До чого сниться розлучення з дружинами і коханками. Пояснення найпопулярніших сонників, до чого сниться розлучення

Сни про розлучення різними сониками трактуються протилежним чином.

В залежності від конкретної ситуації, проживаемой людиною наяву, сновидіння може виявитися всього лише несвідомою проекцією реальних подій, спробою знайти якесь рішення у складному питанні.

Якщо ж сновидящий знаходиться в ситуації розлучення, то сон – природне відображення душевних переживань.

До чого сниться розлучення за сімейним соннику

Він про розлучення для неодружених і незаміжніх передвіщає невдачі в справах, переживання за своїх помилкових дій. Саме неправильні дії призведуть наяву до розриву значущих відносин або любовному зв’язку.

До чого сниться розлучення людям, які перебувають у законному шлюбі? Сновидіння трактується позитивно та має протилежне значення. Такий сон передвіщає велике щастя в майбутньому, вірність чоловіка, щасливий шлюб.

До чого сниться розлучення по соннику Фройда

Сни згідно соннику психоаналітика Фрейда, є відображенням внутрішніх потреб людини та свідчать про стан його психіки. Якщо сновидящий схильний наяву провокувати агресію з боку інших людей (тобто володіє так званою віктимністю), володіє підвищеною емоційністю, схильний до частої зміни настроїв, то сон про розлучення означає його внутрішню потребу у сексуальних стосунках з сильним, яскравим, неординарними людиною.

До чого сниться розлучення сильного, вольового людині? Сонник Фрейда трактує сновидіння як наслідок душевної травми, отриманої раніше сновидящим і досі непокоїть його. Як правило, негативний травмує душу досвід людина отримує в дитинстві. Якщо травма була дуже сильною, вона позначається протягом всього життя, в тому числі у вигляді руйнівних переживань і вчинків.

Якщо сон про розлучення часто сниться, то в житті сновідящого є сильна, але нереалізована мрія. Можливо, людина приховує від оточуючих депресивні переживання і живе з сильним внутрішнім конфліктом.

До чого сниться розлучення по соннику Міллера

Якщо сімейна людина бачить себе розведеним у сні, це свідчить про його глибокому незадоволення оточуючими людьми. Крім того, внутрішнє невдоволення може проектуватися і на домочадців, що не додасть взаєморозуміння. Щоб уникнути напруги, слід зробити конкретні кроки, щоб зробити сімейне життя більш радісним, а відносини усередині родини – більш спокійними і довірчими.

До чого сниться розлучення юній дівчині? Таке сновидіння є застереженням для неї. Сон попереджає про невірність коханого. Його зрада або легковажне ставлення до інституту шлюбу призведуть до того, що серйозних стосунків не вийде. Ймовірне заміжжя не відбудеться.

До чого сниться розлучення по соннику Лоффа

Несприятливу трактування сновидіння про розлучення і дає сонник Лоффа. Сон, у якому сновидящий розлучається з дружиною або чоловіком, символізує сумніви у вірності чоловіка. Як правило, ці сумніви небезпідставні. Крім того, негативні переживання уві сні говорять про ретельно приховуване невдоволення чоловіком, прихованої, але глибоко переживаемой образі.

До чого сниться розлучення заміжній жінці? Сон означає зникнення колишньої пристрасті між подружжям, настання періоду природного охолодження почуттів. Щоб шлюб не розпався насправді чи не перетворився на формальність, потрібно докласти вольові зусилля для переведення стосунків в інше русло. Потрібно серйозно задуматися про створення теплої, затишної обстановки, сприятливої і доброзичливої атмосфери в будинку.

Якщо сон про розлучення приснився незаміжньою дівчині, яка планує весілля з реальним коханим, трактування несприятлива. Весілля може несподівано зірватися, а дівчина на довгі роки може залишитися на самоті.

Сон про розлучення, приснився одруженому чоловікові, означає його незадоволення вчинками і словами дружини. Згідно з іншою трактуванні, сновидіння може бути попередженням про важку роботу, небезпечної для здоров’я. На хліб сновидящий запрацює, але гроші дістануться йому надто високою ціною.

Якщо заміжня дама уві сні розлучається з чоловіком, то в реальності її сердять якісь пристрасті або погляди другої половинки. Крім того, навколо дуже багато неприємних людей. Спілкуватися з ними не хочеться, але доводиться. Така ситуація може тривати ще якийсь час.

До чого сниться розлучення по соннику Хассе

Якщо сновидящему приснився розлучення, то наяву людина скоїла якийсь непристойний вчинок і лає себе на нього. Потрібно спробувати виправити ситуацію, щоб заспокоїти совість.

До чого сниться розлучення заміжнім чоловікові чи жінці? Сонник Хассе дає позитивну трактування сновидіння. Наяву між подружжям все добре, відносини міцні, зрад не передбачається.

Якщо приснився розлучення батьків, то в реальності варто очікувати найближчим часом отримання звістки від далекої рідні. Якщо розлучається незамужний людина, він, швидше за все, посвариться з друзями або родичами. Не варто давати порожні обіцянки, щоб не викликати обурення близьких.

Якщо приснився сон про розлучення друзів, можна очікувати несподіваного повернення давно забутого боргу.

До чого сниться розлучення по соннику Ванги

За сонником Ванги розлучення з чоловіком – це передвісник якихось важливих подій в житті сновідящого. В результаті цих подій з’явитися прекрасна можливість по-новому поглянути на близьких, оцінити їхні кращі душевні якості.

Якщо сновидящий уві сні бачить себе на розлучення сторонніх або знайомих людей, то в реальності йому потрібно бути дуже обережними у словах і вчинках. Можна раптово опинитися в складній ситуації і викликати гнів оточуючих.

Якщо уві сні сновидець розлучається з чоловіком і вирішує почати нове життя, то наяву у його житті невдовзі станеться щось погане, ганебне. Слід чекати звинувачень в аморальному вчинку або розпусному поведінці, краху надій і планів, сильного розчарування.

Якщо уві сні сновидящий вирішить скасувати розлучення, це дуже хороший знак. Наяву він зможе проявити розсудливість і домогтися бажаного. Труднощі будуть тимчасовими і не завдадуть серйозного занепокоєння.

До чого сниться розлучення по сучасному соннику

Сучасний сонник позитивно трактує сни про розлучення. В реальності відносини закоханої пари або законних подружжя сильні, щирі, між ними панує взаєморозуміння. Люблячі люди віддані один одному і не думають про розрив відносин.

Якщо жінка побачила уві сні, що чоловік пригрозив їй розлученням, то вона підсвідомо не впевнена в дружині. Викликає питання вірність партнера. Однак не обов’язково мова йде про реальну зраду. Можливо, вся справа в тому, що жінка не впевнена в собі, у своїй привабливості та значущості для чоловіка.

Якщо сниться тривожний або несподіваний розмова про розлучення, то наяву сновидця чекають порожні розмови, дрібні клопоти, якісь неприємності або трата дорогоцінного часу. Після такого сновидіння потрібно ретельно обдумувати свої вчинки і слова, не давати порожніх обіцянок, приділяти більше уваги досягненню своїх справжніх цілей і бажань.

Якщо приснилося, що партнер зрадив, і це послужило причиною офіційного розриву відносин, то наяву слід зайнятися впритул своїми відносинами. Швидше за все, партнера не вистачає вашого тепла, уваги, піклування.

До чого сниться розлучення батьків? До виникнення непорозумінь між сновидящим і ними. Потрібно постаратися подолати антагонізм. Якщо батьки уві сні розлучилися легко і за обопільною згодою, то наяву вас чекає щастя, якась радісна подія, довгоочікуване досягнення цілей.

До чого сниться розлучення з універсального соннику

Якщо розлучення в сновидінні супроводжується скандалом, то наяву сновидящему доведеться відстоювати свою точку зору. Якщо про спірної ситуації відомо, то потрібно підготуватися до діалогу з опонентами. У будь-якому випадку сновидящему потрібно мати власну думку щодо того, що відбувається в його житті.

Відкласти запланований розлучення у сні означає, що сновидящий в реальності вчинить мудро і далекоглядно. Він зможе врахувати бажання близьких людей і погасити намітився конфлікт.

Якщо жінка уві сні розлучилася з колишнім чоловіком, то наяву вона ніяк не може відпустити минуле і картає себе за помилки. Потрібно прожити ситуацію знову, прийняти себе і своє минуле, пробачити колишнього партнера, незважаючи на біль і образу. Якщо цього не зробити, двері в майбутнє ще довго залишиться закритою.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ