Сонник отрута до чого сниться отрута уві сні за сонником Астроскоп

Отрута, побачений вами уві сні, сонники тлумачать вкрай неоднозначно. І все тому, що частина фахівців в області снів традиційно асоціюють отрута з отруєнням, а значить злом, ненавистю і навмисним негативним впливом на кого-то. Однак далеко не всі сонники тлумачать цей сюжет так категорично. Є думка, що приснився отрута символізує позбавлення, очищення і внутрішню свободу.

Бачити уві сні отрута, приготований для вас кимось іншим – злість і ненависть, зло, адресований в вашу сторону; спроби недоброзичливців отруїти ваше існування.

У всіх сенсах тривожний, небезпечний і вкрай негативний сон. Побачивши його, зробіть все залежне, щоб на корені присікти всі підступи недругів і ворогів. Для цього, перш за все, складіть список своїх непримиренних опонентів і тих людей, які свідомо можуть бажати вам зла. Буде значно простіше зробити це, якщо ви чітко бачили, хто саме підносив вам отруту в сновидінні. Будьте максимально уважні та обережні. Куди небезпечніше отрута, отриманий з рук уявних друзів!

Бачити уві сні отрута, який підготували для кого-то – негативне ставлення до кого-то; підсвідоме бажання заподіяти зло.

Ймовірно, в даний момент ваші почуття і помисли далекі від світла, радості і позитиву. Перш, чим звинувачувати в цьому особисто вас, припустимо, що виною такій ситуації відбувається наяву. Можливо, останнім часом хтось або щось дуже сильно на вас вплинуло (причому в украй негативну сторону). Тепер цей негатив ви хочете направити проти того, хто його колись виплеснув на вас. Готуючи отрута для кого-то, ви обираєте собі шлях в нікуди. Будь-яке зло, звернене на конкретну людину, неодмінно повернеться в двократному розмірі.

Бачити уві сні отрута, пити його – потрапите під чиєсь потужне вплив; палка прихильність, пристрасть. Інакше – важка хвороба.

Знайти точне тлумачення цього сну допоможуть додаткові образи, які були присутні в сновидінні. Якщо отрута підніс ваша кохана людина (хтось дорогий, близький, хороший знайомий), значить, наяву цей хтось намагається всіляко вами маніпулювати і управляти. Нерідко цей стан є добровільним. Вам зручно бути в цій владі, вона вас не обтяжує.

Бачити уві сні, що перекидає чашу з отрутою – зумієте зруйнувати підступні плани зловмисників.

Ви не прийняли отруту, а значить, будь-які підступи і підступи проти вас виявляться безпідставними.

Бачити уві сні отрута, навмисне намагатися отруїтися – позбавлення від власних комплексів, стереотипних моделей поведінки і згубних пристрастей.

Складне тлумачення сну, якого дотримуються психологи. Яд уві сні, прийнятий добровільно, символізує не конкретні суїцидальні нахили сновидіння, а його бажання одним рух раз і назавжди розпрощатися з чимось обтяжуючу і що заважає. Це крайній захід, готовність піти на яку, ймовірно, продиктована високим ступенем невдоволення собою. Побачивши такий сон, задумайтеся, про що саме йдеться конкретно для вас, і як наяву з мінімальними втратами вирватися з цього порочного кола.

Сонник Міллера: Яд

Були отруєні отрутою в сновидінні – до ризику стати жертвою якогось впливу

Спостерігали, як отрута впливає на іншу людину – до впливу на кого-то з навколишніх, з вини чого дана людина зверне з правильного життєвого шляху

Жінка в сновидінні намагалася отруїти свою суперницю – до безуспішним спробам утримати інтерес коханого чоловіка

Відкинули запропонований вам отруту в сторону – до необхідності вдатися до сили, щоб впоратися з несприятливими обставинами

Тримали ємність з отрутою в руках або спостерігали, як тримає отрута інша людина – до низці безперервних неприємностей

Наснилося, що отрутою було отруєно ваші діти або хтось із рідних – на превеликий злу від якоїсь невідомої сили

Отрутою був відправлений ваш ворог або заздрісник – до успішного подолання всіх перешкод

Приймали лікувальний отрута за призначенням лікаря – згоди на участь в ризикованому підприємстві

Отрута по сонником Цвєткова

До чого сниться Яд в Сучасному сонник

Намагалися отруїти отрутою іншу людину – до злим помислам; до звинувачень оточуючих у власних бідах і проблемах

Жінка уві сні хотіла отруїти отрутою свою суперницю – до вирішення з боку коханого припинити відносини

Позбулися отрути – до змін на краще

Яд був в ваших руках або в руках іншої людини – до життя, наповненого неприємностями

Ваші рідні чи діти були отруєні – до отримання удару з несподіваного боку

Отруєні були ваші вороги або недоброзичливці – до успішного позбавлення від труднощів

Вилікувалися від отруєння отрутою – до вдалого періоду життя після неприємностей і тривог

Пили ліки, що містять отруту – до участі в ризикованому проекті

Сонник Лоффа: Яд

Слід чітко усвідомлювати – побачене не є керівництвом до дії! Якщо уві сні за допомогою отрути ви хотіли покінчити життя самогубством, значить в реальності ви маєте ряд складнощів в спілкуванні з оточуючими людьми (з однолітками, з сім’єю, зі службовим колективом) Більше того, подібні сни попереджають вас про ризик дійсно піддатися ідеї самознищення. Якщо в сновидінні за допомогою отрути ви намагалися когось отруїти, значить в реальному житті ви відчуваєте по відношенню до своєї «жертви» яскраво виражені негативні емоції.

Приснився сон: Яд – трактування Езотеричного сонника

Любовний сонник: Яд

Сучасний сонник: Дуст

Купували дуст – до дуже сумних подій і краху сім’ї Запах дусту віщує вам все блага людства.

Розсипали дуст – до стомлюючої роботі в недоброзичливо налаштованому колективі

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ