Сонник до чого сниться стрибати у сні (з парашутом)

Всі ми з дитинства знаємо, що якщо літаєш уві сні, значить, ростеш. Але буває, що сняться зовсім вже короткочасні польоти, а точніше — різноманітні стрибки.

Наприклад, як вважає найвідоміший миллеровский сонник, стрибати в нічних мареннях через перешкоди — означає, зуміти подолати складні ситуації в житті і забезпечити собі благополучне існування.

Але стрибати у сні можна самими різними способами, звідки і куди завгодно:

  • З вікна або з даху будинку.
  • З літака з парашутом.
  • Пірнати в басейн з вишки.
  • Перестрибувати через рівчак або яр.
  • Зіскочити з великої висоти — наприклад, зі скелі.

Що означають стрибки у сні, залежить не тільки від того, куди або звідки ви стрибали в нічних мареннях, але і від того, наскільки вдалими виявилися ваші кульбіти. Дуже часто стрибати у сні доводиться з вікна будинку. Будинок — це образ самого сплячого, тому, якщо приснився подібний стрибок, тлумачі радять не «виходити з себе» і не робити необдуманих вчинків, які можуть обернутися не найкращим для вас чином.

Стрибок з даху, навпаки, означає, що сплячий чудово контролює і свої емоції, і свої дії. Якщо уві сні після такого кульбіту ви вдало приземлилися і стали на обидві ноги, то ваші продумані дії принесуть успіх наяву.

Однак якщо приснився політ вниз з покрівлі будинку, що завершився падінням, варто трохи почекати з здійсненням своїх планів — якщо візьметеся за них прямо зараз, можете не отримати очікуваного ефекту.

До чого сниться стрибати з літака з парашутом? Сонник Фрейда говорить про те, що життя поставить сновидця в такі умови, коли він зможе випробувати досі незвідані відчуття — здебільшого приємні. Сонники для іменинників говорять про те, що стрибки з парашутом можуть снитися того, хто готовий діяти нестандартними, досить ризикованими методами, які, проте, принесуть успіх.

Екстремальні польоти

До чого сниться стрибати з вишки в басейн? В реальності вам доведеться зробити непростий вибір, від якого буде залежати ваша подальша доля. Якщо ж примарилось, що стрибок виявився не надто вдалим, і ви відчули удар об воду, тлумачі радять діяти рішучіше, щоб ваші страхи не заважали здійсненню вашої мрії. Пірнули з вишки і ввійшли в воду рівно і гладко, як колишній спортсмен, — значить, здійснення ваших планів ніщо не загрожує.

Стрибати в сні на батуті — такий сон може примаритися людині, яка по-справжньому захоплений своєю роботою. У нічних мареннях ви робили карколомні кульбіти на батуті? Значить, ваші старання на професійному терені будуть оцінені, і ви просунетеся по кар’єрних сходах.

Високо підстрибувати вгору — таке бачення попереджає про те, що робоче місце не дуже підходить для вираження бурхливих емоцій. Це може бути несхвально розцінено і колегами і начальством.

До чого сниться стрибати з великої висоти? Це залежить від того, звідки і куди ви здійснювали свій стрибок. Якщо ви не пам’ятаєте, звідки саме зістрибнули, але пам’ятайте стан короткого польоту і вдале приземлення — це хороший сон, що передвіщає, що вам доведеться зайнятися незвичним для себе справою, з яким ви блискуче впораєтеся.

Стрибати вниз з мосту великої висоти в річку — цей сон символізує, що ви перебуваєте в досить складній життєвій ситуації і готові діяти лише на емоціях. Езотеричний сонник радить зменшити емоції, тоді можна буде значно ефективніше вирішити складне завдання і вибратися з непростих обставин.

Зістрибнути у своїх мріях вниз з височенній скелі — попередження: якщо ви ніяк наяву не вирішувалися ризикнути, щоб зробити важливу справу, то зараз для цього настав сприятливий час. Приснилося, що стрибали вниз зі скелі — не бійтеся зізнатися у почуттях вподобаному вам людині або попросити у начальника надбавки до зарплати — гірше точно не буде, а ось поліпшення вельми вірогідні.

Стрибати у сні по дахах або займатися паркуром — таке бачення говорить про те, що повсякденне життя здається вам занадто сірим і буденним. Спробуйте знайти собі «адреналіновий» захоплення, але дотримуватися при цьому запобіжні заходи. Автор: Ольга Іноземцева

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ