Сонник вінчання до чого сниться вінчання уві сні за сонником Астроскоп

Якщо уві сні ви бачили своє вінчання з чоловіком, або вам приснилося вінчання в церкві, сонники запевняють, що наяву у вашій парі панує мир, спокій і повне взаєморозуміння. Однак деякі тлумачі мають іншу думку з цього приводу, вважаючи, що вінчання з чоловіком уві сні символізує, що наяву ви всіляко намагаєтеся прив’язати чоловіка до себе, так як дуже боїтеся втратити кохану людину.

Наснилося вінчання в церкві – на радість; духовний союз з побаченим людиною.

Вінчання – це дуже важливий і відповідальний процес, який виражає вашу готовність вступити в повний духовний і тілесний союз з побаченим людиною.

Наснилося вінчання з чоловіком – вірність, міцний шлюб, духовний союз. Інакше – спроби прив’язати до себе улюбленого чоловіка.

Сновидіння може вказувати на два повністю протилежних аспекти. Вінчання з чоловіком говорить про взаємність почуттів і про вашу щирої прихильності до чоловіка. Однак проаналізуйте, чи не з’явився даний сон як наслідок вашої внутрішньої стурбованості. Можливо, ви дуже боїтеся втратити любов і прихильність чоловіка, тому і вирішили повінчатися з ним в сновидінні.

Наснилося вінчання подруги – посміхнеться удача на діловому терені.

Подібного роду сни пророкують найсприятливіший поворот в справах для сновидіння.

Наснилося вінчання на царство – слава і пошана; суспільне визнання. Інакше – завищена думка про себе.

Сон людини, який явно має завищена думка про себе. Якщо наяву ви дійсно багато працювали, щоб заслужити суспільне визнання і шану, сновидіння дає вам обнадійливий прогноз. Ви можете розраховувати на реалізацію задуманого. Однак пильно розберіться в собі, якщо вінчання уві сні на царство для вас є лише плодом хворої фантазії і породжене надмірно завищеною зарозумілістю.

До чого сниться Вінчання в Сучасному сонник

Якщо молода дівчина обвінчалася в сновидінні, значить молода людина відповість взаємністю; вінчається в таємниці від інших – до розриву відносин

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ