Сонник Час і число п’ять 😴, до чого сниться Час і число п’ять жінці 💤, що означає побачити Час і число п’ять в сні – тлумачення снів безкоштовно

1 Час і число п’ять по Соннику за числами

До чого сниться час і число п’ять жінці:

Побачити у сні, що на годиннику (див. Також 5, годинники) вже 5 годин вечора означає, що ви занадто переймаються глобальними проблемами і не бачите, що діється у Вас під носом. Минулої п’ятниці Ви вже проявили себе розсіяним і неуважним співрозмовником, втративши прекрасний шанс показати свої професійні здібності та вміння. Якщо уві сні Ви відчуваєте неприємні емоції з-за того, що вже або ще 5 годин, то Ваша заклопотаність проблемами світового значення буде викликати у оточуючих сміх, якщо ж Ви раділи, то Вас звинуватять в недалекоглядності і політичної короткозорості. Найгірше бачити цей сон керівникам великих підприємств або процвітаючих фірм.

Якщо уві сні Ви розумієте, що на дворі – 5 годин ранку, і Вам подобається дивитися, як все світлішає навколо Вас, то Ваші колеги через 5 днів піднесуть Вам сюрприз. Якщо Вам неприємно спати (уві сні) в таку рань, то через 14 днів Ви повернетеся до тієї проблеми, яку напередодні обговорювали зі своїми підлеглими, і швидше за все, Ви виявите, що справи складаються не найкращим для Вас чином. У будь-якому випадку, не звинувачуйте тих, з ким Ви працюєте, це Ваша вина, і нічия більше!

Призначати уві сні кому-небудь зустріну на 5 годин вечора чи ранку Вам необхідно перевірити відомості, які Ви отримали від людини, якого ви знаєте вже 5 років. Не дивіться на те, що цій людині Ви завжди вірили, будьте обережні, особливо 14 і 23, – з якоїсь причини Ваш інформатор злий на Вас і бажає обдурити Вас.

Якщо зустріч на 5 годин призначають Вас, то можете розслабитися: у найближчі 5 днів Ваші справи будуть йти просто чудово, а все, за що б Ви не взялися, принесе свої плоди. Це гарний час для сімейних радощів, побільше бувайте з дітьми, поїдьте на природу, заведіть тварина.

Якщо уві сні Ви бачите, що рівно 5 годин опинилися в компанії 5 осіб, то наяву Ви побудували повітряний замок, який через 5 тижнів з гуркотом завалиться і придавить Вас своєю ефемерною вагою. Швидше за все, Ви в основу своїх планів поклали неправдиві факти.


ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ