Сонник до чого сниться кран (будівельний, підйомний, водопровідний)

Якщо заглянути в сонник, кран там тлумачиться як символ допомоги, яку вам нададуть, або, навпаки, будуть чекати від вас оточуючі люди. Сьогодні, під час подорожі по країні сновидінь, вам приснився підйомний кран?

Як правило, подібна споруда є символом досягнення великих і важких цілей. Сни такого роду говорять про те, що у вашому житті незабаром відбудеться щось сприятливе і успішне. Можливо, на роботі вас стануть цінувати більше звичайного або піднімуть на сходинку вище по кар’єрних сходах.

Якщо уві сні ви працювали на такій машині, значить, незабаром произойду кардинальні зміни, – будьте готові до них, вони принесуть з собою багато приємної метушні.

Будівельні сни

Якщо ж вам приснився кран, що знаходиться на великій будові, – значить, хтось із ваших соратників по роботі потребує вашої професійної допомоги та підтримки. Якщо в такому сні ви керуєте апаратом – значить, зробите належну допомогу і отримаєте в нагороду гідну винагороду і похвалу з боку вищестоящих людей.

Бачити в своїх мріях, як будівельна машина робить неймовірні віражі, обіцяє вам знайомство з впливовим і дуже активною людиною. Не пропустіть свій шанс: подібна подія дуже стане в нагоді в найближчому майбутньому. Наявність будь-яких знаків на крані говорить про те, що вашим близьким потрібні допомога і підтримка, зверніть на них увагу – раптом трапилося щось справді важливе?

Сонник будівельний кран тлумачить як символ того, що ви є авторитетом у сфері своєї трудової діяльності. Можете очікувати швидкого підвищення зарплати і міцної дружньої підтримки свого трудового колективу.

Якщо ж у своєму сні ви карабкаетесь, намагаєтеся піднятися на баштовий кран, сонник про таке говорить наступне: «У вашому житті є не тільки близькі по спорідненості, надійні люди, але і справжні друзі, що в наш час велика рідкість». В общем-то будь побачений баштовий або будівельний кран означає, що доля, можливо, подарує шанс здійснити давно задумані ідеї або впоратися з глобальними проблемами побуту.

Якщо у вашому сновидінні така машина зламана – отже, ви взяли на себе непідйомний тягар обов’язків, не відмовляйтеся від запропонованої вам допомоги з боку оточуючих. Щільно замкнені двері висотної машини, яку ви марно намагаєтеся відкрити, свідчить про те, що у вас, можливо, з’являться непередбачені витрати на приємні і дорогі дрібниці.

Джерело з водою – джерело життя

Сонник водопровідний кран тлумачить як ситуацію в реальному житті з величезною кількістю побутових проблем, які призведуть до активних спорах з членами сім’ї. Якщо кран у вашому сні старий, погано працює – ваша підсвідомість скоро порине у вир емоцій і буде підштовхувати вас здійснювати імпульсивні, непередбачувані вчинки.

Водопровід в сновидінні, з якого ллється чиста, прозора вода, означає великі витрати, пов’язані з сімейними проблемами. Якщо уві сні підтікає кран і ви чуєте звук падаючих крапель – незабаром ваші далекі родичі виявлять до вас інтерес.

До чого сниться водопровідний кран, в якому немає води? Це свідчить про те, що деякі цілі, поставлені вами у житті, принесуть більше стабільності у фінансових питаннях, ніж ви розраховували.

Сонник прорвався кран тлумачить так: емоції, які ви коли-то стримували, вихлюпуються назовні, що приведе в захват тих людей, які дорожать вами. Коли уві сні ви набираєте в крані воду для приготування їжі – незабаром вас накриє бажання як можна більше приділяти уваги своїй сім’ї і особливо дітям.

Для молодої дівчини побачити в мріях кран з водою, який, як не намагається, вона не може закрити, — явне свідчення того, що вона зустріне людину, який стане її чоловіком, причому ця подія відбудеться дуже скоро.

Якщо уві сні прорвало кран, то такого тлумачення сновидіння говорить про зміну діяльності або просто місця роботи. Якщо ж вам приснилося, що з крана тече кип’яток, акуратніше — не присвячуйте в свої плани інших.

Сон, у якому з крана витікає солона на смак вода, говорить про швидке подорожі, наприклад про круїзі. Якщо вода з крана газована – що ж, готуйтеся: все ваше вільний час буде присвячено безтурботності, веселощів і найсприятливішим моментів в житті. Загалом, якщо в подорожах по країні сновидінь ви бачили водопровідний кран, радимо бути готовим до:

  • Приємних сюрпризів долі.
  • Тривалих подорожей.
  • Радісним клопотів у сімейному житті.

Все це доставить масу позитиву і додасть енергії в боротьбі з труднощами, які часом трапляються на життєвому шляху. Ну а якщо уві сні ви наповнили водою скляний стакан і випили воду, чекайте приїзду багатого гостя. Його візит допоможе подолати проблеми, завдяки чому ваше життя наповниться щастям, успіхом і благополуччям. Автор: Зоя Крупська

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ