Сонник: мідії у сні – до чого сняться

Тлумачі сновидінь здавна намагалися знайти відповідь на питання, до чого сняться мідії. Виявляється, цей символ може бути передвісником стабільності, нечуваного багатства або активної творчої діяльності. При цьому велике значення буде мати той факт, бачили живого молюска або вживали мідії в якості делікатесу.

Бачити уві сні

У Катерини Великої сонник молюски входять як передвістя спокійного й розміреного життя. Все буде відбуватися так, як ви запланували, і ніякі обставини не зможуть перешкодити вам здійснити задумане. Найближчим часом на вашому шляху не буде проблем чи інцидентів.

Мідії у сні, по Сімейному сонником, є символом благополуччя і гармонії в сімейному житті. Ваші правила та цінності будуть сприяти зміцненню відносин і розвитку взаєморозуміння та довіри. Багато людей будуть по-доброму заздрити вашим теплим відносин з близькими.

Зустрінетеся з чимось незвичайним – ось до чого сняться молюски, з Російської сонником. Можливо, ви займетеся новою справою або спробуєте щось вперше. Однак цей сон може передвіщати одиноким сновидцам зустріч зі своєю «другою половиною» – людиною, яка виявиться для них особливим.

Ви різноманітите своє інтимне життя з коханою людиною – ось до чого сниться молюск, на думку Фрейда. Особливе значення цього образу психоаналітик надає для неодружених чоловіків. Бачили молюсків в раковині – значить, будете захоплюватися жінками. Не одна, а відразу кілька дівчат закрутять вам голову, і перед вами буде стояти нелегкий вибір, пов’язаний з визначенням більш сильної симпатії.

Снився сон, у якому ви бачили величезну кількість молюсків, викинутих на берег? Чекайте подарунків – ймовірно, скоро у вас день народження чи інше свято, на якому близькі вирішать втілити багато ваші мрії в реальність. Подібні мрії також можуть бути передвістям удачі в конкурсах та розіграшах, тому не буде помилкою купити пару-трійку лотерейних квитків.

Морські страви

Є мідії – виходить, незабаром вам вдасться потиснути плоди своїх праць, вважала Катерина Велика. Ваші старання нарешті дадуть позитивний результат. Особливий успіх, на думку імператриці, буде чекати людей творчих професій.

Сімейний сонник запевняє: якщо в сні ви їли молюсків, то чекайте розташування впливової людини до вас. Незаміжньої дівчини мрії обіцяють зустріч чоловіка – сильного та владного людини, який буде для неї надійною опорою і захистом протягом усього життя. Іншим сновидцам сон передвіщає заступництво з боку начальства або людей, що працюють в силових органах.

Сучасний сонник запевняє: наснилися мрії, в яких ви їли мідії, в будні дні – відвідайте урочистий захід. Готуйте свої найкращі вбрання, незабаром вони вам точно знадобляться. Зі сну у вихідні мрії обіцяють знаменний щасливий випадок у вашому житті. Це може бути пропозиція руки і серця, весілля, народження дитини, придбання будинку та інше.

В сонник Міллера мідії входять під різними значеннями. Згадайте, що ви робили з ними вночі:

  • Їсти молюсків – означає просунутися по кар’єрних сходах.
  • У своїх снах збирали мідії – досягнете успіху в новому проекті.
  • Готували мідії – знайдете вірних друзів.
  • Купували молюсків на ринку або в магазині – будете накривати стіл для гостей.
  • Продавали мідії – подаруйте дорогоцінний подарунок близькій людині.

Приснилися мрії, в яких ви готували страву з молюсків, – в реальності будете обдумувати грандіозний сюрприз. Ймовірно, ви захочете здивувати свого близької людини несподіваним подією або подарунком, про який він мріяв все життя. Також мрії можуть провіщати підготовку до великого свята (весілля, дня народження, ювілею).

Цікаве значення снів дає Класичний сонник, мідії збирати з нього – означає досягти успіху в абсолютно новому виді діяльності. До цим маренням підійде відомий вислів: «Новачкам щастить». Ви зумієте виграти незначну суму грошей або отримати привілеї завдяки несподіваному виграшу. Автор: Катерина Ліпатова

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ