Сонник лікар гінеколог приснився: до чого сниться лікар гінеколог у сні — тлумачення снів

Сонник Міллера

лікар гінеколог уві сні

Гінеколог у сні є позитивним знаком. Він показує те, що дівчина тривожиться за своє здоров’я або за можливу вагітність. Лікар-гінеколог уві сні стривожений — будьте обережні, бережіть своє здоров’я, сходіть до реального лікаря.

Сонник Фрейда

до чого сниться лікар гінеколог

Лікар-гінеколог — знак того, що вас турбує почуття сорому. Швидше за все ви соромитеся свого тіла, боїтеся оголюватися. Це призведе до невеликих проблем в інтимній сфері. також гінеколог у сні означає, що ви боїтеся несхвалення партнера за свої сексуальні уподобання, боїтеся відкрити йому свої сексуальні фантазії.

Сімейний сонник

тлумачення сну лікар гінеколог

Побачили уві сні гінеколога — вас турбують сварки з коханим. Але не треба переживати — сон обіцяє повну згоду. Якщо гінеколог відмовився від винагороди — це знак добра і здоров’я.

Сонник sonniq.ru

що означає, якщо лікар гінеколог уві сні

Відвідування жінкою лікаря-гінеколога у сні означає її реальні переживання над відносинами. Швидше за все ці переживання безпідставні — її стосунки з коханим з часом стануть більш міцні. Сон також можна трактувати і як показник вашого здоров’я: якщо лікар-гінеколог стурбований — можливі хвороби і погіршення стану, якщо він запевнив, що все добре — у вас не буде підстав скаржитися на здоров’я.

Щоб визначити, в які дні сни віщі, слід знати відомі божественні свята. Сни можуть бути віщими в ці дні і в інші дні. Більш детально про віщих снах за всіма числами місяця можна подивитися тут.

А чи бувало з вами так, що уві сні ви біжите від когось , раптом провалюєтесь у прірву і пролітаючи деякий час, ви прокидаєтеся? Це був і не зовсім сон, а реальність.

Сон з неділі на понеділок означає оновлення і настання нового етапу в житті.

На жаль кожному з нас час від часу доводиться стикатися з кошмарами. Страшний сон не найсприятливіший явище, адже часом він стає причиною безсоння, яка тягне за собою ряд проблем.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ