Сонник: мильні бульбашки у сні – до чого сняться

Впевнені, що ви прокинулися в прекрасному настрої після сну, в якому як дитина надували великі різнокольорові мильні бульбашки. Здавалося б, проста мильна вода, а скільки радості і захвату вона доставляє як дорослим, так і дітям.

Що ж означають мильні бульбашки у сні? Розкрийте секрети свого бачення за допомогою сонників.

Тлумачення класичних сонники

Надували уві сні величезний куля – ймовірно, що в житті ви тримаєте образу на когось, повідомляє Сучасний сонник. «Надувся, як бульбашка!» — так ми говоримо дітям, коли вони чимось засмутилися і надули щоки. Однак у даний момент це можна сказати і про вас. Вас переповнювали емоції, проте варто тільки подивитися на ситуацію з боку, і вона здасться вам кумедною. Посміхніться і розслабтеся, у вас немає приводів для смутку.

Сниться, що навколо вас літають красиві кольорові мильні бульбашки, – чекайте веселих подій. Вас закрутить вир свят, приємного спілкування, нових знайомств і сюрпризів. Будьте готові до відчуття повного щастя.

Значення снів, за Класичним сонником, залежить від зовнішнього вигляду бульбашок:

  • Бачили величезний мильна куля – будете планувати щось грандіозне.
  • Маленький міхур – провісник приємних клопотів перед важливою подією.
  • Міхур переливався різнокольоровими фарбами – чекайте потоку ідей та прояву креативності.
  • Бачити абсолютно прозора кулька – до прояснення у справі.

Купували у сні мильні бульбашки – будете шукати розваг і знайдете, але довго вони не триватимуть. Можливо, ви сходіть в кіно, театр, відвідайте атракціони або смачно повечеряти в ресторані. Продавали уві сні бульбашки – досягнете успіху в, здавалося б, провальному справі. Будьте уважні до вступників вам з пропозиціями – серед них буде ваш виграшний варіант.

Сімейний сонник стверджує, що якщо ви в сні пускали бульбашки, то будете збирати гроші на важливу мету. Ймовірно, ви хочете зробити велику покупку для свого сімейства – будинок, машину, подорож. Мрії віщують вам успіх та швидке звершення задуманого.

У вашому сні були пускають бульбашки люди – в реальності ви відчуваєте білу заздрість до кого-то. Однак незабаром і вам вдасться досягти тих же висот, що й цій людині. Робіть так само, як він, дотримуйтеся правил, і ви, безумовно, досягнете успіху.

Значення в психології

У Психологічний сонник мильні бульбашки входять як ознака того, що сновидець занадто серйозно сприймає якісь проблеми – буквально роздуває з мухи слона. Повірте, ці нюанси не принесуть вам шкоди, тому розслабтеся і отримуйте задоволення від життя.

Приснитися сон, у якому ви самі розводили мильні бульбашки, може у разі, якщо ви з кимось не зовсім чесні. Ви боїтеся образити людину, тому хочете приховати від нього певну інформацію. Однак це марно: ваш друг спокійно сприйме правду, а ви не взвалите на себе тягар відповідальності за брехню.

Пускати мильні бульбашки – до зміни ваших планів, вважає психолог Міллер. Однак він рекомендує бути більш гнучкими та швидко орієнтуватися в нових умовах. Не витрачайте час на зайві розлади і самоаналіз, а краще використовуйте його для продумування нових варіантів розвитку подій. Ви неодмінно зможете знайти найкращий варіант завершення розпочатого.

Пускали бульбашки в небо – на даний момент ви розслаблені і навіть кілька інфантильні. Вам не потрібно вирішувати серйозні і важливі питання, ви присвячуєте багато часу своєму відпочинку та улюбленим заняттям. Не корите себе за це, вам надана прекрасна можливість приділити час втілення своїх, а не чужих бажань.

Уві сні лопали бульбашки – чекайте розчарування, яке ви заздалегідь передбачали. Трапилося не здивує вас, тим більше що у вас буде «план Б» на подібний випадок. Це подія виявиться більше схоже на перевірку теорії, а не на провал.

Не погодитеся на пропозицію, і воно, дійсно, в підсумку виявиться невигідним – ось до чого сняться мильні бульбашки, які ніяк не надувалися. У даний момент ви підозрюєте, що сили та час, витрачені на виконання завдання, не виправдаються, і ваша інтуїція вас не підводить. Ви відразу розумієте, що буде для вас корисним, а що ні. Автор: Катерина Ліпатова

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ