Сонник Суд приснилося, до чого сниться Суд у сні

Сонник Суд приснилося, до чого сниться Суд у сні

Сонник С. Каратова

До чого сниться Суд:

Якщо ви побачили уві сні, що перебуваєте в залі суду, в ролі глядача — то вам доведеться з кимось довго і важко сперечатися.

См. також: до чого сниться адвокат в суді, до чого сниться вирок, до чого сниться злочинець в суді.

До чого сниться уві сні Суд:

Сниться, що були суддею — то вам буде складно прийняти правильне рішення в спірному питанні.

Сниться, що змушені подати позов до суду — то ви будете кимось дуже незадоволені.

См. також: до чого сниться суд, до чого сниться адвокат, до чого сниться давати.

З якої причини сниться Суд, читайте далі.

Сонник Ст. Мельникова

До чого сниться Суд по соннику:

Сниться, що потрапили в суд по справі, не пов’язаній з вами — то у вас вийде обійти проблеми з Законом.

Якщо уві сні ви виступали в якості свідка — то ви можете втратити свою бездоганну репутацію.

Якщо в сні вас судили — то вас чекають великі проблеми.

Сниться, що суд вас виправдав — то вас чекає удача.

Сонник Р. Распутіна

До чого сниться Суд по соннику:

Бачити уві сні суду означає, що наяву ви впораєтеся зі своїми конкурентами. Якщо ж ви бачите, що залишаєте суд, – значить, ви отримаєте вигоду з вдалою афери.

Бути обвинуваченим на суді означає, що ваші дії приведуть вас до розгадки якоїсь таємниці. Веселитися в суді – цей сон передвіщає ситуацію, в якій виявиться ваш егоїзм. Якщо уві сні ви не можете залишити залу суду, – виходить, у реальному житті під впливом життєрадісних і веселих людей ви станете краще ставитися до себе.

Якщо вам сниться, що ви виступаєте адвокатом в суді – ви візьмете участь у справі, яке не сподобається вашим родичам, але вам буде цікаво.

Якщо в суді ви судите – несподіваний успіх дасть вам можливість позбутися від великої психологічного вантажу, який накопичився у вашій душі. Бачити в суді на лаві підсудних коханої людини – сон означає, що якісь вчинки вашого улюбленого людини змусять вас підозріло ставитися до нього.

Сон, у якому ви порушуєте дисципліну в суді, – говорить про те, що ви відмовитеся слідувати порадам батьків, ніж викличете їх сильно невдоволення. Бачити когось із своїх батьків у суді – знак того, що хтось з ваших друзів серйозно образить вас, і у вас виникнуть на довгі роки недоброзичливі відносини.

Вигравати справу в суді означає, що на вашому шляху зникнуть на якийсь час серйозні непередбачені перешкоди і небезпеки.

Якщо ж ви програли справу в суді, – це знак добрих сил, спрямованих на вашу підтримку. Побачити в сні суд присяжних означає зміни, які будуть зроблені вами в справах. Побачити в сні, що ви є присяжним засідателем, означає, що вас не буде задовольняти ваша робота, тому ви пустіть всю свою енергію на створення нової справи.

Це тлумачення того, коли сниться Суд.

Сонник Менделєєва Д.

Якщо сниться Суд, до чого це:

Суд — Якщо ви приймаєте участь в суді, значить, такий сон попереджає про те, що хтось із ваших сусідів налаштовує проти вас оточують, розпускаючи і поширюючи непристойні плітки. Тільки тоді ви досягнете свого, і досягнете бажаних результатів.

До чого сниться Суд по соннику:

Сон, в якому вам загрожує судовий розгляд, говорить про те, що в реальному житті ви іноді користуєтесь нечесні методи ведення справ, що не може не спричинити за собою певні наслідки. Якщо ви не переглянете свою поведінку, то в недалекому майбутньому вам доведеться пошкодувати про що скоєному. Бачити себе в сні учасником судового процесу — несприятливий знак. Такий сон передвіщає погіршення ставлення оточуючих до вас в результаті пліток, распускаемых вашими недоброзичливцями. Якщо ви — позивач, але знаєте, що правда не на вашому боці, то поведете себе негідно в якійсь ситуації. Бути суддею, засідателем — приймати важливе для себе рішення; прокурором — дати втягнути себе в якусь сварку. Бачити судовий процес з боку — брати участь в дискусіях і громадських заходах; стояти в сні перед будівлею суду — наяву проявляти ініціативу і велику активність у роботі.

Тільки для жінок: Якщо дівчина побачить сон, в якому над нею влаштували суд, то в реальному житті їй уготовано засудження близьких і друзів внаслідок необачного вчинку, скоєного нею.

До чого сниться і як зрозуміти Суд?

Суд (Див. також Допит; Суддя; Адвокат) — Коротке тлумачення: допитувати; захист/напад; випробувальний термін.

Популярний вислів: залишити в спокої; приписувати комусь слова; пробна куля; домагатися успіху.

Якщо є місце, де стикаються різні точки зору, це, безумовно, зал суду. Сон говорить про те, що ви в реальному житті робите занадто багато припущень і судіть людей занадто різко? Кого судять у вашому сні і за що? Якщо судять вас, ви відчуваєте, що хтось або щось у вашому житті уважно за вами спостерігає? Ви відчуваєте, що вас несправедливо перевіряють чи що хтось намагається говорити за вас?

Сниться Суд? См. наступний тлумач.

До чого сниться Суд, з якої причини:

Суд — це місце, де панує влада, правосуддя та порядок або зовнішня сторона цих понять. Можливо, сновидець бореться з проблемами, що викликають страх чи почуття провини. Такі сни можуть відображати свідомі спроби сновидця повідомити про них. Суд відображає також проблеми засудження або почуття осужденности.

До чого сниться спящему Суд, це означає:

Суд (бути суддею у сні) — до двозначному положення наяву. Позов (подавати) — бути незадоволеним ким-то наяву.

До чого сниться Суд — психологічна інтерпретація:

Обвинувачення в суді — Сниться, що звинувачують когось у низьких вчинках — це означає, що у вас будуть сварки з підлеглими і вашу гідність постраждає.

Сниться судовий процес — то існує небезпека, що ви будете причетні до поширення пліток хитрим і предумышленным чином.

См. також: до чого сниться винний, до чого сниться поліція.

Читайте далі, якщо хочете дізнатися чому вам сниться Суд.

Сонник С. Каратова

До чого сниться Суд:

Сниться, що звинуватили у перекрученні смислу сказаного або в спотворенні мелодії — то вас очікує досягнення дуже високого положення.

Сниться, що безпідставно звинуватила жінка — то чекайте звісток. Якщо ви побачили в сні, що ви звинувачуєте сам себе — то у вас буде смуга удач.

Якщо уві сні звинувачують когось- то вам мають переживання через негаразди в справах серцевих.

Якщо в сновидінні звинуватили вашу дружину — це поганим вістям.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ