Сонник Підозра 😴 приснилося, до чого сниться Підозра уві сні бачити

За сонником, якщо на вас впала підозра в якомусь злочині – будете перебувати в стані холодної війни зі своїми співробітниками.

Кого ви підозрювали уві сні?

Підозрюєте уві сні обранця в невірності ▼

Вам здається, що ваш обранець невірний – піддамо апатичному станом.

Хто виглядав підозріло в вашому сні?

Сниться хтось виглядає підозріло ▼

Хтось виглядає підозріло – ваші плани не здійсняться, доведеться генерувати нові ідеї.

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося Підозра, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Підозра уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Мені наснилося, що я прийшла в аптеку за тестом для вагітності.Я підозрювала, що я вагітна. В аптеці мені дали якусь голку і я пішла.

Наснилося що в машині коханого сиділа дівчина з темним волоссям. Побачивши мене машина рушила, після коли я підійшла в машині нікого не було. Вони були на вулиці, але там вже з ним була дівчина зі світлим волоссям, яка мені знайома. Вона завела зі мною діалог, в якому засуджувала наші відносини

я опинилася в школі, на уроці інформатики. Все було нормально, але потім, якимось різким перепадом, мене почали уникати, по школі були розвішані оголошення, що я вбивця. Всі мене шуга, обходили стороною. Я ревіла. Після я пішла до директора доводити, що це не я. Він не вірив.
Я прокинулась

мені наснилося спершу що я купила тест на вагітність і здалося мені що вагітна&# 8230;&# 8230; а потім я ще раз перевірила і показала толі мамі чи татові вже не пам’ятаю і показало одну разову смужку що це значить

Ми з сестрою поїхали подорожувати в Крим, але уві сні здавалося, що більше втекли.Потрапили в містечко нібито санаторію я уві сні назвала його Петрозаводськ і говорила що до моря на ще година їзди.Ми вирішили залишитися там переночувати.Я сестрі сказала що я була вже тут, але в іншому сні.Зустріла одногрупника і все намагалася нав’язати що ми тут були, але він не міг згадати.Потім я побачила ведмежі сліди, мені пояснили і показали що це люди ходять в костюмах ведмедя, кого-то відлякують.Але я так і не зрозуміла.Уві сні на Метельковая на пал хтось в цьому костюмі і роздирав пазурами.Мене турбувало вухо праве постійно, з нього лізли глисти я їх вбивала, клацала пальцями.Кольором білі, не великі, коли повернулася в готель де моя сестра чекала мене.І я їй розповіла і попросила купити мені тест, що я походу вагітна, вона відповіла а куди ти його дінеш раптом сусідка дізнається.І я прокинулася

Я заходжу в кімнату.а там чоловік кому то пише голосові повідомлення, і розмовляє пошепки.побачив мене. І розгубився, але далі почав записувати.я подумала, що він спілкується з коханкою, але нічого не сказала.села біля його і мені було так погано.він почав втішати мене що все добре.став виправдовувався що по роботі.я задихалася, у мене боліло серце.а потім я помітила, що у мене в роті нитка рожевого кольору.я її витягувала, а вона не закінчувалася.вона була така міцна що навіть не порвати.

Мені наснилося, що я в пологовому будинку і народила. Мені медсестра принесла погодувати дітей, але коли я взяла на руки, побачила, що це маленька мавпочка. І розчулилася і запитала а де друга.

Так як на Яву я вагітна двійнею

Приснився сон, де у мене були підозри на вагітність. У мене були всі симптоми вагітності, а підтверджена вона чи ні, було невідомо

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ