Сонник до чого сниться вежа висока

Іноді прокидаєшся і думаєш: «Це ж треба такому приснитися!» Багато несподіваних образів приходить до нас у снах, але чомусь ми шукаємо значення лише тих, які нас лякають.

Та марно: можливо, саме цей сон попереджає вас про важливу подію. От наприклад, чи знаєте ви, до чого сниться вежа? Ні? Основне значення цього сну – подолання перешкод і досягнення нових цілей. Що обіцяє вам цей сон, залежить від супутніх деталей, тому згадуйте їх якомога більше і розгадуйте сновидіння.

Зовнішній вигляд і дії сновидця

Якщо заглянути в сонник, вежа у ньому в якості простого способу має наступне значення:

  • Прагнення досягти більшого в житті.
  • Бажання розбагатіти.
  • Тяжіння до вищого суспільства.

Ви вважаєте побачену вежу красивою? Тоді ваша мрія обіцяє великий успіх у будь-яких справах: за що б ви не взялися, все вийде. Якщо ви давно мріяли почати свій бізнес, саме зараз сприятливий для цього період, все задумане увінчається успіхом. Ті, хто чув, як висока ратуша відраховує час і дзвонять дзвони, отримають довгоочікуване важлива звістка.

Коли ж вежа у сні трохи похитується, це говорить про хиткість вашого положення, а саме про те, що на вашому шляху можливі деякі перешкоди і негаразди. Але, незважаючи на це, ви непохитні, як кам’яна фортеця, і зможете встояти на ногах у будь-якій ситуації.

Як розповідає нам сонник, вежа, що нагадує старовинну фортецю, з безліччю фресок всередині неї, мариться до майбутнього захоплюючого і дуже цікавого для вас події.

А тепер давайте дізнаємося, яке значення має об’єкт, який є пам’яткою всесвітньої. Наприклад, до чого сниться Ейфелева вежа.

Напевно, у всіх людей Ейфелева вежа асоціюється з Парижем, любов’ю, романтикою, незалежно від того, були вони у Франції чи ні. Ось і сон з нею має значення, пов’язане зі всім перерахованим вище.

Так, вас чекає цікаве знайомство і взаємна симпатія з молодою людиною (для хлопців – з дівчиною), перетікає в романтичні відносини. Перебувати нагорі Ейфелевої вежі і спостерігати звідти за всім, що відбувається – відчувати спокій і умиротворення, у вашому житті все розмірено і благополучно.

Зверніть також увагу на те, чи мала башта зміцнення. Якщо так і навколо неї до того ж були інші перепони, що перешкоджають вільному доступу, то, швидше за все, попереду у вас знайомство з людиною, що займає високе положення в суспільстві. Воно буде вам на руку, оскільки для вас відкриються нові можливості і перспективи.

Для тих, хто у своєму сновидінні здійснив стрибок з високої вежі, не отримавши при цьому ніяких пошкоджень, це підтвердження того, що прийняте вами нелегке рішення – правильне. Коли навколо вас кілька споруд такого роду – ви отримаєте пропозицію брати участь в незвичайному для вас заході.

Чи знаєте ви, як виглядає вартова башта? Якщо в сні ви бачили саме її, то знайте, що ваші плани на життя та найближче майбутнє ґрунтовні та правильні. Ви чітко розпланували кожен свій крок і рухаєтесь у вірному напрямку.

Розміри, знахідки, різновиди

У разі, коли вежа у сні була особливо великих розмірів, ви ставите перед собою високі цілі і прикладаєте максимум зусиль для їх здійснення, прагніть до досконалості у всьому. А до чого сниться вежа великих габаритів, на вершині якої ви перебували? Це означає, що всі ваші зусилля виявляться не марними і ви досягнете всього бажаного.

Про цілеспрямованості і удачливості свідчить сновидіння, в якому ви самі будували вежу, ретельно укладаючи кожен камінчик. Вас можна сміливо віднести до працьовитих, старанних людям, труднощі вас абсолютно не лякають.

Сидить нагорі старої напівзруйнованої фортеці слід трохи більше думати про себе і своїх інтересах. На даний момент ви ставите чужі потреби вище своїх, а це не завжди добре. Багато хто починає цим користуватися в корисливих цілях. Вам необхідно навчитися розставляти пріоритети.

Нерідко трапляється таке, що, розглядаючи старі розвалені будівлі, ми знаходимо старовинні предмети. Якщо привиділося, як ви виявили годинник, — це знак того, що час на вашому боці. У вас зараз є можливість реалізувати всі плани, які ви залишали на потім.

Загострена, спрямована вгору вежа свідчить про наявну у вас влади, але ви розпоряджаєтеся нею неправильно. Ймовірно, ви переоцінюєте свої можливості або перевищуєте свої повноваження. Вам потрібно підходити до всіх питань з тверезим розумом, виважено і справедливо.

Якщо ж, прокинувшись, ви розумієте, що таких веж ніколи не було і немає, тобто її дуже незвичайна форма, то ви мрійник за життя. У вас чудово розвинена фантазія, іноді настільки, що ви починаєте витати в хмарах, замість того, щоб тверезо оцінювати реальність.

Це не можна назвати поганою рисою, періодично потрібно абстрагуватися від того, що відбувається, щоб відпочити, розслабитися і помріяти. Насторожує, коли це відбувається досить часто. Як пише сонник, вежа незвичайної форми попереджає сновидця про те, що, живучи в своїх фантазіях, ви не вирішите проблем наяву.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ