Сонник вкусив скорпіон до чого сниться вкусив скорпіон уві сні

До чого сниться укус незвичайного комахи? Правильна відповідь завжди дасть сонник. Скорпіон вкусив вас уві сні? Постарайтеся не звинувачувати себе в тому, що зробили інші, але обов’язково озирніться по сторонах: поруч знаходиться зрадник або енергетичний вампір. Жінкам цей же сюжет обіцяє небезпечного шанувальника.

Передбачення по сонником Міллера

Покусав уві сні отруйний гад? Скориставшись слушною нагодою, помилкові друзі вирішать скомпрометувати вас.

Але якщо бачення стало в ніч вівторка, то в реальності зробите непривабливий вчинок і винищить себе докорами сумління.

Скорпіон часто асоціюється з жорсткістю, мстивістю, підступністю, холоднокровністю, а також дратівливістю. Це настільки непередбачуване істота, що в пориві сказу може направити свою агресію проти себе самого. Якщо в душі ви сильно ображені, то постарайтеся відпустити це почуття, бо зробить гірше тільки собі.

Бачити уві сні скорпіона – до трагедії

До чого сниться, як вкусив скорпіон найчастіше? Є ймовірність, що ви станете жертвою транспортного або іншого неприємного події.

Підступне комаха вжалила іншого персонажа? На ваших очах станеться щось жахливе, але вас особисто не торкнеться. Не виключено, що ви побуваєте на чужих похоронах.

До чого сниться Скорпіон укус ще?

Навіть просто бачити це небезпечне створення означає, що проявивши надмірну безпечність або безвідповідальність, ви ризикуєте нажити смертельного ворога.

Крім того, сонник підозрює, що численні недоброзичливці лихословлять у вас за спиною. Але це анітрохи не шкодить вашим планам.

Якщо вкусив злий скорпіон, готуйтеся до зради

Уві сні вкусив скорпіон? Найближчим часом вас зрадить той, кому ви беззастережно довіряли. І якщо зрада ви зможете пережити, то прощення дасться дуже непросто.

Однак сонник попереджає: будь-сновидіння може мати як негативний, так і строго позитивне тлумачення.

Саме погана ознака

Наснилося, що вкусив скорпіон? Найгірша трактування свідчить, що прийшла розплата за давнє гріх і незабаром станеться з надзвичайна подія.

Не виключено, що вам загрожує смертельна хвороба або серйозне душевний розлад. Якщо ж уві сні скорпіоша вжалив самого себе, то самоїдство доведе вас до відчаю.

Сонник пророкує перемогу, але закликає до обережності

Одночасно сюжет тлумачиться строго протилежно. Ви зумієте уникнути нещасного випадку або хвороби, тільки не втрачайте пильності.

До чого сниться, що напав скорпіоніще ще? Жінці бачення обіцяє спекотну, але фатальну пристрасть, чоловікові – наполегливу боротьбу, яка закінчиться перемогою.

Якщо приснилося, що скорпіон укусив себе

Що значить, якщо скорпіон встромив жало в своє тіло? Поруч з вами є людина, яка постійно робить з себе жертву, розраховуючи на співчуття і допомогу.

Порада сонника: не вірте, він лише прикидається слабким і безпорадним. У будь-який зручний момент він без зволікання виступить проти вас.

Врахуйте всі специфічні особливості

Не забудьте зазначити особливості зовнішнього вигляду і розміри жука. Вони дадуть більше інформації для тлумачення.

  • Крихітний – незначне, але клопітка дільце.
  • Середній – власна помста, самобичування.
  • Великий – ворожнеча, страждання.
  • Гігантський – грандіозні і дуже різкі зміни.

Особина чорного кольору обіцяє уві сні смугу невдач і неприємностей. Найкраще бачити золотого СкОрПиОнЧиК. Це означає, що в найближче майбутнє на вас звалиться любов і щастя.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ