Сонник Підміна персня. До чого сниться Підміна персня бачити уві сні – Сонник

Сонник Підміна персня наснилося, до чого сниться уві сні Підміна персня? Для вибору тлумачення сну введіть ключове слово з вашого сновидіння в пошукову форму або натисніть на початкову літеру характеризує сон образу (якщо ви хочете отримати онлайн тлумачення снів на букву безкоштовно за алфавітом).

Зараз ви можете дізнатися, що означає бачити уві сні Підміна персня, прочитавши нижче безкоштовно тлумачення снів з кращих онлайн сонників Будинки Сонця!

Снилися Вам коли-небудь віщі сни?

Сонник – Кільця і ​​персні

Сонник – Милуватися руками в перснях

Сонник – Підміна дитини

Дівчинка уві сні – це завжди слабкі якості, а Хлопчик – сильні, такі, як здатність виживати, вчитися, протистояти.

А хлопчик уві сні Страшний такий – що підказує про те, як якась Реальність не подобається сновидицей, і як вона (реальність) розходиться з очікуваннями.

Медсестра каже уві сні про малюка "шкода, що не помер" – що підказує про неготовність сновидицей зіткнутися з важкою дійсністю.

А коли Дійсність була приємною?

Сонник – Я знайшла 2 золоті персні з бурштином

Ваш сон говорить про те, що ви прагнете за всяку ціну поліпшити своє становище, мета до певного статусу вище чим зараз, ви цінуєте гроші і влада, але вам необхідно визнання і схвалення з боку оточуючих, ви ретельно приховуєте свої наміри за маскою незворушного спокою і неприступності. Вам не просто орієнтуватися в життєвих обставинах і долати перешкоди, Ваше життя здається Вам більш важкою, чим у інших.

Самота допомагає вам розібратися в собі, вийти на новий рівень розвитку. Можливі таємні джерела доходів, діяльність пов’язана з непублічним або секретними справами і організаціями.

Сонник – Тигр

Приснився вранці 03. 03. 2017. – коли приснився може означати що то, тільки виходячи з Вашого самоусвідомлення того, що відбувається зовні і всередині, в той момент.

Зима, сніг, йду вздовж кромки лісу – Сон стосується Вашої душі, але Ви боїтеся зануритися глибше, підсвідомість намагається перешкодити прориву.

А на протилежному боці стоять сміттєві баки – а заважає тому, що має прямле вказівку від Вашого розуму, який хоче стабілізувати ситуацію і будь-які, навіть позитивні зміни, сприймає, як небезпека.

І біля них лежить маленький, жалюгідного вигляду тигреня, без смужок, червоного з помаранчевим відтінком кольору і нявкає, – це прекрасний знак. Просто щастя, яке падає Вам в руки.

Я зупинився і покликав його до себе, сам думаю куди дзвонити щоб його прилаштувати в добрі руки (мнс, зоопарк і тд.) Він до мене підходить і лягає поруч з ногами і в цей момент я бачу що тигреня став зменшуватися в розмірах і зовсім зник а на його місці залишилася чомусь шкура з хутром або один хутро, – Ви перекладаєте відповідальність за прийняття рішень та їх виконання на інших, і щастя витікає, як вода крізь пальці.

Точно не пам’ятаю вже і в хутрі з’явилися два великих золотих з дорогоцінними каменями персня, один камінь що побільше був напевно за кольором як тигреня а другий який поменше зеленуватого відтінку, за кольором точно від першого відрізнявся, через кілька секунд як вони з’явилися, персні теж зникли , – якщо Ви змінитеся, то можете отримати ці блага щастя.

Я був настільки здивований цим сном, що відразу прокинувся, він був дуже яскравий, з подробицями ну і тигреня з голови не виходить, як живий, дуже його шкода а так я сни не запам’ятовую, та й знятися вони мені дуже рідко, а такий вперше приснився, що я його майже весь запам’ятав і напевно навряд чи забуду, що це було, для чого цей сон, як його тлумачити а може і не треба, в загальному купа питань і жодної відповіді. – це був сон воістину з ангельського мiра. І в цьому сновидінні вже дано всі відповіді і шлях.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ