Сонник Підстава. До чого сниться Підстава бачити уві сні – Сонник

сонник Підстава наснилося, до чого сниться уві сні Підстава? Для вибору тлумачення сну введіть ключове слово з вашого сновидіння в пошукову форму або натисніть на початкову літеру характеризує сон образу (якщо ви хочете отримати онлайн тлумачення снів на букву безкоштовно за алфавітом).

Зараз ви можете дізнатися, що означає бачити уві сні Підстава, прочитавши нижче безкоштовно тлумачення снів з кращих онлайн сонників Будинки Сонця!

Снилися Вам коли-небудь віщі сни?

Сонник – Підстава

На мій погляд, сновидец намагається "втекти" від вирішення якоїсь важливої ​​проблеми. Він боїться втратити підтримку друзів і зустріти їх несхвалення (побили). Він також боїться, що можуть виникнути проблеми з законом.

Може бути, сновидец просто себе "накручавает". А може й ні. Сон не говорить про результат справи

Сонник – Підставили у вбивстві

Сон безпосередньо стосується сфери емоційних відносин сновидцем (дружба, любов, мораль).

Перебувати в Кімнаті з трьома незнайомими Людьми – не усвідомлювала і непередбачуване емоційний стан сновидцем.

На стороні сновидцем Один невідомий Кримінальний Авторитет, а двоє інших прийшли поговорити з Авторитетом – наяву це домінуючі емоційні бажання сновидцем, що штовхають його на ризиковані і необдумані вчинки, які загрожують засудженням з моральної точки зору.

Чим в руках Двох Невідомих і їх намір Убити сновидцем – наяву це ризик втрати душевної Стабільності внаслідок Емоційною нестабільності (імпульсивності).

Двоє пропонують Сновидінню самому впоратися з кримінальним Авторитетом, де Авторитет – це більш усвідомлена (дослідна) позиція сновидцем, емоційно передбачувана (є можливість самому домовитися).

Два незнайомих Хлопця самі вбивають крим / Авторитету, але підставляють в цьому сновидцем, Сновидець просить пощадити, але ті лише закривають очі і роблять вигляд, що не чують і на цьому Ідуть – це ще одна хороша підказка Сновидінню взяти під усвідомлений контроль всі свої почуття і емоції і діяти відповідно до голосу своєї Душі і Совісті.

Поліція, що їде внизу, в даному випадку – це усвідомлений емоційний Аспект сновидцем (як Самоконтроль і вміння домовлятися, на емоції / грунті), завдяки якому сновидцем минуть неприємності на емоційній грунті.

Наріжні камені в цьому сні – це назрілі Емоційні бажання і не до кінця усвідомлені Моральні Підвалини людського суспільства, внаслідок чого Сновидець може постраждати.

З повагою Лівія.

Сонник – Підставили у вбивстві

Можеш потрапити в неприємну конфліктну ситуацію з перестрілкою,

де тебе будуть звинувачувати у всіх тяжких.

Сонник – Мама підставила мене уві сні

Сон не віщує нічого поганого і розкриває ситуацію сновидицей з її точки зору.

А позиція сновидицей наяву така – якщо є родинний зв’язок, то повинна бути і відповідна матеріальна підтримка (незалежно від мат / умов сновидицей – загальна стара Квартира уві сні).

І в цьому випадку сновидицей, просто, необхідно знайти контакт з матір’ю і всі питання обговорити з нею (НЕ прилюдно), щоб не сталося так, як уві сні (є родичі, але подати нічого, все зарахунок сновидицей, неприємна розмова на людях).

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ