Сонник Потяг. До чого сниться Потяг бачити уві сні – Сонник

сонник Потяг наснилося, до чого сниться уві сні Потяг? Для вибору тлумачення сну введіть ключове слово з вашого сновидіння в пошукову форму або натисніть на початкову літеру характеризує сон образу (якщо ви хочете отримати онлайн тлумачення снів на букву безкоштовно за алфавітом).

Зараз ви можете дізнатися, що означає бачити уві сні Потяг, прочитавши нижче безкоштовно тлумачення снів з кращих онлайн сонників Будинки Сонця!

Снилися Вам коли-небудь віщі сни?

Сонник – Потяг

Сонник – Потяг

Сонник – Сексуальний потяг як агресія

Агресія і пристрасть часто не диференційовані в сновидіннях.

Так, удар палицею або напад, особливо в сновидіннях жінок, означає статевий напад.

Такі сновидіння носять глибинний характер, оскільки в еволюції агресія і сексуальність були поєднані, при цьому пасивна роль асоційована з жіночої, а агресивна – з чоловічою.

Тим часом ступінь вираженості агресії у жінок також пов’язана з фазою овуляції.

У період, що передує місячним, агресивність підвищується.

Заспокійливо вплив, тобто знижує агресію, надає у чоловіків дитячу поведінку.

Сонник – Ванна, потоп, потяг до одного

Після такого сну можуть відбутися важливі події, повністю змінюється усталений спосіб життя, можуть виникнути старі зв’язки, дадуть про себе знати старі приятелі, можуть з’явитися нові знайомства, пожвавитися спілкування, що може стати причиною сварок і суперечок, пліток і вигадок, буде надходити неточна або свідомо неправильна, помилкова інформація, близька людина або чоловік вас не чує, не хоче чути, відчуття того, що вдома вас не розуміють і не приймають.

Можливо в сімейному житті вже були випадки паразитування на вашій доброті і довірливості, все з’ясування, думки і вагомі на ваш погляд, аргументи, швидше за все будуть зустрінуті з іншого боку з сумнівом і недовірою, чим розбирати хто правий, хто винен, запросто може просто грюкнути дверима.

Ваш сон говорить про те, що у вас є страх перед майбутнім і нездатність зосередитися на засобах досягнення цілей. Друзів і помічників може не виявитися поблизу в потрібний момент, ви як ніколи схильні боятися реальних і вигаданих хвороб, що дійсно може привести до проблем зі здоров’ям, в сімейному житті може наступити хаос, обстановка здасться надзвичайної.

Сонник – Закохатися в хлопця

Сильне потяг (!) До невідомого Хлопцеві уві сні – символізує Захоплення і наяву, але не до Хлопцеві-Чоловікові, а захоплення Чимось (Інтереси, Хобі або щось в цьому роді).

Таким чином, ви тепер знаєте, що означає Сильне потяг до незнайомців у снах (Незнайомцем може виявитися і Дівчина-Жінка – це теж Захопленість).

Сонник – Однокласниця

І сон тільки про те, що Сновидінню не до ‘Інни’ (на момент сну), оскільки Інна для сновидцем – це не-стабільна і засуджувана Емоційність, яку Сновидець прагне в собі подолати.

А навіщо, адже ‘приваблива Інна’ – це потужна позитивна Енергія сновидіння (!), Її треба усвідомити (вони не соромились і проганяти) і використовувати, в Життя.

Сон – давній, але дуже живий по емоціям, тому ис-тлумачила (люблю живі сни!).

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ