Сонник похорон і Гроб 😴 приснився, до чого сниться похорон і Гроб уві сні бачити

Сон про труну на похоронах символізує довге, щасливе життя ваших родичів і близьких людей. Проблеми зі здоров’ям не будуть їх турбувати, а поточні справи завжди будуть знаходити рішення.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилися похорон і Гріб, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сняться похорон і Гроб уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

На 19 січня під ранок сняться похорон мами, бачила людей і себе в жалобній одежі і я поклала в домовину квіти червоні тюльпани і троянду 5 штук в ноги (обличчя мами і руки я не бачила) .біля труни сиділи всі родичі і старша сестра закурила сигарети з моєї тіткою -вони сиділи біля труни в ногах покійної.Я була в міліцейській формі і чорний хустку на голові&# 8230;..Мама померла 4 роки тому і я її згадала 11 січня 2015 року&# 8230;..

Привіт дорога Тетяна. Мені сьогодні вночі наснився сон, що ховають мого брата родног, хоча він вже 22 роки як помер, і я бачу уві сні, що його ховають, але я з о своїй старенькій мамою ми не пішли його ховати, ховали його інші наші родичі

я їхала повз магазин у сусідньому селі, зупинилася, щоб купити води. там було багато народу. коли я зайшла на подвір’я магазину, то побачила багато трун з небіжчиками, над молодою дівчиною побивалася над труною продавщиця. було шумно.були червоні троянди. я вийшла на вулицю, дізнатися, що трапилося. за кутом магазину стояло ще дуже багато трун, людей. я запитала у літнього чоловіка, що сталося? він розповів, що всі вони їхали в орджоникидзе (чомусь) в горах зупинилися попити з джерела, а на них обрушилися сіли. а потім процесія вся рушила в гору.

перша картинка я бачу похорон.у дворі стоїть труна небіжчика точно не бачу але знаю що це сусід.біля труни сидять люди. поруч стоять люди.потім йде наступна картинка просто показує що труну дерев’яний. НЕ оброблений.і наступна картинка просто бачу труну і накритий якимись ганчірками.ось і весь сон уривками як то.

Мені наснилося ДВА ГРОБУ В ЯКИХ ОДНА МОЯ МАМА ІНША МОЯ ДОЧКА, ОСІБ Я ЇХ НЕ БАЧИЛА

Доброго дня! сьогодні вночі мені приснився сон, похорон, хто то є з близьких, але багато трун чужих людей ховають, я несла труну теж переносила його з одного місця на інше, і бачила в іншому труні сиділа собака як ніби господаря і вона плакала, що ви можете сказати про цей сон, спасибі!

преснолось похорон женшина в грабували і вона раз 5 когбудто ворушилася

мені наснилося що я запізнилася на похорон якогось знайомого, але саме кого я не знаю. Я наздогнала їх по дорозі, яка веде на кладовище. Зі мною були мій син і знайомий. Попереду на руках несли чорний закрита труна. Я розумію що померлого я знаю, але хто це не можу зрозуміти. Це було влітку, на вулиці тепло, все в зелені. А бачу цю церемонію здалеку і намагаюся її наздогнати.

Покійні колишній чоловік і чоловік його рідної сестри, закрита труна когось ховали.

стою біля труни мами але обличчя не її як зразок багато людей я сильно плачу

Мені снився сон: я прийшла на похорон. Людина, яка померла лежав поруч, а люди били йому труну. Батюшка прочитав молитви і люди почали закопувати людини. Коли поставили хрест я прокинулася 🙂

Я перебуваю в будинку&# 8230; не знаю що за будинок, чужий. Стою дивлюся у вікно і раптом розумію і як би чую що зараз буде йти процесія похоронна, кого ховають. Вибігаю на вулицю і встаю з усіма по обидва боки дороги, чекати коли пронесуть труну з покійником&# 8230;.проводити його в останню путь&# 8230; Але ні труни, ні небіжчика так і не дочекалися. До речі стояла така тиша. До чого це?

Мені сьогодні приснився сон я бачила похорон труни в воді волосся русяве і ім’я Міка, я все це бачила і була присутня

Мені снилося що, я помер . Як мене готують, тоисть моє тіло миють, броют, а я як би це все спостерігаю з верху . Як я лежу в труні і всі рідні плачуть, а маленька дочка якій виповнилося два рочки бігає і веселиться не розуміючи того, що відбувається . Тут я, і прокинувся .

Бачила свого загиблого 9лет назад сина.відкрили труну, а він там живий.Я дуже плакала, тому-що його знову стали ховати

Ми з подругою як то раптово увійшли в якесь приміщення і на зустріч нам відбувалася похоронна церемонія. Ми намагалися з боку обійти людей які там були і я бачила маленький горб як буд-то там був у ньому дитина, і великий другий чорний довгий і я чомусь була здивована всього цього, а так само напуганность. Після все побаченого я прокинулася

Не зовсім все пам’ятаю, але снився сон як йшов похорон і стояла труна. Людину не бачила в ньому, але чомусь здається чоловік, і практично щоночі сняться маленькі діти.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ