Сонник розрита могила 😴 наснилася, до чого сниться розрита могила уві сні бачити

Розрита могила сниться до великих неприємностей, які необхідно буде подолати. Сновидіння обіцяє, що це будуть останні перепони на шляху до остаточного успіху, і заради цього варто витримати всі труднощі.

Якщо ви самі розривали чиєсь місце поховання – відносини з кимось із близьких родичів істотно зіпсуються. Ви не зможете найближчим часом налагодити контакт і відновити колишню зв’язок.

Де ви бачили розриту могилу уві сні?

Значення сну, в якому розрита могила була на кладовищі ▼

Згідно сонником, розрита могила, в якій знаходився знайомий вам людина, означає швидку розлуку з цієї особливої. Також це бачення може означати, що ви намагаєтеся вбити спогади про кого-то, хто розбив вам серце, але він ніяк не покидає думки.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилася розрита могила, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться розрита могила уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

наснилася розрита порожня могила, поруч мертвий чоловік і біля нього відкритий труну, я проходжу повз зі своєю померлою сестрою (померла 5,5 років назад), вона бере і заштовхує людини в могилу але у неї не вийшло вона кинула і ми пішли далі, вона базікала базікала я їй кажу зараз в котолажку тебе відправлю а потім кажу зараз в міліцію тебе відправлю потім ми як то розійшлися я не пам’ятаю

добрий день мені приснився дуже нехороша сон а саме у мене вдома чомусь кладовищі але мене як то це уві сні не турбує я бачу погано зариту могилу, з бод землі стирчать начебто кути труни. Я підходжу до матері повідомляю їй про це вона підходить до могили і повідомляє мені що могилу хто то розрив я дивлюся на могилу і бачу що могила дійсно недбало розрита і наполовину розритий дитячий труну при чому верхня кришка труни на половину відірвана. тіла в труні немає і у нас з матір’ю виникає думка що тіло дитини забрала матір цього померлої дитини. і цей весь сон проходить у нас вдома тобто в квартирі.

у мене помер дідусь, тато його поховав, йому потім приснилося то що він у діда на кладовищі, а там розкопана могила і відкритий труну і в ньому порожньо.до чого це ?? я за батька починаю переживати

здраствуйте мені наснилося як я перебуваю на цвинтарі в сонячну погоду у свого покійного дідуся на могилі і ця могила розриті я почала її заривати руками.а недалеко від мене стояв священик біля одної могили і як ніби мене не бачить.а потім з дідової могили з’явилася висохла рука. я злякалася відійшла від могили а з неї встав мій дідусь весь висохлий як мумія і я злякалася і втекла.заздалегідь дякую.

Уві сні побачив впала велику сосну. У коренях сосни була розкрита могила. пам’ятник похилений. В землі видно залишки труни (кришка). Мені бачилося, що це могила бабусі. Справа в тому, що в ногах її могили стоїть велика ялина. Дуже висока. І сусідні могили все вирівняні з поверхнею землі і відсутні на них пам’ятники та огорожі.

Мені наснилося два дивних сну в різні дні. Перший сон, це як ми стоїмо всією сім’єю (будинку) біля труни, де лежить мама. Вона прощається з усіма нами, і каже що завтра помре. Не знаю, до чого це. А другий сон, який приснився сьогодні, це як ми стоїмо на цвинтарі і прибираємо в труні дідуся (який помер 6 років тому), там би разлогается труп. Господи, коротше нібито такого.

Мені снилася мамина могила розрита, чорна земля і я порада, що знайшла її, але мені страшно, що вона розрита. Сон снився двічі

Уві сні я відвідую померлих батьків, йду на цвинтар з квітами, приходжу а кладовище все перерито, огорож, пам’ятників, хрестів немає, одна земля і якісь клаптики сміття, відчуваю стрес, переживання, сльози. Потім приїжджають якісь страшні люди, как-будто це вони зробили, і я від них тікаю беру зламаний велосипед і їду, хоча дуже важко.

я була на кладовищі, здається з мамою і дочкою, гуляла, пішов дощ, у мене було два букета в руках, чому -то у них &# 171; розтанули&# 187; стебла залишилися тільки квіти яскраві дуже. і ще я бачила якусь порожню могилу

наснилося що з ким то йшла не знаю де але мабуть на кладовищі так як побачила спочатку одну розриту могилу і на верху біля могили чоловіча голова лежала вже трохи загнила чтоли а далі я мало не провалилася в іншу розриту могилу я намагалася вилізти з неї. потім я приснився сон інший я начебто була на весіллі але я чомусь бігла і плакала не пам’ятаю чому

мені часто сниться сон що моя мама не померла, і ми закопали її живою, як ніби вона потім прокинулася і кричить в могилі

Поховали Нещодавно я сина (грудні 2014 року).Приснився сон з середи на четвер -його могила, куди відпускали його труну&# 8230; і я туди заглядаю, а там його труну лежить, але тільки боком..Но закритий і Цілий він

кругом бачу розмиті могили з хрестами, плаваю серед них, як ніби в повінь, моторошно, страшно, сиро і неприємно.

Мені наснилося розвинена могила, в якій відкритий труну з померлою бабусею, яка наяву жива

Добрий день, Тетяна!
Сьогодні приснився сон моїй мамі: розрита на одну третину могила, я &# 8212; по одну сторону в блакитному, дуже красива і очі світяться блакитним, по іншу &# 8212; мама з моїм сином &# 8212; стоять дивляться на мене. Дуже буду вдячна, якщо Ви розшифруєте сон.
З повагою, Наталія.

Сниться що я або приїхала або прийшла на крадбище.Було пізній вечір переходить в ніч і побачила розриті могили я заглянула в одну з могил і побачила труну. Потім пішла далі і ще побачила розриті могили і труни на половину розкриті. Людей в труні були але я їх не бачила. Потім приїхала якась машина і з машини вилізли мужччіни і стали закопувати все могили які розритими були. І пам’ятаю один труп з даліка, мужики його в труну і в яму поклали і закопали. Я стояла і дивилася на це все з далека.Вони все зделали і ми всі пішли. Я йшла зі спокійною душею що все впорядке.

зі своїм покійним чоловіком були на якийсь могилі він розкопав і ми клали туди м’ясо куряче та я там почула плач немовляти, дуже виразно і заплакала сама, але я не ховала з дітей ніколи, особливо немовлят і не було обортов ніколи, до чого це , цікаво

Сьогодні приснилося відкрита могила матері. І труну її було перенесено в інше місце. Ми з сестричкою шукали її по кладовищу.йшли по бруду і було темно хоча був день. Знайшли ніби в якомусь склепі відкритий труну і так лежали кістки її. Я не стала підходити ближче, а сестричка підійшла близько. Я її покликала що б вона відійшла подалі. Ми пішли кудись. Їли вибролісь з цього кладовища.

Наснилося мені кладовищі, ето було вночі і була роскопанная могила мого дідуся, видно було труну, пам’ятник повалений, ето відбувалося цілу ніч дуже страшно.

спершу я ВОСН нашол кодовий замок на кладовищі набрав на ньому код і МАГІЛАН відкрилася я в неї спустився а люди з верху скинули мені кольорові рушники щоб підняти горб далі я прокинувся

Снився ліс, вечірній час доби, але не зовсім темно, швидше за сірувато. У лісі багато розритих порожніх могил (як заготовлені для кого-то) і навколо люди. Стежки в лісі, і я йду з кимось по одній з них. Відчуття, ніби-то я прийшла до цих людей їх перевіряти (на кшталт начальника). Із супутником спілкуюся, але не пам’ятаю, про що, але явно про щось повсякденному. Відчуття весь сон спокійний, упевнений, немає переляку, как-будто все в порядку речей і це моя повсякденна робота. Прокинувшись теж було відчуття не поганої, а навпаки, гарного сну.

Мені наснилося, що я з друзями їду на машині. Ми різко зупиняємося біля могили моєї бабусі (вона померла пів року назад). Я бачу, що із землі стирчить якась коробка, вона яскраво-жовта на ній яскраві написи англійською (як-ніби це коробка з-під цукерок).Я відвертаюсь&# 8230;
Коли повернулася, побачила, що мої друзі розкривають цю коробку&# 8230; Коли вони її відкрили, я побачила бабусю. Такий /, який, швидше за все, вона виглядає зараз.Дуже неприємне бачення. Друзі беруть бабусю і кладуть геть від коробки, і так заривають. Тут сон обірвався. Допоможіть будь ласка. Мені не по собі це цього сну.

Вітаю. Приснився сон, що викликає огиду. Ніби мій чоловік в будівлі якоїсь церкви копає землю, і раптом викопує годинник (будильник), дуже старовинні. Виявилося, що він розкопав частково могилу мого дідуся (дід помер перед моїм народженням). Я кричу &# 8212; поклади на місце. він поклав і продовжив копати. Поруч розкопав могилу бабусі, і знову годинник, але інші, не ті ж самі. Я знову в жаху кричу &# 8212; це ж мої бабуся з дідусем! не копає більше. Поклади годинник на місце!! Відраза і жах, ось що я уві сні відчула. Ще снився священик в ту дивну церкви. Розмовляв зі мною. Сон похмурий, сірий якийсь&# 8230; Цієї ж ночі раніше мені приснилося, що ми з чоловіком сильно посварилися&# 8230;

Здраствуйте! Мені сьогодні вночі приснилося що хтось як екскурс ґедзь водить мене і вроди чоловіка (смутно пам’ятаю хто) по раз ритих могилах. Три могили показав, одна з них велика, широка. Це біля дороги було і вночі. Там йшли два мужика і хлопчик маленький. Ми сховалися від них в рову що біля дороги. А хлопчик пішов у мою сторону. Я від нього а він ближче. Потім подався, а я його притримала.

Минулої весни у мене був викидень. Вже думаю не може хлопчик той бути моєю дитиною

Доброго дня, Тетяно! Сьогодні мені було кілька неприємних снів, в тому числі і про розриті могили. Їх було дві, і я бігала від однієї до іншої і -що-то там шукала. У могилах були ящики, по видимому труни, таке відчуття у мене склалося.
другий сон &# 8212; я чомусь полку сила фарбою ноги в чорний колір, ще я лежала на ліжку, навколо було багато незнайомих людей, вони все метушилися і не давали мені спати. Потім якийсь відома людина з медіа подарував мені квіти, точніше дві квітки червоного і рожевого кольору, роу і схожий на польовий квітка. Потім я встала з ліжка і пішла в якихось лахмітті і з чорними ногами уздовж траси, але незабаром передумала і повернулася назад в сторону будинку. Якось так. Залишився дуже неприємний осад від таких сновидінь.
спасибі за відповідь.
P.S Так, забула, серед тих незнайомих людей за моїми відчуттями, десь на периферії, була моя покійна мати.

я стою у свіжої могили бачу свого улюбленого в ній він лежить не закопана тільки голова і хтось проходить повз мене і кладе дуже багато квітів на землю перед лицем і вгорі голови

Вітаю! мені наснилося що хтось розкопав могилу мого дідуся і він дуже розсердився почав тікати кудись і я бачила як розкопують його могилу коли хтось її розкопав дуже злякався ще уві сні часто була фраза &# 171; Чого боятися кладовища там одні жінки і діти&# 187;

Сьогодні мені приснилося що ми з батьком розкопуємо могилу його матері, моєї бабусі, ми відкрили труну, я побачила в ньому покійну бабусю, трохи зотлілу, але в цілому з приємним обличчям. Витягли труну і давай рити далі, там ще один &# 8212; з прабабусею, знову відкрили труну, прабабуся ще більш зотлілі, витягли і далі по тій же схемі. Раскапалі на мою 4 бабусі

Снилися розрита стара могила і свіжа, ще не похована. Я забирався в стару, але вона виявилася порожньою. Стара могила можливо могила батька, який помер близько 10 років тому.

Доброго дня, Тетяно! Мені наснилася розрита могила Висоцького, і сам він снився в труні, снилися його похорон.Потім він начебто закліпав очима і прокинувся.Там були як би дві його дружини, але не ті, що в житті, і не Владі.І я як би теж (в = уві сні) була його дружиною.Він мене обіймав.А старша з його дружин мене все намагалася від чогось застерегти, говорила, що я закінчу, як він&# 8230;

в суботу поховали мого друга а сьогодні мені наснилася його могила в якій був його труну і я однієї ногойтуда соскользіла

Наснилося кілька могил в яких як би мої знайомі, але я їх ніколи не бачила. А в одній могилі лежу я. Всі могили кащуннскі разкопани.

Вітаю! Працівники кладовища розкопали могилу недавно загиблого онука (21 травня 2015р) і витягли його труну (дерев’яний коричневий) і кут труни з тріщиною, а я стою і дивлюся. Крім того, на кладовищі було багато похорону чужих людей, осіння погода. [email&# 160; protected]

Мені приснився мій друг, він стояв над розритої могилою (не в ній, а над нею). Була якась церимонія, все по черзі ставали над могилою.Решта людей були мені не знайомі. Я боялася за одного, хотіла піти звідти але мені наказали тримати килим. Звичайний настінні килим

Сказали що треба перепоховати могилу бабусі.Підходжу до могили обурюючись, могила розриті, на дні прогнилий труну, а в труні крізь щілини в дошках кришки видно напівзотлілий прах бабусі. Біля могили стоять ретуальщікі.Я стою на краю могили, дивлячись вниз з огидою і в той же час з жахом що зробилося з труною і трупом.Ставлю запитання ритуальників&# 187; Навіщо був перепохований і хто це буде робити?&# 187; Мені відповідають&# 187; кладовищі зноситися і родичі повинні перенести самі останки на інше кладовище в уже приготовлені могили.&# 187; Я з обуренням відповідаю&# 187; Особисто я цим займатися цим не буду&# 187;, І розвертаючись йти чую питання в спину&# 187; А хто?&# 187;, в цей момент бачу в далеке свою маму (вона жива) і відповідаю &# 171; Може вона?&# 187; вказуючи на маму рукою.всі.На цьому прокинулася

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ