЛОСЯ, ЩО СПОЧАТКУ КУСАЄ ВАМПІР МАМУ, А ПОТІМ МЕНЕ І Я СТАЛА ВАМПІРОМ УВІ СНІ.

Як шкода мені приснилося, що я їх всіх перебив і епічно сам став таким.

Мені приснилося, що мене звернули в офігенного вампіра з яскраво-зеленими очима… завжди мріяв стати вампіром! ? Ще й одяг така крута! ? Так що сну не здивований такому ?

У мене був сьогодні для мене не звичайний сон. В ньому я побачив свою стару подругу з далека, але не був впевнений і швидко побіг до неї, вона обіймала яке-то хлопця, побачивши її обличчя поблизу я зрозумів, що це вона. Чомусь я з дикими криками почав кричати на оточуючих нас людей, і відірвав її від цього хлопця, з почуттям що я її від чогось захищаю. Після був якийсь обрив уві сні, в результаті ми стояли вдвох, і вона з слабким видом падала, я зловив її і чомусь став на її голову до своєї шиї, вона повільно, але пристрасно початку испивать з мене кров, я з закритими очима отримував якусь надзвичайну насолоду. Після я прокинувся, і був здивований побачити цю людину уві сні… Адже я з нею давно не бачився. І тепер знову хочу її побачити. Ось такий у мене розповідь.

Приснилося, що на мене накинулися 3 вампіра у вигляді летючих мишей і вони мене кусали, залишаючи дірки від зубів, потім я схопив і поламав йому хребет, іншого теж вбив, але не пам’ятаю, як, а третього мені чомусь стало шкода, я його відпустив на вулицю. Потім піднімаючись в будинку на 2 поверх, я побачив дівчинку, біла шкіра, чорне волосся, виглядала років 5 і раптом вона почала кричати і очі її були білі і маленький зіницю і зуби як у вампіра і поки вона орала я дав їй ляща, і вона відлетіла об стіну, ну а потім я прокинувся.

Мені наснилося, що я зустрічаюся з вампіром. Він добрий і ніколи не нападає на людей. Він дуже мене любить і в теж час намагається уникати, тому що вважає, що любов між вампіром і звичайної людської дівчиною може бути небезпечна, але я найбільше на світі боюся, що він від мене піде. Швидше за все просто «Сутінків» переглянула ?

Мені приснився незвичайний сон. Де я була ніби в минулому, але будинок був колишнім, ну от тільки погода і оточення було не таке, як завжди. Я прийшла в будинок, але я не знала, що цей будинок в даний час виявиться моїм в якому я живу з батьками. Там жили якісь люди я вже збиралася йти як тут мене зупинила дівчина і почала розпитувати мене, мовляв, що я тут роблю? А я їй у відповідь кажу я не знаю мене просто потягнуло сюди і потім вона каже типу пішли погуляємо в лісі, я і погодилася і тут раптом я побачила два береги між ними труба, але вона була зламана і з неї випливає ще якась незрозуміла рідина, і ця дівчина мені каже треба перебратися на інший кінець. А я їй кажу типу як? А вона мені каже давай перескочимо, а відстань там було досить велике і я їй кажу, що в мене не вийде, вона на мене довго дивилася здивовано і тут нізвідки взявся якийсь хлопець і каже типу, що ти тут забула нам не можна на той берег, там небезпечно і потім ця дівчина бере цього хлопця і йде з ним базікати я ж стою і нічого не роблю. І тут вони і починають повертатися у мене все питати хто я? Звідки я? Чому я сюди прийшла? Але як не дивно я не могла відповісти ні на одне питання і потім мені дівчина каже типу що я твоя сестра, а він твій брат. У мене шок, і я питаю про батьків, а вони мені кажуть, що батьки розбилися на машині. І тут вже хлопець мені каже давай підстрибнемо на ту сторону, а я їм кажу, що я не зможу я впаду і тут дівчина мені показує, як вона стрибає і каже що ти так не можеш? А вона тупо підстрибнула і опинилася на тому кінці, а я у неї питаю типу як у неї це вийшло, а вона мені каже ти хіба не знаєш ми так можемо, і ти теж так можеш, ти одна з нас з нашої родини. А я запитую хто одна з вас? А вони відповідають ти із родини вампірів ти одна з нас. Я сміюся над ними і скінчився сон тим, що вони хотіли якось перебратися на той бік, але вони перебралися, але потім їх викинуло, і вони впали в цю незрозумілу річку і їм там було дуже погано їх початок роз’їдати, і вони згоріли, так я і прокинулася.

Мені наснилося, що я з подругою перебувала у школі і нікого поруч не було, крім чотирьох підлітків. Двоє з них були вампірами, але ми їх визначили і викинули у вікно. Потім один з підлітків сказав: «Я вампір! А ті, яких ви викинули, були звичайними дітьми!». Потім інший підліток сказав: «Не слухайте його, я чую, як у нього щось перетравлюється в животі».

Мені приснився вампір, він переслідував мене і говорив, що хоче мене вбити, однак мені вдається від нього втекти, але вампір знаходив мене, де б не ховалася, і знову погрожував, хоч і не робив спроб вбити мене, і в кінці сну він обійняв мене.

Мені приснилося те що я була у ванній і расчесывалась, подивилася в дзеркало і сказала ім’я Злата, потім у мене різко змінився колір очей він став як у вампіра такі червоно-чорні, потім я вийшла з ванної і на телефон почали приходити всякі відео і смс, мені у сні стало дуже страшно, я не знала, що робити і що сказати, у мене було відчуття, що це зі мною насправді відбувається.

Мені приснилося що я спустилася вниз з якоїсь гори, там були жовті листя восени і під листям хтось лежав. Потім я підійшла і почала розкопувати він різко на мене кинувся і почав кусати за руку, я намагалася втекти, але він все одно мене кусав. Потім я змогла втекти, а потім я прокинулася, а на руці був якийсь білий слід, мені простий цікаво що це означає.

На жаль кожному з нас час від часу доводиться стикатися з кошмарами. Страшний сон не найсприятливіший явище, адже часом він стає причиною безсоння, яка тягне за собою ряд проблем.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ