Сонник до чого сниться весна

Наснитися може що завгодно, адже сон – це дзеркальне відображення нашого внутрішнього світу. Також сон може передвіщати різні події.

А до чого сниться весна? Що готує нам доля, коли посилає в наші нічні марення це прекрасна пора року?

Побачити в сні розпускаються навесні листочки – за сонником, означає почати нове життя. З цього моменту у вашій долі і в світогляді можливі цікаві зміни. Якщо ви оберете правильний шлях, то вас чекає красива, безбідне майбутнє.

Побачений весняний льодохід говорить про те, що ви занадто квапте події. Сонник рекомендує не поспішати, ретельно обдумувати кожну свою дію. А якщо ви сумніваєтеся у своїй правоті, проконсультуйтеся з ким-небудь більш досвідченим.

Сльота і брудний сніг уві сні – це знак, що вам пора освіжити стосунки з партнером. Постарайтеся частіше бувати з ним наодинці, говорите ласкаві слова, побалуйте коханої людини милими сюрпризами.

Як припускає сонник, весна в лісі сниться до виходу зі складної ситуації. Якщо ви ходите по стежках і не чути жодного звуку, то вам вдасться самостійно впоратися з проблемами. А чути у весняному лісі спів птахів – значить, скористатися чиєюсь допомогою.

Весняні свята сняться до веселощів. Швидше за все, ви потрапите на цікавий захід, де зустрінете багато знайомих і зможете повеселитися від душі. Також не виключено, що ви проведете чудовий вечір в компанії кращих друзів або родичів.

Якою вона була?

  • Рання весна – до несподіваного повороту подій.
  • Пізня – до незначного розчарування.
  • Холодна весна – постарайтеся економити гроші.
  • Тепла – до великої радості.
  • Навесні йде сніг – вам важко впорядкувати свої думки.

Дощова весна сниться до плідної, прибуткової роботи. Можливо, вам надійде вигідна пропозиція, від якого не варто відмовлятися. Спочатку воно може здатися безглуздим, але з часом ви зрозумієте, що зловили удачу за хвіст.

А до чого сниться весна, якщо ви побачили її в чужому місті? Такий сон часто віщує значні, доленосні зміни в житті. Це може бути нове місце проживання, підвищення в посаді, знайомство з цікавими людьми і т. п.

Яскраве весняне сонце приходить у сні до успіху в любовних відносинах. Настає період, коли ваш природний шарм і чарівність будуть притягувати багатьох представників протилежної статі.

Сни про весну – явище досить значуща. Тому, побачивши в нічних мареннях це чудова пора року, обов’язково відкрийте сонник і подивіться, що чекає вас в майбутньому. Автор: Віра Дробова

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ