Сонник до чого сняться зірки на нічному небі

Що може бути загадковіше сновидінь? Напевно, нічого. Ми звикаємо до буденності нашого життя, і тільки сновидіння вносять у наше існування дещицю фантастичності і таємничості.

Душі людей завжди тягнулися до незвіданого, і протягом всього свого життя ми намагаємося знайти відповіді на вічні питання. Часто приховані знання до нас приходять саме в нічних мареннях, але сни спілкуються з нами метафорами, тому частіше ми не розуміємо їх зашифрованих послань. Однак якщо звернутися за допомогою до тлумачам сновидінь або книги, то можна дізнатися багато нового для себе.

Здавна люди дивилися на небо і задавалися безліччю питань, одне з яких: «Скільки зірок на нічному небі?» Нічне зоряне небо привертає погляди людей і донині. Заворожлива картина: над нашими головами справжній відкритий космос, в якому загоряються і гаснуть далекі планети і зірки, – погодьтеся, це неймовірно.

Сьогодні ми спробуємо осягнути таємницю ваших снів і дізнатися, до чого сняться зірки. Давайте заглянемо в сонник: зірки – це символ майбутнього щастя, удачі і нових відкриттів. Але всяка зірка буде це символізувати?

Спробуємо розібратися в цьому детальніше. Головне, що потрібно робити при аналізі сновидіння, – це враховувати будь-які нюанси і повороти сюжету. Всі дивацтва будуть мати своє особливе значення.

Ось на що варто звернути увагу, якщо вам приснилися нічні вогні:

  • Скільки зірок було?
  • Яскраві чи ні?
  • Де побачили?
  • Падала чи ні?
  • Ваші відчуття.

Таємничі сновидіння

У спробі дізнатися, до чого сниться зірка, необхідно зафіксувати весь свій сон і пробудження. Після цього згадайте, скільки зірочок ви бачили.

Бачити уві сні одну зірку означає, що незабаром вам посміхнеться удача. Головне – не пропустіть свій щасливий момент, адже він, як і все в цьому житті, швидкоплинний. Але якщо вам вдасться схопити удачу за хвіст, то ви зможете здійснити свою давню мрію.

Якщо зірочок на небі було кілька, то це говорить про ряд успіхів, які вас чекають. Швидше за все, ви зможете проявити себе в роботі над новим проектом, або вам представиться можливість взятися за свою справу, в якому вам все вдаватиметься.

Якщо це було невелике сузір’я, то обов’язково згадайте, яке саме сузір’я воно вам нагадало, так як це може принципово вплинути на тлумачення. Таке бачення може означати, що хід вашого життя зумовлена понад, і всі події, які відбуваються, мають сакральний сенс.

Бачити на небі цілу туманність означає, що вас чекає абсолютно новий період у житті. Ви зміните в ній практично все, і ці зміни у підсумку приведуть вас до довгоочікуваної відчуттю щастя. Якщо в баченні перед вами виникла справжня галактика, то будьте впевнені: незабаром ви осягнете таємне знання. Ви усвідомлюєте причину свого перебування на цій землі і зрозумієте, в чому ваше призначення.

Далі необхідно згадати, який яскравості в баченні були зірки. Так, тьмяні, ледве помітні зірочки на небі – явний символ вашого невіри у себе. Вам потрібно розпалити вогонь всередині, повірити у свої здібності і можливості, і тоді вам стане все вдаватися без особливої праці.

Якщо вогні в небі були яскраві, але мерехтливі, то це означає, що вас чекає нехай і тернистий, але приємний шлях. Ви отримаєте те, що хочете, але для цього вам потрібно буде докласти чималих зусиль.

Яскраві, сліпучі своїм світлом небесні тіла говорять про те, що вас чекає період прозрінь. Ви відчуєте сильний інсайт після спілкування з мудрою і досвідченою людиною. Будьте готові до карколомних осознаниям.

Мерехтять і переливаються різними кольорами небесні вогні говорять про те, що вам потрібно навчитися вірити в себе і оточуючих людей, а також в мрію. Як тільки ви довіритеся світу, він обдарує вас неймовірними і непередбачуваними дарами.

Потім необхідно згадати, де ви побачили всю цю небесну красу. Якщо уві сні ви гуляли по лісу і побачили на небі зірки, це означає, що ви перебуваєте в гармонії з собою і з навколишнім світом. Опинитися в місті та побачити над собою зоряні танці означає, що ви недостатньо часу приділяєте собі і своєму внутрішньому світі. Пора стати більш чуйним до своїм душевним і духовним потребам.

Якщо у нічних мареннях ви побачили намальовані зірки не на небі, а на стелі, то таке бачення пророкує вам деякі розчарування у своїх мріях. Ви живете в повітряних замках, і коли вони впадуть, вас наздожене почуття спустошення. Тому пам’ятайте головне правило: щоб не розчаруватися, не потрібно зачаровуватися.

А ось якщо у сні ви плавали в безповітряному просторі і бачили зірки у відкритому космосі, то таке бачення пророкує вам період достатку. Ось тільки достаток вас чекає не фінансовий чи матеріальний, а інформаційний і духовний.

Якщо вам приснилися морські зірки на пляжі, то таке бачення обіцяє швидкі подорожі та відпочинок. Ви відпочинете від побутових проблем і сірих буднів, зарядитеся енергією та безліччю емоцій на кілька місяців вперед.

Загадуйте бажання!

Далі варто пригадати, чи бачили ви падаючу зірку, і дізнатися, до чого сниться падаюча зірка. Отже, що летить комета говорить про те, що в реальності всі загадані вами бажання будуть збуватися. Треба тільки повірити в це і правильно сформулювати, чого саме ви хочете, і тоді ви отримаєте все, що вам потрібно.

Якщо метеорит або комета зруйнували щось у видінні, то такий сон є попередженням: вам варто бути вкрай обережним у своїх бажаннях. Не бажайте ні собі, ні комусь навколо зла, так як це в підсумку може обернутися проти вас. Побережіть себе і близьких вам людей.

Якщо у сні ви бачили безліч падаючих зірок на небі, то таке бачення обіцяє вам масштабний захід. Ви станете учасником великого і серйозного події, враження від якого будуть мотивувати вас довгий час. Якщо у нічних мареннях ви своїми руками зірвали вогник з небосхилу, то це означає, що вам під силу буквально все. Не пропустіть свого шансу і реалізуйте свої найзаповітніші мрії!

Емоції і почуття

І останнє, на що варто звернути увагу, так це на емоції у баченні. Важливо згадати, які відчуття ви випробували при вигляді цієї неймовірної нічний краси. Відчувати радість, щастя і захоплення означає, що найближчим часом ви знову відчуєте ці емоції. Ви відчуєте себе по-справжньому щасливою людиною.

Стан спокою й умиротворення говорить про вашому споглядальному і медитативний настрій. Ви здатні бачити суть речей, а не їх оболонку. Продовжуйте розвивати в собі ці якості. Роздратування чи невдоволення символізують ваш буркотливий характер. Настав час навчитися радіти, що відбувається, бути вдячним і щасливим.

Страх від виду неба говорить про вашу боязні пізнавати себе і світ навколо. Не варто замикатися на буденних і побутових проблемах, потрібно розширювати сфери свого пізнання, бути пытливее і активніше. Гнів і злість в баченні означають, що ви потребуєте спокій і умиротворення. Ви занадто багато сил і енергії витрачаєте на злість, чому практично завжди відчуваєте втому.

Здивування при вигляді нічних вогнів означає, що ви людина, здатна відчувати захват від зіткнення з чимось новим. Ви здатні отримати різноманітні знання, а також зробити неймовірні відкриття, головне – продовжуйте спостерігати за світом і собою.

Як же багато можуть розповісти бачення! Вони здатні підштовхнути вас до правильного вибору або показати, який може стати ваше життя. Але головне – вони допоможуть вам краще пізнати себе і свою душу. Автор: Дарія Потыкан

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ