Сонник: наснився оргазм уві сні

Еротичні сни – явище цілком природне і часте у дорослих людей, вони трапляються і у чоловіків, і у жінок. Дивуватися, лякатися і вже тим більше непокоїтися не варто! Краще розберемося, до чого сниться еротичне задоволення, оргазм і все, що з цим пов’язано.

Екстаз – це вища насолода, і кожному дана прекрасна можливість відчувати його, причому не тільки в реальності, але і в мріях. Буває, що відчуття у сні настільки гострі і яскраві, ніби все відбувається наяву! Що ж говорять про це сонники? Варіантів багато. Ви можете шукати тлумачення в різних сонники або розшифрувати сон за сюжетом, враховуючи деталі. Наприклад:

  • Різні тлумачення сонники Міллера, Фрейда та інших.
  • Отримати в мріях оргазм з коханим чоловіком, чоловіком.
  • З тим, хто подобається наяву.
  • З колишнім.
  • З незнайомою людиною.
  • Зі знайомим, колегою, товаришем.
  • В незвичайному місці або в незвичайних обставинах.
  • Взагалі без участі партнера.

Так, бувають різні, навіть дуже пікантні і незвичайні сюжети! Нічого не поробиш, це сни, ми ними не управляємо. Подивимося краще, що все це може означати!

Відповіді сонників

Постарайтеся згадати, що ще було в сні, які були обставини (час, місце) і хто був разом з вами. Всі ці деталі допоможуть вам отримати найбільш повне і точне тлумачення.

Загалом, як каже сонник, оргазм може бути натяком на те, що пора трохи урізноманітнити своє життя і розвивати власну сексуальність. Занадто велика зосередженість на роботі, прагнення до успіху та інше – це добре, але в міру. Потрібно приділяти увагу своїй чуттєвій сфері, насолод і задоволень. Це така ж важлива частина життя, як і інші!

Сонник Міллера в цьому випадку безжально заявляє, що екстаз у сні – символ незадоволеності наяву. І що слід намагатися розуміти свої справжні бажання, не опиратися і не пригнічувати їх, а в розумних межах і в прийнятній формі виконувати. Незадоволеність може привести не тільки до стресу, але навіть до хвороб!

Докладно описує таке явище сонник Фрейда – вже він-то спеціалізувався на таких сновидіннях. Якщо вірити докторові Фрейдом, оргазм, пережитий у сні, означає чуттєвість і приховані сексуальні бажання. Також цей сон може бути свідченням того, що є підсвідоме бажання продовжувати свій рід.

За толкователю Деніз Лінн, оргазм є символом того, що організм перебудовується, в ньому відбуваються якісь зміни. Це може бути пов’язано з гормональним фоном, і навіть зі зміною сезону. Будьте уважніше до організму, вчіться слухати її і розуміти, що з ним відбувається!

Трохи подробиць

Якщо ви пам’ятаєте деталі сюжету вашого еротичного сну, давайте розглянемо їх більш докладно. Ви пережили насолоду уві сні з коханою людиною, який наяву є вашим сексуальним партнером? Пора внести трохи різноманітності в вашу приватне життя. Проявіть фантазію, додайте трохи фарб – це піде на користь відносинам і принесе багато радості вам обом.

Якщо це був той чоловік, який вам подобається наяву, цей сон – лише віддзеркалення ваших прихованих бажань щодо його. Ви фантазуєте у снах і отримуєте в них те, чого не маєте поки що наяву.

Якщо в мріях ви відчули оргазм, займаючись любов’ю з незнайомою людиною, вам однозначно не вистачає яскравості і пригод в житті, причому не обов’язково сексуальних, а будь-яких. Життя стає рутиною – це недобре! Урізноманітніть своє дозвілля, спілкуйтеся з людьми, знаходите час для приємного і цікавого відпочинку.

А може, це був знайомий чоловік, але той, з яким ви просто знайомі, друзі чи колеги? Ваше підсвідомість хоче чогось забороненого, незвичного і ризикованого. Можливо, ви не до кінця чесні з собою і не дозволяєте самі собі зізнатися в деяких своїх бажаннях.

Якщо ж ніхто взагалі не фігурував у вашому сні, ви були одні (буває й таке) – сонник дає обнадійливий прогноз. Він каже, що наяву вас чекають радісні події, зустрічі та дозвілля з приємними людьми і багато хороших сюрпризів.

Такі сни бувають нечасто, і в основному вони вказують на стан психіки, ніж на майбутнє. Подумайте самі, що це може значити, прислухайтеся до тих порад, що дають мудрі сонники, – і зробіть правильні висновки! Автор: Василина Сєрова

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ