Сонник опухнути до чого сниться опухнути уві сні

Якщо попало опухнути уві сні, перша думка після пробудження &# 8212; а раптом зі здоров’ям щось не так? Сонники обнадіюють, що такий сон практично ніколи не передвіщає хворобу. Те, що вам приснилося, допоможе вирішити давні проблеми і розбагатіти.

Несподіваний прогноз Міллера

Коли уві сні довелося опухнути комусь із близьких, сонник Міллера поспішає розвіяти марні тривоги. &# 171; Постраждалого&# 187; очікує довгий період відмінного самопочуття і фінансових успіхів.

Вперед назад

Помічено, що опухнути уві сні рідко вдається рівномірно. Найчастіше сниться збільшеною та чи інша частина тіла. Тлумач Мандрівника повідомляє, що область спини або потилиці вказує на проблеми, не вирішені в минулому. Коли приснилося, що здувся живіт, передбачення відносяться до майбутніх подій.

Чаклунка Медея приділяє особливу увагу грудній клітці. Якщо довелося бачити, як опухла ця область, скоро дасть про себе знати давня романтична історія.

Корона не тисне?

Опухла уві сні голова ототожнюється з думками, що не дають спокою. Схоже, сновидец обмірковує рішення життєво важливою для нього проблеми навіть уві сні.

Найчастіше нав’язливі думки крутяться навколо справ сердечних. Тлумачення сну обнадіює, що в підсумку вірне рішення буде знайдено.

Якщо приснилося, що опухла тільки верхівка, залишилося недовго до запаморочливого зльоту по соціальних сходах.

Результат на обличчі

Наснилося, що опухло обличчя? Зараз дуже висока ймовірність, що таємниця, яку ви приховували довгі роки, раптово стане надбанням громадськості. Прийміть запобіжні заходи, якщо все ще хочете зберегти свій секрет.

Цікаво дізнатися, до чого сниться, що опухнути довелося мови. Побачене уві сні означає, що персона сплячого у всіх на устах. Якщо довелося бачити нарости в області підборіддя і шиї, попереду цінне придбання, швидше за все, не матеріального характеру.

погладшав кінцівки

Наснилося опухла рука означає, що зараз відповідний момент повернути колишню втрату. Не пропустіть сприятливу можливість, дійте. Сонник Лоффа обіцяє, що ви не залишитеся з порожніми руками.

Якщо наснилася розпухла коліно, Білий Маг вважає, що сновидець схильний сумувати за старим друзям або знайомим місцях і взагалі був би не проти відправитися в минуле.

Зустрічайте, багатство привалило

Бачили уві сні, що опухли з якоїсь причини? Є кілька різних тлумачень такого сиволов:

  • символ віщує несподіваний вельми солідний дохід;
  • якщо наснилося, що ви опухли від голоду, уникайте переїдання наяву;
  • прибавка в вазі уві сні обіцяє, що ви впораєтеся з труднощами;
  • вам можуть пред’явити незаслужені претензії;
  • опухли не ви, а один? Ви ризикуєте посваритися і навіть побитися;
  • такий сон може приснитися під час різких перепадів настрою;
  • збільшення в розмірах ототожнюється з накопиченими знаннями та досвідом.

Про що розкажуть відчуття

Сонник Цветкова вважає, що біль або дискомфорт у того, кому &# 171; пощастило&# 187; опухнути уві сні, означають наявність в реальному житті у сновидіння занадто багатьох обов’язків, які той не вважає своїми. Якщо приснилося, що неприємні відчуття вдалося усунути, наяву вдасться позбутися від непотрібних турбот.

Болісний набряк символізує недозволених в минулому ситуацію, з якої сплячий не бажає розбиратися, намагаючись витіснити її з пам’яті. Езотеричний тлумач нагадує, що так не може тривати нескінченно. Існують кармічні причини пройти ситуацію.

Провидиця Ванга вважає, що справжня причина побаченого уві сні &# 8212; забуті борги або кинуті на півдорозі справи. Досить імовірно, що вони скоро дадуть про себе знати.

А тепер ваш хід!

Коли трапляється опухнути без видимих ​​уві сні причин, сонник Лонго закликає до активних дій. Саме зараз сприятливий момент реалізувати давню мрію &# 8212; вона все одно ніколи не залишить вас у спокої.

Найчастіше сюжет має на увазі складності в стосунках з коханими і близькими. У вас є шанс проявити ініціативу і зробити перший крок назустріч. Ви будете приємно здивовані, дізнавшись, що від вас тільки цього й чекали. Поточний період хороший для перемир’я і прощення образ.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ