Сонник Гуманоїд 😴, до чого сниться Гуманоїд жінці 💤, що означає побачити Гуманоїда уві сні – тлумачення снів безкоштовно

1 Гуманоїд на Сучасному соннику

До чого сниться гуманоїд жінці:

Побачити в сні гуманоїда — до знайомства з неабиякою людиною, який підкорить вас своєю простодушністю і чистосердечностью.

Якщо вам сниться, що ви вступаєте в контакт з гуманоїдом — це означає, що незабаром вам має випадкова любовний зв’язок. Сон обіцяє ускладнення відносин з близькими людьми.

Якщо уві сні вас викрали гуманоїди — наяву вам належить невеселе пригода.

Молодій жінці такий сон обіцяє авантюрне пригода з цікавлять її чоловіком, але сон застерігає: це пригода — тільки авантюра, для чоловіка ви нічого не хочете сказати.

Бачити уві сні космічний корабель прибульців з гуманоїдами — отримати попередження про те, що ваші плани можуть мати небажані наслідки.

Побачити в сні свого друга в образі прибульця — хвилюватися із-за того, що не зможете передбачити свої подальші відносини з людиною, від якого залежите.


1 Гуманоїд за Східним соннику

Бачити гуманоїда у сні означає:

Зустріч з гуманоїдом – свідчення того, що ти прагнеш до нового і незвіданого, повсякденна рутина тебе обтяжує. Сон, в якому ти вступаєш в інтимну близькість з гуманоїдом, попереджає: легковажні захоплення можуть закінчитися вельми плачевно.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ