Сонник: туалет, до чого сниться туалет у сні? Приснився туалет

Що значить туалет у сні?

Кожен сон несе в собі, без сумнівів, якийсь сенс, і всі предмети, які нас є в мріях, щось віщують і означають.

Навіть найбуденніші, або ті, які ми ніяк не очікуємо зустріти у світі мрій – і вони несуть метафоричний, важливе значення для сплячого.

Іноді не тільки предмети, але і дії чи ситуації уві сні, можуть бути страшно неприємними. Що поробиш, снами ми не управляємо, і в цьому світі від нас мало що залежить.

Але намагаючись розшифрувати сновидіння, варто бути неупередженими і розуміти, що це лише сон. Які дивні і безглузді, а іноді і зовсім відразливі, речі в ньому не були.

Туалет – це, як не крути, невід’ємна частина повсякденності кожного. Звичайно, у мріях ми зазвичай очікуємо побачити інші картинки, але часом і це нам сниться – і не дарма. Дізнатися, до чого сниться туалет, буде досить цікаво. Навіть унітаз, брудний або новенький, є символом, і багато говорить.

Загалом, як каже сонник, туалет є символом очищення і позбавлення від всього, що непотрібне, зайве, що заважає.

Але також цікаво те, що різні пов’язані з вбиральні явища, такі як нечистоти, у снах часто пророкують велике багатство, шану і щастя – як би не було дивно і нелогічно це.

Так що будьте готові здивуватися, дізнавшись, до чого сниться туалет – найчастіше, такі неприємні мрії обіцяють багато хорошого. А ось варіанти «туалетних» снів:

 • Ви просто побачили туалет у сні, звичайний, непримітний.
 • Забитий і брудний унітаз у мріях.
 • У вбиральні у сні чисто і сухо.
 • Просто чистий, білий унітаз уві сні.
 • Брудний унітаз або старий.
 • Туалетний папір в сновидінні.
 • Громадський туалет в мріях.
 • Ви випадково в сновидінні зайшли не в свою вбиральню.
 • Довелося ходити уві сні в брудний, неприбраний туалет.
 • Забруднилися там.
 • Відчувати страждання чи мук у вбиральні.
 • Впасти, і відразу ж вибратися.
 • Сходити в туалет.
 • Лежати на підлозі у вбиральні.
 • Будувати чи ремонтувати туалет.

Мало приємного в такого роду снах, але вони мають місце, і якщо спробувати абстрагуватися, то можна отримати цінні вказівки з тлумача, і розшифрувати, до чого сниться туалет – дізнавшись, ймовірно, щось дуже важливе.

Відвідати вбиральню, але нічого не робити

Ще добре, коли вбиральня і все, що з нею пов’язано, сниться як бачення зі сторони, і вам не довелося уві сні там нічого робити. Такий сон може означати чимало: згадайте подробиці, які зможете, і дізнайтеся біля тлумача відповідь.

1. Як говорить сонник, туалет, який просто був вами уві сні побачити, – це символ очищення від зайвого. Прийшов час почистити контакти, прибрати зайві, обтяжливі зв’язку, припинити робити непотрібні справи, які лише віднімають сили і цінний час. Займіться цим, тоді ваше життя якісно зміниться!

2. Забитий унітаз в сновидінні – явний символ багатства. Побачивши таке неприємне видовище, можете впевнено очікувати великих доходів, і планувати приємні витрати!

3. Такий сон, у якому туалет постав у самому чистому, сяючому і сухому вигляді, передвіщає вам нову, бажану і завидну посаду! Вона буде вимагати більшої відповідальності, але і принесе набагато більш серйозні доходи, а разом з тим – задоволення і реалізацію!

4. Звичайний унітаз – це ознака того, що пора очищатися. Саме час зайнятися здоров’ям, постаратися позбутися від якихось наявних недобрих звичок, харчуватися правильніше – приділіть увагу здоров’ю, ваш організм має потребу в чищенні і розвантаженні.

5. Брудний, нечищений унітаз – видовище уві сні неприємне, але обіцяє великі можливості, які наяву перед вами відкриються. Ваше завдання їх розгледіти, не пропустити і вірно скористатися шансами долі, щоб досягти багато чого.

6. Цікаво і забавно, до чого сниться туалетний папір. Ви будете здивовані, дізнавшись, що такий дивний символ у сні вказує на корисну і своєчасну допомогу від когось надійного наяву.

7. Громадський туалет в мріях сниться до визнання на роботі.

Ваші дії

Нерідко буває, що в мріях доводиться щось робити. А такі сни, про які йде мова, особливий випадок – і може бути, вам довелося в сновидінні робити щось зовсім незрозуміле. Не дивуйтеся – це ж сон, краще спробуйте його розшифрувати.

1. Якщо ви в мріях ввійшли в громадський туалет, а він виявився не вашим – наприклад, жінка помилково потрапила в чоловічий, це обіцяє знайомство. Приємне, несподівана і перспективне.

2. Неприємний сон, у якому ви увійшли на брудний і неприбраний туалет, обіцяє вам, ви здивуєтеся – щастя і велике багатство!

3. Якщо ви випадково уві сні забруднилися у вбиральні, очікуйте знатності, визнання і захоплення оточуючих.

4. Сходити в сні в туалет по великому – означає, позбутися наяву від усього зайвого, і почати нову, більш легку і приємну життя.

5. Якщо в мріях ви, перебуваючи в туалетній кімнаті, страждали і мучилися, наяву вас чекає дуже прекрасне і високе становище.

6. Впасти в сновидінні в туалет і тут же з нього вибратися – хороший знак. Ви знайдете блискучий вихід з будь-яких ваших труднощів, подолаєте всі напасті.

7. Лежати на підлозі у вбиральні – дивно, звичайно, але це передвіщає прибуток та задоволення оточуючим вас багатством, розкішшю, благом.

8. Якщо ви чинили туалет або будували уві сні його – чекайте в будинку благополуччя, порядку і достатку, саме це вас чекає.

Такий дивний знак – і як багато позитивних значень несуть такі сни. І якщо ви побачили щось подібне в мріях, очікуйте всього найкращого в найближчий час. Це обов’язково збудеться! Автор: Василина Сєрова

І найголовніша порада

 

 

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ