Сонник до чого сниться тунель

До чого сниться тунель? Побачити це спорудження у сні – символ логічного завершення розпочатої справи. Також такий сон означає, що зараз вам необхідно поглибити свої знання в певних областях, розвиватися.

Якщо заглянути в сонник, тунель, який ви бачили, передбачає тривале неробство, яке може вам сподобається. Не піддавайтеся на провокації і придумайте собі заняття по душі. Якщо уві сні ви бігли через темний тунель – сон символізує вашу внутрішню боротьбу з дитячими страхами. Ви майже здолали їх, залишилося зробити останній ривок.

Якщо побачений тунель хтось йшов в протилежному від вас напрямку – це означає, що вас чекає доленосна зустріч з людиною, яка змінить практично всі ваші погляди на життя. Ця персона стане вам близьким другом.

До чого сниться тунель, в якому ви самі ховалися і шукали укриття? Подібні підземні споруди уві сні обіцяють нові перспективи зростання, швидкість яких може налякати вас. Не бійтеся швидких змін, вони тільки зроблять ваше життя більш насиченим.

А ось якщо снилося, що бачите світло в кінці тунелю, це означає, що попереду у вас приємна несподівана подія, пов’язане з вашим особистим життям. Молода дівчина може зустріти «другу половинку», а чоловік різко зросте в очах колег завдяки своїй працьовитості. Сонник, тунелем в якому не було кінця, як би швидко ви не втекли з нього, трактує побачене як символ:

  • Безтурботного майбутнього, яке настане дуже скоро.
  • Приємного проведення часу зі старим другом, якого ви не бачили вже десяток років.
  • Успішного прагнення до самовдосконалення і пізнання світу.

Якщо уві сні тунель мав широкий і вузький вхід вихід під землею в печеру – це означає, що найближчим часом обставини змусять вас попрацювати понаднормово, щоб добитися прихильності начальства і колег. Доклавши трохи зусиль, ви з радістю будете пожинати плоди цієї продуктивної роботи.

Приснився тунель у сні, який підривали, щоб побудувати новий? Можете очікувати кардинальних змін у своєму житті, вони будуть стосуватися місця проживання. Можливо, вам доведеться розширення житлової площі або переїзд у власний будинок.

Подорож по кам’яних коридорами

До чого може приснитися йти тунелем, який розташований в горі? Зовсім скоро ви завершити розпочату справу, яке спочатку здалося вам нездійсненним. Можете пишатися собою, адже ви найкращий серед своїх колег, так як можете знайти неординарний підхід до вирішення виникаючих проблем.

У мріях вам приснилося, що ви хочете вийти з тунелю, який знаходиться під водою? Зовсім скоро вас за старанність і працьовитість відзначить вищестояще керівництво. Продовжуйте працювати в тому ж дусі, і підвищення не змусить себе довго чекати.

Якщо вам довелося бачити уві сні тунель, який був покинутий і густо поріс травою, – таке бачення пророкує появу відмінною можливості відточити свою майстерність в якійсь новій справі. Не втрачайте такий шанс, так як невідомо, коли буде наступний.

У сні ви йшли тунелем і наткнулися на обвал? Наснилося може означати, що ви зіткнетеся з дрібними домашніми клопотами, які змусять вас відкласти інші справи і всі увагу присвятити вирішенню цих проблем. Не хвилюйтеся, адже це не займе у вас багато часу.

Як трактує тлумач снів, якщо ви заїжджали на поїзді в тунель? Швидше за все, ви відчуваєте слабкість від перевтоми, так як вже давно займаєтеся монотонною роботою. Спробуйте трохи переключити увагу, і ви здивуєтеся, як швидко вирішиться проблема з втомою. А от якщо в мріях ви пролітали над тунелем на літаку – вас очікує приємна знахідка.

Вам приснилося, що з тунелю вийшла дівчина, і він зник за її спиною? Це означає, що у вас настає світла смуга в житті, всі негаразди і печалі розчиняться в минулому. Вас порадують майбутні події, адже вони надовго залишаться у ваших спогадах.

Підземний світ

Сон, тунель в якому приваблював вас і ви не хотіли з нього виходити, означає, що ви потребуєте допомоги у вирішенні якоїсь проблеми на роботі. Поговоріть з досвідченим співробітником, адже ви без праці зможете знайти підтримку в його особі.

Якщо вам приснилося, що тунель знаходиться в космосі і затягує навколишнє, немов чорна дірка, це означає, що вам завжди вдавалося правильно розставляти пріоритети та виконувати всі поставлені завдання точно в строк. За це якість вас і цінує начальство.

Якщо ж у сні ви відчували страх при вигляді тунелю – це означає, що найближчим часом ви опинитеся перед серйозним вибором в якомусь питанні. Що б це не було, не поспішайте і добре обміркуйте всі наслідки, порадьтеся з близькими, бував у подібній ситуації. Тільки після цього приймайте остаточне рішення.

А от якщо в сні ви самі брали участь у будівництві такої споруди – скоро вас чекають яскраві враження від спілкування з новими людьми. Ви потрапите в цю компанію абсолютно випадково, але дуже швидко зрозумієте, що вам комфортно серед цих людей. Цілком можливо, що з багатьма з них ви станете кращими друзями. Автор: Зоя Крупська

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ