Сонник вода до чого сниться вода уві сні

Як стверджує сонники, вода уві сні – неоднозначний символ. Вона віщує успішну реалізацію планів, значні зміни, вирішення складних питань, щастя, але є й інші трактування. Деякі сюжети попереджають про конфлікти, неприємності, застої в справах.

Тлумачення за сонником Міллера

Часто бачити в нічний мрію кристально чисту воду або пити її обіцяє благополучне завершення всіх починань.

Вона струменіла з висоти? Такий сюжет має позитивне тлумачення. Відкриються хороші перспективи, сплячий отримає задоволення від життя.

Заливає якесь приміщення або ваш будинок, і її рівень все підвищується? Міллер вказує: грядуть неприємності, впоратися з якими зможете, якщо зберете всі сили для боротьби.

Якщо уві сні впали в каламутну воду, Міллера попереджає про безліч прикрих помилок. Жалкуватимете про свій вибір.

Значення по Фрейду і Ісламському сонником

Фрейд пояснює: вода асоціюється з почуттями. Тому, якщо у водоймі вона неспокійна – це відображає занепокоєння, внутрішні страхи через труднощів.

Сиділи на березі і спостерігали за спокійним дзеркалом водної гладі? На думку Фрейда, попереду спокійне, розмірене час, без великих хвилювань.

Напилися теплої водички? Ісламський снотолкователь попереджає: можете захворіти. Також вас чекають прикрі засмучення.

Приснилися пливуть по воді колоди говорять про те, що ви перебуваєте на правильному шляху, справи йдуть, як треба.

інші тлумачення

Уві сні відчували спрагу і пили холодну чисту водицю уві сні? Ванга обнадіює: належить кардинальне оновлення в життя. Ви можете поміняти роботу, місце проживання або оточення. Але навіть старі знайомі або друзі, які залишаться біля вас, сильно зміняться.

Каламутна вода, відповідно до тлумачення болгарської ясновидиці, вказує на ускладнення відносин з близькими і знайомими. Але якщо сновидец змінить свою поведінку, проявить дипломатичність, він зможе все виправити.

Вода виступала на підлозі або сочилася зі стіни і стікала по ній? Значить, за сонником Цвєткова, незабаром несподівано дізнаєтеся, хто опинився вашим ворогом, ховаючись за маскою приятеля чи друга.

Що наснилося робити з водою:

 • витирати з підлоги – легко усунете всі неприємності;
 • заходити – займетеся поточними справами;
 • черпати чисту – на щастя;
 • гріти – несподівана радість;
 • зливати – можливий конфлікт;
 • їхати по ній – боїтеся серйозних відносин.

Облили уві сні кого-то відром води? Незабаром приймете пропозицію взяти участь в нібито прибутковому, але сумнівній справі. Але отримаєте одні збитки.

Наснилося качати її колонкою? Бачення обіцяє: за свою працю і старання дуже скоро отримаєте заслужену нагороду.

Настали на розлиту

Настали уві сні на розлиту воду? Тлумачення залежить від подробиць: якщо водиця була чиста – попереду неприємність, але їй на зміну прийде щось гарне. брудна? Складнощі не вдасться вирішити швидко.

Йти по дорозі, наступаючи на чисті калюжі віщує низку простих радощів. Якщо ж вони були брудними – в найближчі кілька днів доведеться боротися з труднощами.

занурювалися

Занурення в воду уві сні означає, що і наяву ви поринете в майбутні справи, будете налагоджувати партнерство. Можете підписати вигідний контракт.

Плавання в прозорому водоймищі? Життя буде йти без тривог і неприємних сюрпризів. В каламутному? Проста справа ускладниться прикрими перешкодами.

Пірнули уві сні на глибину і розглядали там предмети? Важка справа вдало завершиться. Якщо ж навколо було сміття – будете передчувати зміни в справах і переживати.

Вода потрапила в ніс

У сновидінні вода потрапила в ніс? Наяву зіткнетеся з серйозними труднощами. Обережніше: можливий нещасний випадок. ви захлиналися? Навалиться кілька неприємностей, а швидко вирішити їх не вдасться.

Зуміли дихати під водою? У реальному житті надасте сильний опір майбутнім ускладнень і успішно з ними впораєтеся.

Носили кудись

Наснилося, ніби несли воду? Сонник Медеї обіцяє: завдяки щасливому збігу обставин вирішите свої проблеми на професійній ниві.

Сюжет в якому доводилося тягати її кудись? Будете робити все, щоб життя було цікавіше. Наливати в старовинну купіль для себе – прикладіть сили, щоб привернути увагу протилежної статі. Наповнювали уві сні ванну? Збільшите свої доходи.

Поливали з шланга

Поливали город зі шланга? Ви прекрасно справляєтеся з завданнями, які не можуть вирішити інші. Тому і користуєтеся заслуженим авторитетом.

Довелось поливати клумбу або сад, де росте трава, а на ній відразу розпускалися квіти? У сплячого відмінна інтуїція і ділова хватка, завдяки яким він успішно веде свої починання.

Яку воду бачили:

 • річкову – життя вас повністю влаштовує;
 • питну – відмінне самопочуття;
 • білу, як молоко – зміни, нова любов;
 • бірюзову – взаємні почуття, виконання бажання;
 • світлу – здоров’я, удача;
 • чорну – сумна звістка;
 • іржаву – застій в здійсненні планів;
 • мінеральну – якщо не будете лінуватися, удача вам посміхнеться;
 • тухлу – сварки, хвороби.

Бачили уві сні велику кількість води? Незабаром почнуться події, які здатні захлеснути вас з головою і будуть стрімко розвиватися.

Потрібно уважно спостерігати за тим, що відбувається навколо, щоб не помилитися і зреагувати так, щоб результат виявився позитивним. Через безтурботність можуть виникнути негаразди, вирішення яких займе багато часу.

Що означає річка або озеро?

Примарилося вийти на берег озера? Попереду низка побутових труднощів. На берег річки – прийшла пора змінити своє життя.

Дивились на глибоку річку, неспішно несе свої хвилі? Настане період везіння. Потрібно встигнути ним скористатися, щоб здійснити свої плани або укласти вигідні договори.

Бачили красиві латаття на водній гладі озера? Це означає, що почнуться зміни в особистому житті, має бути захоплюючий роман.

Плескалися в прозорій блакитній воді озера? Значить, в реальному житті все робите правильно, вибрали вірний шлях і вам не потрібно нічого змінювати.

Сильна течія

Сильна течія уві сні попереджає про майбутні сильних змінах. Але, швидше за все, вони виявляться несприятливими. Якщо вода несла багато сміття – після безлічі втрат будете будувати життя заново.

Потрапили в потужну течію, але вдалося виплисти? Попереду серйозне випробування, проблеми, але ви зможете їх подолати.

повінь

Розлив річки, що вийшла з берегів, вказує про приплив почуттів, появі нових шанувальників. бачили повінь? Сильні емоції захльостують вас.

Ви чули здалеку шум, коли вода вирувала? Це символ хвилювань, що вирують в душі. Але ви можете з ними впоратися і не показати оточуючим своїх справжніх почуттів.

Відчували уві сні страх перед стихією? Боїтеся, що не зможете взяти емоції під контроль. Треба постаратися це зробити, щоб уникнути неприємностей.

жіночі сни

Бачення підказує про проблеми, які можуть виникнути на порожньому місці.

Вона приймала душ? Незабаром сновидицей випробує приплив енергії і сил, який дозволить успішно вирішувати поточні справи. Злив в унітазі підказує про занепокоєння, переживання про побутові речі.

Спляча розлила воду на ліжко? Сварка зі своєю другою половинкою обернеться великою сваркою. Постарайтеся згладити гострі кути при спілкуванні.

Користуватися уві сні жіночої туалетною водою означає: сновидицей хоче бути привабливою, бажаною. Вона задала собі високу планку і намагається їй відповідати.

Що або кого побачили у воді:

 • восьминога – сум’яття в справах, не поспішайте щось вирішувати;
 • черепашку – надійні відносини з партнером;
 • черепашку – красивий роман обернеться порожніми словами;
 • п’явку – втрата енергії, підступність знайомих;
 • медузу – треба боротися з власною лінню.

Сюжет в якому довелось знайти кільце в каламутній воді говорить про те, що попереду вас чекають: нерозуміння, конфлікти, розборки через дрібниці. Якщо вода була чистою – значить, на вас поклав око той, хто подобається.

Спостерігали, як рак плив у воді або рив свою нору? Сонник Лоффа вказує: посваритеся з близькою людиною і будете робити спроби налагодити контакт, повернути його почуття.

Виявили в воді утопленицю? Вас чекають великі зміни на любовному фронті. Можливо, вирішите завершити відносини, які зайшли в глухий кут. А може, навпаки, вдихнете в них нову іскру.

Свиня, видра

Уві сні свиня лежала посеред брудної калюжі на вулиці? Бачення попереджає: в вашому оточенні є погана людина, якого потрібно побоюватися. Намагайтеся не занадто відвертими зі сторонніми.

Наснилася видра, що пливе у воді? Це передвістя великого щастя. Завдяки працьовитості і рішучості подолаєте найскладніші проблеми, виконаєте свої заповітні бажання.

Змії у воді

Побачили в сновидінні удава, який перепливав річку? Він символізує небезпечної людини, прийдешні неприємні події і великі труднощі.

У нічний мрію по річці пливла анаконда? Наяву почнуться серйозні проблеми, впоратися з якими буде дуже складно. Доведеться заручитися підтримкою друзів, знайомих.

Сом та інші риби

Спостерігали, як у воді плавав великий сом? Дуже скоро реалізуєте грандіозний план. Можливо, навіть укладіть вигідну угоду з нерухомістю або цінними паперами.

Бачити коропа в ставку уві сні – знайдете хорошу роботу. Помітили серед плаваючих риб плотву? Сонник Лонго пояснює: незабаром пристрасно закохаєтесь. Форель обіцяє швидкий ріст добробуту.

інші значення

Мити м’ясо під проточною водою? Наяву зможете виправдатися в іншому питанні, зняти з себе підозри в тому, чого не робили.

Упустили телефон в воду? Це застереження не захоплюватися грою в любовні романи. Удавання і нещирі почуття не принесуть радості і спровокують негативні наслідки.

Смерч на воді уві сні підказує, що сплячий знаходиться в стані внутрішньої боротьби. Людина не може визначитися, чим керуватися при прийнятті рішень: розумом чи почуттями.

Звичайно, розум оцінює все «за» і «проти», розглядаючи важливе питання. Але часто саме серце вибирає те, що потрібно людині. Тому краще прислухатися до голосу інтуїції і прийняти рішення по її підказкою.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ