8 Садових рослин, що відлякують комарів

Якщо у вас немає квітників біля веранди, не проблема! Посадіть деякі з цих рослин в невеликі контейнери, щоб їх можна було переміщати по терасі, ганку або заднього двору в міру необхідності.

базилік

базилік – прекрасне компактна рослина, що виділяє запах, що відлякує комарів. Рослина також токсично для личинок комарів, тому саджайте базилік біля стоячої води, щоб комарі не відкладали яйця. Це однорічна рослина не тільки допомагає відлякати комарів, але і ідеально підходить для використання в рецептах і &# 8203;&# 8203; для консервування.

монарда

Це високе ароматне рослина з червоними або пурпуровими квітами, є ідеальним доповненням до будь-якої ділянки. Ця квітка приваблює бджіл, метеликів і птахів, відмінно підходить для запилення і боротьби зі шкідниками. А запах допомагає відлякати комарів, тому він виконує подвійну функцію у вашому саду: привертає запилювачів і відлякує комарів!

М’ята для котів

Воно не тільки для котячих! Ця рослина №1 для відлякування комарів. Котяча м’ята відноситься до сімейства м’ятних і містить з’єднання непеталактон, який є сильним репелентом від комарів. Непеталактон і інші натуральні речовини, які природним чином містяться в котячої м’яти, роблять його більш ефективним, чим більшість “штучних”репелентів від комах.

Цітронелла

Більшість людей знайомі з цим запахом, оскільки він часто використовується в якості репеленту в свічках. Зріле рослина досягає великих розмірів, враховуйте це при посадці. Цітронелла також добре росте в півтіні, на відміну від інших рослин, що відлякують комарів.

часник

Комарам не подобається запах сирого часнику, і вони з меншою ймовірністю вкусять людини, який недавно їв часник. Рослина не займає багато місця і непримітне, тому ви можете посадити кілька зубчиків в саду з іншими рослинами. Не саджайте часник з продуктового магазину, швидше за все, його обробили, щоб запобігти проростанню.

Лаванда

Прекрасні пурпурні квіти лаванди виділяють заспокійливий аромат, але комарі ненавидять її. Вирощують лаванду на своїй ділянці для краси, аромату і середовища, вільної від комарів. У вас буде додатковий бонус у вигляді можливості зібрати і засушити лаванду.

Рослина легко вирощувати в контейнерах.

Мелісса

Ароматна і їстівна меліса – ця рослина з м’яким смаком лимона, яке часто використовують в супах, маринадах, чаях та джемах. також відоме своїм заспокійливу дію і можливістю зменшити занепокоєння. Як бонус воно також відлякує комарів.

Член сімейства м’ятних, меліса також допомагає при розладі шлунка, і це ідеальне рослина для вирощування в невеликих горщиках. Мелісса не так агресивна, як м’ята, але має тенденцію до розростання при посадці в землю, так що будьте обережні.

чорнобривці

ця квітка – робоча конячка в саду. Ці ароматні красуні відлякують безліч садових шкідників, в тому числі комарів.

Садіть чорнобривці в саду і в невеликих контейнерах на відкритому повітрі, щоб тримати в страху шкідників. Деякі сорти чорнобривців – їстівні.

Інші способи відлякати комарів

Крім використання рослин для відлякування комарів, усуньте ділянки, де вони, як правило, «процвітають». Місця зі стоячою водою є ідеальним місцем для розмноження комарів. Садова візок має тенденцію накопичувати воду після дощу, також і водостічні жолоби, якщо затримують воду, можуть бути привабливі для комарів.

Не дозволяйте комарам зіпсувати ваш відпочинок на свіжому повітрі і не обприскуйте всю веранду токсичними хімікатами, це засіб вбиває не тільки комарів.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ