Сонник підпис до чого сниться підпис уві сні за сонником Астроскоп

Якщо ви ставили підпис уві сні, сонники дають прозорий натяк – наяву належить прийняти участь в якусь подію. Про що може йти мова? Підпис приходить уві сні найчастіше до тих, хто в реальності багато працює з документами. Для цих людей побачене лише продовження денних почуттів і подій. А ось тим, хто не пов’язаний з паперовою роботою, після того, як ви поставите підпис уві сні, сонники прогнозують багато, навіть одруження.

Бачити уві сні, що ставите підпис в якомусь документі – дасте згоду на участь в чомусь.

Передбачити, якого роду подія варто очікувати наяву, допоможе аналіз власних відчуттів. Так, якщо ви ставили підпис під чиїмось тиском, то ймовірно, що насуваються події будуть вам не до душі. І навпаки, якщо ви самі поспішайте розписатися під чимось, ви своїми руками даєте "добро" на участь в якомусь заході.

Бачити уві сні, що ставите підпис на чомусь – до швидке одруження.

Якщо сон не навіяний подіями останніх днів (передбачуваної весіллям), сновидіння можна вважати доленосним, і ось чому. При реєстрації шлюбу вам треба буде поставити свій підпис у документі. Якщо уві сні ви зробили це на будь-якому предметі, так чи інакше пов’язаний з потенційною одруженням (розписалися на кільці, якомусь прикрасі і так далі), сон глибоко символічний. Внутрішньо ви готові зв’язати себе узами шлюбу, підсвідомо рішення вже прийнято. Залишилося вирішити, на який саме день призначите весілля.

Бачити уві сні, що хтось ставить підпис на вашому документі – чекаєте схвалення і визнання ваших заслуг.

Якщо уві сні підписуються за вас в документі, підпис на якому повинні поставити ви особисто, то ймовірно, ставитеся до типу людей, які звикли суворо дотримуватися суспільних норм, правил і шаблонів. Ви не можете нічого зробити до тих пір, поки не отримаєте чиєсь схвалення. Згадайте, хто ставив підпис під документом у вашому сні. Ким є для вас ця людина, і чому ви так дорожите його думкою?

До чого сниться Підпис в Сучасному сонник

Підробляли чиюсь підпис уві сні – до використання незаконних засобів для здійснення наміченої мети

Переживали за підпис, поставлений в документі – до важких зобов’язаннями

Намагалися придумати собі коротку підпис – до проблем в житті з вини вашої непередбачливість

Ваш підпис в банку не збіглася з оригіналом – до проблем з вини вашого мінливості

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ