Сонник ураган приснився: до чого сниться ураган уві сні — тлумачення снів

До чого сниться ураган — тлумачення сну по сонникам

Уточніть для тлумачення сновидіння

Сонник Міллера

до чого сниться ураган

Якщо вам приснився ураган — це означає,що в недалекому майбутньому на вас спіткає гіркоту втрати чи розчарування від зруйнованих планів, які ви виношували тривалий час і які повинні були привести вас до заповітної мети. Цей сон передвіщає втрати, позбавлення, негативні зміни в долі. Чути уві сні гул ураганного вітру і бачити, як під його натиском гнутися дерева – вам належить деякий тяжке очікування, в результаті якого ви вирішите завзято протистояти краху. Якщо уві сні в результаті урагану постраждав ваш будинок — чекайте змін у способі життя, переїзд, зміну роботи. Бачити руйнівні наслідки урагану зі сторони – знак, що нещастя торкнеться вас особисто.

Сонник Ванги

ураган уві сні до чого це

Ураган-символ руйнівної пристрасті,хвороби, гріха, чуттєвості, провісник яких-небудь подій. Бачити уві сні наслідки урагану, не беручи в ньому участі, говорить про те, що наяву події почнуть розвиватися навколо вас так швидко, що ви не будете встигати на них зреагувати. Сон, у якому в результаті урагану постраждали ви або хтось із ваших близьких, є прямим попередженням. Не думайте, що погані вчинки виявляються безкарними, за гріхи батьків розплачуються їхні діти. Бачити уві сні людей, які намагаються втекти від урагану, який прийшов звідкись зверху, але їхні зусилля виявляються марними і на ваших очах людей забирає в чорному вирі, то такий сон знаменує появу на Землі якийсь страшної хвороби.

Сонник Цвєткова

ураган по соннику

Стихійні лиха в сні символізують наші переживання, почуття і страхи. У той же час, такі сни попереджають про загрозливі вам сварках і конфліктах.

Мусульманський сонник (Ісламський)

Бачити уві сні ураган — означає можливість неприємної події або аварії.

Сонник Фрейда

до чого сниться ураган

Ураган — знак, пророчащий наступ у вашому житті якихось істотних змін. Причому це пов’язано зі знайомством з якимось чоловіком, який змусить вас якось інакше поглянути на світ або на ваших близьких. Спостерігати за тим, як наближається ураган – ви стурбовані долею близької людини, якій не щастить в особистому житті.

 

Сон з неділі на понеділок означає оновлення і настання нового етапу в житті.

 

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ