10 Ознак душі, яка знайшла своє місце у всесвіті

Ваша душа – це не тільки ваша справжня природа, це ваше справжнє місце в природі. Ми всі народжені, щоб зайняти наше місце у Всесвіті.

Ми належимо не тільки духовного царства, а й фізичному царству. Чи знаєте ви, що у всіх нас є хоча б одне місце душі в фізичному світі?

Душевна місце – це особливе місце, де ми відчуваємо унікальні почуття приналежності і розширення можливостей. Австралійські аборигени вважають, що кожна людина має своє місце в природному світі, де вони належать. Місце, яке є їх частиною. Знаходячи це місце, ми також знаходимо наше справжнє «я». Душевні місця не тільки особисті – вони також можуть бути колективними.

Як знайти своє місце?

Більшість шаманів мають особливі місця в природі, які мають для них особисте значення. Ці місця можуть бути місцями, де вони вперше випробували свої покликання або духовні провідники. Місце душі може бути де завгодно. Не обов’язково, щоб вона перебувала в далекій екзотичній країні. Наприклад, ваше місце душі може бути фізичним місцем, де помер дорогою вам людина.

Ваше місце може бути біля річки або парку. Ваше місце душі може бути навіть в ресторані, де ваш партнер зробив вам пропозицію. Місце душі може бути практично в будь-якому місці. Отже, як ви знаходите своє місце душі? Найголовніше, на що потрібно звернути увагу – це місце, яке дозволяє вам відчувати глибокі емоції. Зверніть увагу на будь-яке місце, яке здається вам близьким.

10 ознак, що ви знайшли своє місце душі

Перебуваючи в своєму душевному місці, ви відчуєте:

Якщо це нове місце, ви відчуєте близькість
Кольори будуть виглядати яскравіше
Ви відчуєте більшу гармонії і легкості
Ви інтуїтивно зрозумієте, що «ви, нарешті, вдома і можете відпочити зараз»

Навіть якщо в цьому місці є зовнішній хаос, ви все одно будете відчувати себе внутрішньо мирним

Ви відчуєте натхнення
Ви відчуєте свободу і радість
Ви дізнаєтеся себе більш глибоко
Ви будете почувати себе зарядженим

Іноді наші душевні місця також можуть бути уявними місцями в наших умах. Наша душа належить не тільки нам, а й світу.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ