Сонник до чого сниться плавати (у море, басейні, воді)

Вода уособлює енергію життя, протягом часу, духовне очищення. Образи, пов’язані з перебуванням у ній, переміщенням по ній або вживанням, досить часто з’являються у снах.

Існує безліч трактувань, до чого сниться плавати. Розшифровка побаченого залежить від водного простору і властивостей води: кольору, запаху, прозорості. Плавати у сні найчастіше вважається позитивним символом, як вказують багато сонники. У загальному розумінні, приснилося плавання у воді – до завершення справ, грошей і отримання задоволення від життя.

Прозора вода відображає творчий світ людини, якому наснилося сновидіння з чистою водою. Купатися в прозорій воді обіцяє здоров’я, довголіття і успішне життя. Перебувати в брудній воді – сновидець стане об’єктом заздрості, не виключені плітки з боку. Плавати в брудній воді – в долі сплячого виникнуть перешкоди. За іншим значенням плавати в брудній воді – до погіршення самопочуття.

Як стверджує Великий універсальний сонник, плавати в сновидінні означає занепокоєння або небезпека в грошових справах або витягу вигоди. Перепливати водний простір і з успіхом закінчити плавання передбачає виконання бажання. Не закінчити своєї подорожі й повернутися назад на половині шляху – у реальному житті передбачає повторення ситуації з незакінченою справою.

Перебувати в голому вигляді в чистій воді у сні означає насолода, задоволення, знайомства. Якщо жінці приснилося, що вона соромиться вийти на берег через чоловічої присутності, то насправді вона буде змушена вибирати між своїм бажанням і боргом.

В оточенні дельфінів і рибок

Окремо потрібно розібратися, до чого сниться плавати у воді в оточенні тварин. Вам може приснитися неймовірно красивий сон, у якому ви плаваєте з дельфінами. Дельфін в реальності може бути вашим добрим другом, який наяву запропонує руку допомоги. Плескатися у воді з дельфіном незаміжньою дівчині пророкує романтичні почуття і весілля по любові. Плисти на спині цього морської тварини – взяти долю у свої руки.

Сонник плавати у сні з рибами трактує як знак нового життя, наповнене цікавими подіями і враженнями. Низка яскравих днів не на жарт закрутить голову. Людині, якій довелося плисти разом з рибками уві сні, можна тільки позаздрити в позитивному сенсі цього слова. Перебувати в ставка разом з рибами з іншим значенням віщує початок нових знайомств.

Якщо плаваєте в сні в холодній воді – це чудовий знак, який означає швидке одужання хворого, якому приснився сон. Здоровій людині плавання в холодній воді принесе успіх і нові знайомства. Купатися в дуже холодною, майже крижаною, воді, отже, відкрити для себе нові горизонти в житті.

Плисти в крижаній воді разом із другом – в майбутньому ви будете цікаво разом проводити час, а ваша дружба буде міцною, як льодовик. Падати у водойму з крижаної або холодною водою – відносини з близькими можуть бути зіпсовані на тривалий час. Щоб уникнути сварки прислухайтеся до прохань оточуючих людей, будьте з ними обережні.

Плавати у сні в басейні означає, що людині, якій сниться сон, доведеться зробити вибір між двома персонами, і вибрати буде досить складно. В деяких випадках подібний образ може вказувати на нові відносини, які в результаті приведуть до сварок і розриву. Плавати на спині – до отримання корисної інформації.

Плавати в морі уві сні – символ істотної зміни життя. Спокій морської гладі обіцяє виконання мрії, високі хвилі на поверхні моря символізують перешкоди на шляху до щасливого життя. До чого сниться плавати в морі на невеликому кораблі в спокійних водах? Цей сон обіцяє світле незабутнє відчуття, яке назавжди залишиться в душі.

Плисти в океані тлумачиться приблизно так само, як плавання в морі. Спокійна поверхня океанічних вод обіцяє успіх в житті, хвилі на океані віщують здобути перемогу над супротивником. Перебувати в океані, коли стихія не на жарт розгулялася, під час шторму, – до непередбачених труднощів.

Якщо уві сні вам довелося купатися в озері, і вода у водоймі виявилася чиста, то в майбутньому неодмінно чекайте на зустріч з вірними друзями. Плавати у сні в озері, прагнучи до певної точки простору, обіцяє насправді успішне вирішення всіх проблем, що накопичилися. Якщо вода в озері, водоймі брудна, існує небезпека захворіти.

Вельми цікава інтерпретація сонника, до чого сниться плавати в річці. Плавання в річці говорить про те, що сплячий знаходиться у стані закоханості і в повній мірі захоплений цим почуттям. Проблема в тому, що плаває в річці під час сну, в умовах дійсності геть забуває про своїх справах і турботах. Сонник плавати по річці на судні тлумачить як розлад у романтичних відносинах, жінці сон пророкує почуття сорому через скнарість свого обранця.

Уві сні плавати в ставку по Старому російському соннику символізує задоволення, радість і блаженство. Плавати в ставку може обіцяти і поява нових турбот. Ставок є також символом спокою. Перебувати в чистому ставку обіцяє відпочинок та спокій у житті. Ставок з брудною водою, зарослий тіною, може означати застійний процес в справах або погіршення самопочуття.

Тлумачення сну по різним сонникам

1. Згідно соннику Хассе, плисти в чистої, чистої води – попереду чекає спокійне майбутнє, перебувати в каламутній воді – зустріти перешкоди на життєвому шляху. Бачити плаваючих людей до виконання бажань. Приснилося тонути – сон обіцяє неприємність. Тонути в неспокійному морі – підвищення активності. А що біжить вода віщує деякі життєві труднощі.

2. У сучасному соннику, займатися плаванням у чистій воді – до удачі, а плаванням в каламутній – до неприємностей, розбрату.

3. Тлумачення сну по соннику Цвєткова: плавати в сновидінні – гряде успішне час. Пливуть разом коханці – до пристрастей і новим еротичним переживанням.

4. Значення сну по Соннику Менегетті:

  • Плисти – позитивне дію, означає вільний розвиток і еротизм. Плавання
  • у водній стихії символізує сексуальність.
  • Відчуття себе відмінним плавцем означає власну віру в свій образ, привабливий для сексуальних відносин.
  • Плисти в напрямку до об’єкта відображає намір досягти мети в житті або вступити в сексуальні відносини з цією людиною.
  • Спливати від об’єкта – бажання уникнути дискомфорту, незручності або сховатися від реальності.

Пробуючи роз’яснити зашифровані в сновидінні образи, спертися в першу чергу на свої власні відчуття. Почуття не дозволять себе ошукати. Якщо побачені сни були приємними для вас, то й життєві перспективи будуть радісними, якщо не зовсім – необхідно буде подолати деякі труднощі на своєму шляху. Автор: Тетяна Іванова

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ