Сонник підніматися на гору до чого сниться підніматися в гору уві сні за сонником Астроскоп

Що може означати підніматися на гору уві сні? Сонники висловлюють протилежні версії. Одні пророкують різного роду нещастя, інші ж, навпаки, дають сприятливий прогноз. Гора як образ, який відвідав ваш сон, може розглядатися з різних сторін: як символ перешкоди, яке виникне на вашому шляху, або як пік, вершина того, чим зараз займаєтеся.

Підійматися на гору уві сні

Підійматися на гору уві сні – реалізація намічених цілей; здійснення заповітної мрії; кар’єрний ріст.
У сновидінні ви намагаєтеся підкорити щось, в реальному житті дуже значуще для вас. Гора в даному випадку виступає в якості перешкоди, перешкоди і в той же час заповітної мети. Ваше працьовитість і цілеспрямованість допоможуть вам здійснити задумане, хороший сон.

Підніматися в гору уві сні – пік духовного зростання та самопізнання.
Щоб зрозуміти суть сновидіння, досить згадати, що монастирі і обителі традиційно розташовувалися в горах. Можливо, і ви намагаєтеся піднятися на гору особистого духовного розвитку, дістатися до вершини самопізнання. Це філософське трактування того, що наснилося.

Підійматися на гору уві сні, дістатися до її вершини – життєвий успіх.
Підніматися в гору уві сні – нереалізованість, неоцінений.
Наяву вам вже мало просто бути собою, щоб заслужено користуватися повагою і розумінням оточуючих. Навіть більше, якісь ваші якості або заслуги обділені увагою дорогих вам людей. Або навпаки, ви відчуваєте в собі набагато більший потенціал, чим вам дано проявити в реальному житті. Ці почуття (незадоволеність собою або тим, що відбувається в житті в даний момент, нерозуміння, недооціненість) змушують вас підніматися на гору. Це психологічне тлумачення.

Підійматися на гору, йти по рівній доріжці – удача й успіх на шляху до наміченого.
Підніматися в гору, щосили дертися нагору – належить багато і важко попрацювати, щоб здійснити задумане.
Розшифровуючи сновидіння, необхідно відштовхуватися не тільки від того, дісталися ви чи ні до вершини, але і проаналізувати, як проходив ваш шлях. Це допоможе скласти прогноз, що очікувати в реальному житті, чи будуть перешкоди на вашому шляху, або вас чекає легкий і швидкий успіх.

Дертися по сонником Цвєткова

Дертися уві сні – до складних справах; дертися нагору – до удачі; дертися вниз – до неприємностей, невдач

До чого сниться Карабкаться в Сучасному сонник

Дерлися по обледенілих камінню – до важкого і малознайомій справі

Дерлися по зеленим мальовничих схилах – до успіху і широкої популярності

Дерлися і досягли вершини – до смуги везіння; дерлися і зривалися – до низці невдач

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ