Сонник вагітна подруга до чого сниться вагітна подруга уві сні

Вагітна подруга по соннику

Якщо приснилося, що подруга вагітна, сон вказує на її схильність впливам ззовні. Серед ів впливів на вашу подругу сонник у першу чергу називає громадська думка, тиск з боку родичів і засоби масової інформації.

Сон, у якому довелося бачити подругу вагітної, може символізувати ваші загальні ідеї та спільні плани. Сон часто являє собою відображення творчих задумів, організації розважальної програми на вечір, подальших взаємин і будь-яких інших перспектив. У чому б не полягав ваш проект, сонник говорить, що він дуже захоплюючий для вас.

Якщо приснилася вагітна подруга, сон може попереджати про неполадки із здоров’ям. Сновидіння нагадує, що первинні симптоми деяких захворювань схожі з ознаками вагітності радить звернути увагу саме на ці області.

Яким би простим, на перший погляд, здавалося тлумачення сну, вагітна подруга, побачена в сні, вкрай рідко і справді чекає появи на світ малюка. Сон, і справді предзнаменующий настільки радісна подія, зазвичай містить дещо інший образ.

Як правило, в ньому фігурує людина, в якому за суто індивідуальними прикметами сновидица або її близькі безпомилково впізнають майбутньої дитини.

Як вважає сонник Міллера, вагітна подруга у сні означає, що в особистому житті неї не все складається так, як хотілося б. Сон попереджає, що подруга може незабаром опинитися в незручній ситуації і накликати на себе неприємності. Якщо ж подруга і справді вагітна, сон обіцяє їй благополучні легкі пологи.

До чого сниться вагітна подруга уві сні

Коли сниться вагітна приятелька, сонник акцентує увагу на тому, що вона говорить і робить за сюжетом сновидіння. Сон допускає можливість, що подруга саме зараз робить кроки, здатні змінити її подальше життя.

Для сновидцев, які народилися в кінці зими або на початку весни, подібний сон означає конфлікти та інші дрібні непорозуміння. Побачив такий сон весняне-річним сонник іменинників обіцяє прибуток, і в той же час попереджає про ймовірність непорозуміння в родині.

Як вважає сонник Хассе, сон, у якому фігурує вагітність подруги, може обернутися неприємностями для неї. Сновидіння може означати, що причини негараздів мають глибші корені, ніж уявлялося раніше.

Якщо сновидець – чоловік, сон свідчить про його здатність до глибокого розуміння і співпереживання. У той же час, сонник попереджає, що в даний момент ймовірність стати жертвою обману вище, ніж зазвичай, тому радить остерігатися підозрілих особистостей.

Сон, у якому вагітна приятелька сниться одруженому чоловікові, може обернутися хворобою дружини. Бізнесмену подібний образ передвіщає невдачу в справах, основною причиною якої виявляться несумлінні партнери.

А можна розповісти про це своїй подрузі? 🙂

Наснилося, що до мене підходить подруга і каже: що була у гінеколога і вона вагітна, але буде робити аборт, і ще каже, що запитала у гінеколога про мене, а гінеколог їй відповіла, що у мене болить правий бік тому що я теж вагітна! А коли прокинулася то у мене почав боліти правий бік, допоможіть будь ласка розшифрувати.

Не хвилюйся, таке буває. Просто у тебе насправді болів бік, тому сон так і помінявся Таке буває.

Моїй подрузі снилось у сні, що я вагітна, як можете сказати на рахунок цього сну.

Мені сниться кладовище, де поховані мої дідусь і бабуся. Як ніби весна і я йду їх провідати, але погода сира, і багато людей теж йдуть до своїх провідати.

Мені наснилося, що ми з подругою стоїмо в якомусь ресторані, але ресторан був схожий на кухню, я підходжу до подруги дивлюся у неї величезний живіт, я в неї питаю, як це ти ж була проти цього вона мені каже ” ні ” не проти вже 5-6 місяць і буде у мене дівчинка, але мені ще потрібно сходити на узд і вона мені каже йди купи тест на вагітність собі і перевір, я зробила його і виявилося що я теж вагітна, я не розумію цей сон.

Мені наснилося, що я перебуваю в якомусь таборі. Була одна кімната і багато ліжок, як в піонертаборах. Хоча вік мій давно не відповідає табірного. Одна дівчина виявилася вагітною (дівчину я не впізнала). І ця дівчина виходить заміж. Церемонія проходить в церкві. Я присутній на ній. І раптом дівчина починає народжувати. На її плаття, воно бежево-золоте, проступає кров. У підсумку дівчина народжує прямо в церкві (кого, я не пам’ятаю). Потім сниться, що я лежу на ліжку і немов репетирую пологи. Опускаю руку на живіт, а він величезний! Потім все повертається в ту табірну кімнату. Там вже присутня моя подруга. Я дивлюся на неї, а вона вагітна. Місяць так 7. Каже, що нещодавно дізналася. Ну і в загальному, все в такому стилі. До чого це.

Мені сьогодні сусідка сказала, що бачила мене вагітну, що б це могло означати?

Мені наснилася моя дружина в положенні, до чого це?

Приснилася вагітна подруга на 8-9 місяці, а коли я здивувалася вона сказала, що як я раніше цього не помічала, якій зараз 16 років.

Моїй подрузі з четверга на п’ятницю приснилася я вагітної і абсолютно голою. Вона мене налякала, що це до моєї серйозної хвороби, тому що за день до цього їй приснився випав зуб. Розтлумачте, будь ласка.

Привіт, мені наснилася моя подруга вагітної. Термін вагітності 5 місяців, вона б і рада була прийняти цю вагітність, але для себе вирішила, що в такому віці як би вже і запізно. Я її дуже добре бачила, що сидить в оточенні коляски, одягу і всяких дитячих речей. До чого сниться такий сон?

Прийшла до мене подруга і сказала, що я уві сні сказала їй що я вагітна. Як це можна пояснити? Розтлумачте будь-ласка!

Сон — я вагітна і мені сниться кума моя, яка говорить: у Вас буде дівчинка.

Моєї знайомої приснилася я вагітна з великою кількістю яблук в руках. Що це може означати?

Знайомої приснилася я вагітної з четверга на п’ятницю. Що означає сон. Віщий?

Моїй подрузі приснилося, ніби я вагітна, але насправді я не вагітна, що це може означати, розшифруйте будь ласка.

Мені наснилася вагітна подруга і в декретну піде в грудні. ПЛАКАЛА УВІ СНІ. І БЕРЕ МЕНЕ В ХРЕСНІ.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ