Сонник похорон чоловіка до чого сниться похорон чоловіка уві сні

Люди дуже бояться сновидінь, в яких їм доводиться ховати когось із близьких людей, і в більшості випадків роблять це марно. Адже для правильного тлумачення того, до чого сняться подібні ситуації, не достатнього одного факту смерті, потрібно ще врахувати її причини, масштаб траурної церемонії уві сні, чи помер чоловік насправді чи ні, а також багато іншого. Ось, наприклад, як розшифровує сонник похорон чоловіка.

Не варто переживати даремно

Східний сонник, пояснюючи, до чого сняться похорон чоловіка, який живий і здоровий в реальності, дає рекомендацію: якщо уві сні ви сильно побивалися над покійником, то це означає, що в реальності ви занадто швидко піддаєтеся паніці. Вчіться контролювати свої емоції – це допоможе вам у подальшому.

На думку тлумача циган, бачити уві сні похорони чоловіка в ясну погоду – знак сильного душевного хвилювання без приводу. Не потрібно переживати, попереду вас чекає лише успіх, здоров’я і радість.

Бійтеся пліткарів

Наснилися похорон живого чоловіка? Сонник пастора Лоффа радить згадати, чи дзвонили дзвони на кладовищі під час церемонії прощання з небіжчиком.

Якщо ви чули дзвін, то це символ того, що ви або ваш чоловік можете стати жертвами пліткарів. Дзвоновий сполох попереджає про серйозні наслідки брехливих розмов, які будуть поширювати заздрісники. А ось легкий мелодійний передзвін уві сні пророкує скоріше легке здивування від почутої брехні про себе.

Навчіться робити правильні висновки

Сонник Медеї рекомендує навчитися отримувати користь або досвід з усіх негативних історій, що трапляються з вами, якщо вам довелося побачити уві сні похорони чоловіка.

Пригадайте, якщо вам приснилося, що причиною смерті другої половинки стала природна смерть, то це підказка: проаналізувавши одного разу невдачу або безглуздий казус, що стався з вами, ви зумієте згодом запобігати їх повторенню.

Бачите уві сні, що дружина вбили вороги або хвороба? Це вам нагадування: ви абсолютно не вчитеся на своїх помилках.

Вас чекає тріумф

Щоб зрозуміти, до чого сняться похорон чоловіка, сонник Лонго радить згадати, наскільки помпезною була траурна панахида.

Якщо примарилися пишні похорони, з величезною кількістю людей, вінків і квітів, то це означає, що в гонитві за удачею ви не помічаєте важливих деталей. Вам варто «зменшити обороти», якщо хочете досягти мети.

А ось скромне прощання в колі сім’ї або близьких людей пророкує тріумф на обраному терені і швидку реалізацію задуманого.

З’явиться шанс розбагатіти

Побачили уві сні похорони чоловіка, який помер багато років тому? Будьте готові до того, що «минуле» дасть про себе знати в цьому. Це може бути, як повторюється ситуація, так і людина, яка зіграв важливу роль у вашому житті.

Дуже добре, якщо під час скорботної ходи кількарічної давнини, ви бачите себе такою, якою є на даний момент – вік, колір волосся, фігура – це говорить про те, що ви зумієте непогано заробити, скориставшись «перевіреної схемою».

На що звернути увагу

Є ще один момент, який визначає, до чого сняться похорон чоловіка – це труна покійного. Пригадайте, в чому саме ви зраджували землі покійного, рекомендують сонники. Отже, бачити:

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ