Сонник лисиця руда приснилася: до чого сниться лисиця руда уві сні — тлумачення снів

Сонник Міллера

лисиця руда уві сні до чого це

Руда лисиця яка проникає у ваш двір або житло це знак – вам можуть заздрити люди з близького оточення. Будьте напоготові. Ваше добре ім’я може бути зіпсовано. Якщо сниться полювання, значить ви захопитеся небезпечними сумнівними справами або захопитеся ризикованими любовними авантюрами. Вбивство лисиці означає вашу перемогу в будь-якому розпочатій справі.

Сонник Ванги

лисиця руда уві сні до чого це

Полювання на рудих лисиць сниться як застереження від сумнівних і небезпечних для вас любовних пригод. Якщо уві сні руда лисиця проникає у ваш будинок або двір це означає можливу небезпеку. Будьте уважні до оточуючих людей — вас можуть оточувати заздрісники. Якщо уві сні ви вбиваєте лисицю-це до удачі у всіх справах.

Сонник Цвєткова

приснилася руда лисиця

Руда лисиця — означає таємного ворога. Вбивство лисиці — перемогу і успіх. Гладити лисицю сниться до небезпеки.

 

 

Мусульманський сонник (Ісламський)

приснилася руда лисиця

Лисиця – це хитрий ворог, який навпаки того, з ким має справу. Крик або завивання лисиці означає інтригу, яку готує брехун або авантюрист. Взяти лисицю на руки значить перемогти в суперечці, а хто погладить лисицю-може налякати джина. Гра з рудою лисицею означає взаємну любов.

 

Сонник Фрейда

до чого сниться руда лисиця

Сновидіння з рудою лисицею віщує знайомство з людиною, якій не варто перейматися довірою. Якщо приснилася вогненно-руда лисиця — зловживання алкоголем і брати участь в оргіях. Сни з лисицею можна розшифровувати як попередження про можливі наслідки такого способу життя. Прийміть до відома і не дозвольте станеться поганого.

Китайський сонник

тлумачення сну руда лисиця

Руда лисиця є символом краси і хитрощі, тому будьте пильні, не довіряйте чарівним самовпевненим жінкам. Сам по собі символ лисиці уособлює хитрість, зрада, брехня.

 

Французький сонник

приснилася руда лисиця

Зустріч у сні з рудою лисицею по французькому сонник, що означає зустріч з шахраями. Вам може зустрітися людина, яка буде намагатися стати вашим другом, а після виявиться ворогом.

 

Сон з неділі на понеділок означає оновлення і настання нового етапу в житті.

На жаль кожному з нас час від часу доводиться стикатися з кошмарами. Страшний сон не найсприятливіший явище, адже часом він стає причиною безсоння, яка тягне за собою ряд проблем.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ