Сонник опухлі ноги до чого сниться опухлі ноги уві сні

Бачити опухлі ноги уві сні – означає, вибрати невірний шлях наяву. Чекайте неприємностей, якщо наснилося, що вони, до того ж хворіли. Однак, сучасні сонники досить оптимістично трактують, до чого сняться потворні стопи або щиколотки.

Що кажуть психологи і сонник Міллера

Психологи рекомендують не засмучуватися всім, кому приснилася пухлина на нижніх кінцівках. Виявляється, сновидіння означає можливість швидко розбагатіти, отримати в спадок цілий статок. А ось кульгати уві сні, бачити себе на милицях – до втомливої ​​просуванню власних цілей.

Розповідаючи, до чого сняться опухлі ноги, сонник Міллера радить надавати величезне значення навіть дрібницям:

  • відчувати муки, біль – до страждань наяву;
  • відчути тяжкість під час ходьби – до подолання перешкод;
  • бачити припухлість – до поповнення бюджету;
  • соромитися і ховати стопи – до небажання брати участь в подорожах.

Змініть свою поведінку

Якщо приснилося, що ви відчували ниючий біль – будьте готові до переживань, душевним мукам. Сновидіння означає, що ви вибрали не зовсім вірну дорогу до мети і зараз змушені гірко шкодувати про це. Бачити виразки, ранки уві сні на своїх кінцівках – на сором за деякі вчинки.

Роз’яснюючи, до чого сняться опухлі ноги, набряки, до яких боляче доторкатися, сонник Цвєткова рекомендує визнати власні помилки, виправити їх. Психолог пропонує вибачитися перед близькими за безстороннє поводження, проявити ініціативу і помиритися з рідними, друзями, колегами.

Терпляче просувайтеся до мрії

Тяжкість під час ходьби уві сні можуть відчувати люди, здатні працювати понаднормово. Незважаючи на те, що кожен крок на шляху до мети буде даватися складно, ви зможете подужати навіть найважчі завдання. Якщо приснилося, що пересуватися доводилося з трудом – наяву вдасться здійснити все задумане раніше і навіть більше.

Сонник Нострадамуса обіцяє ряд перемог всім, хто не побоїться рухатися до мрії, не звертаючи уваги на перешкоди. Отримання підвищення на службі, визнання суспільством ваших заслуг – саме те, до чого сняться опухлі ноги. Головне в цей момент не зупинятися на досягнутому.

Будьте завбачливі

Сонник застерігає від зайвої довірливості. Виявляється, бачити опухлі ноги – значить, перебувати під «прицілом» у начальства. Хтось із колег нещадно збирає компромат на вашу персону і вже близький до того, щоб розкрити недоліки і промахи керівництва.

Відчувати біль в кісточках, ступнях – те ж саме, що пережити образу від людей, яких дуже любите. Чим більше здавалися набряки уві сні, чим болючіше було ступати, тим сильніше вас ранить образа. Постарайтеся дізнатися у близьких людей причину їх невдоволення і змінити відносини в кращу сторону.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ