Сонник Гетера 😴, до чого сниться Гетера жінці 💤, що означає побачити Гетеру уві сні – тлумачення снів безкоштовно

1 Гетера по Соннику шукає шлях

До чого сниться гетера жінці:

Сниться Гетера? Сновидіння, по всій видимості, закодировало ваше почуття особистісної неповноцінності, невпевненості у своїх силах, викликану переживаннями, пов’язаними з переслідуючими вас невдачами. Актуалізований комплекс неповноцінності, що дає колосальний викид психічної енергетики, представлений у сні саме до сексуальної символіки, виразно яка проявляє всю нашу душевну проблематику. Будь пригнічений або увійшов у конфлікт зі свідомістю порив, що не має ніякого зв’язку з інтимною стороною життя, стає джерелом сну, загорнутого аморальним несвідомим у покрови сексуальності.

Важливо насамперед спрямувати прориваються в снах енергію несвідомого на вирішення поставлених перед вами питань: це може відбуватися як несвідомо, так і свідомо, але за умови, що ви знаєте про те, які процеси відбуваються в підсвідомих структурах душі.


1 Гетера по Соннику Клеопатри

Бачити гетеру у сні означає:

В античності гетери представляли собою якусь подобу японських гейш, а саме жінок, спілкування з якими далеко не обмежувалося тільки сексом, але являло собою обговорення проблем філософії і мистецтва, політичних баталій та законодавств.

Прагнення звернутися уві сні до послуг античних жриць кохання, пов’язане з прагненням до різноманітності, розбавлення концентрованих буденності: воля до зміни існуючого стану речей, нехай навіть шляхом побудови другої сторони життя, зворотного реальною, – це символічно відображає несвідоме. Але чому тоді саме гетери? Питання надзвичайно цікавий, тим більше, що відповідь на нього остаточно розкриє нам сенс сновидіння.

Відсутність поруч людини, який був би рівний вам по розуму і по душевним якостям, направляє вас на пошуки, які знаходять вираз у снах. Будучи творчою натурою, ви тягнетеся до всього винятковому, нетрадиційного і оригінального, яке підходило б саме для вас.

Несвідоме також приймає участь у вашій долі, і скористатися його порадами було б досить корисно для вас.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ