Сонник розставання з дівчиною до чого сниться уві сні

Щоб правильно витлумачити, до чого сниться розставання з дівчиною, сонники рекомендують згадати, чи був приснився сюжет відображенням реальності чи ні, а також які емоції ви випробували уві сні, прощаючись з коханою людиною. Врахуйте, в справі тлумачення сновидінь дрібниць не буває!

сонник Міллера

Густав Міллер упевнений, що приснилося розставання з дівчиною є лише відображенням реального стану речей.

Якщо в житті ви не просто продовжуєте зустрічатися, а й навіть не сварилися, то таке бачення може означати ваші страхи втратити кохану.

Ну, а бачити уві сні реальний розрив з коханою, який мав місце в житті зовсім недавно – сигнал про образу, яку ви відчуваєте до своєї колишньої коханої. Найчастіше такі сновидіння сняться в тому випадку, якщо ініціатором розриву була обраниця сновидіння.

Вас чекають зміни

Роз’яснюючи, до чого сниться хлопцеві кохана дівчина після того, як вони припинили усілякі відносини в реальному житті, Східний сонник рекомендує пригадати, які відчуття відчував сновидец уві сні.

Якщо хлопець шкодував про те, що любов пройшла, то це означає неготовність приймати ситуацію, яка складається навколо нього.

А ось якщо хлопцю примарилося, що він безболісно пережив розлучення зі своєю колишньою коханою, або після розлуки він бачить її уві сні з розмитими обрисами особи, значить в реальності він готовий до нових відносин.

Цікаве пояснення дає Циганський сонник. На думку даного тлумача, примарилося розставання з дівчиною, на якій ви збираєтеся одружитися – ознака того, що ви зіткнетеся з проблемами, вирішити які ви зможете тільки лише поодинці. Не варто тиснути один на одного, запасіться терпінням і, головне, довірою.

Заведіть нові знайомства

Сонник пастора Лоффа, розшифровуючи, до чого сниться молодій людині розставання з дівчиною, дає таке тлумачення сну: бачити колишню кохану в обіймах іншого чоловіка і відчувати при цьому невдоволення або почуття ревнощів – ознака того, що ви Топчій на місці.

Вам варто завести нових друзів, захопитися чимось, що вам не властиво – це допоможе пережити важкий період в житті, віщає тлумач сновидінь.

Якщо чоловікові приснилося, що у його зазноби більше немає почуття закоханості до нього, тому він вирішив розлучитися з нею, то це означає бажання або урізноманітнити свої взаємини з партнеркою, або розширити коло знайомств, запевняє сонник Лонго.

Бережіться обману

До чого сниться сюжет, в якому ви стали свідком розставання дівчини і хлопця, з якими ви знайомі в реальності, підкаже Італійський сонник.

Якщо уві сні ви бачили бурхливий прощання, то це означає, що у вас є ймовірність потрапити в неприємну ситуацію, довірившись шахраю. А якщо наснилося, що хлопчина мило розмовляє зі своєю подругою, розлучаючись, то можете бути спокійним – ви миттю відчуєте фальш в словах або вчинках оточуючих вас людей.

Що потрібно робити?

Розшифровуючи, що передбачає розставання з дівчиною уві сні, згадайте причину, що спонукала вас до цього. Отже, це сталося через:

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ