Сонник до чого сняться зморшки

Дане явище викликає негативні емоції, особливо у жіночої статі. Але від цього нікуди не дітися, вік бере своє.

Деяким же вони є в нічних мареннях, тому відразу виникає питання: до чого сняться зморшки? Це побоювання сновидця з приводу їх появи або все ж інше значення несе в собі цей образ? Як завжди, на це питання краще відповість сонник, а він пропонує наступні тлумачення:

  • Бути популярним серед протилежної статі.
  • Здоров’я.
  • Велика любов.
  • Отримати хорошу пропозицію.

Важливо враховувати, де саме були зморшки: на обличчі, руках, шиї і т. д. В залежності від цього ваш сон може набувати абсолютно різні відтінки.

Борозенки на різних частинах тіла

Якщо вам довелося бачити уві сні зморшки по всьому тілу – ймовірно, ви жахливо боїтеся процесу старіння і сильно переживаєте з цього приводу. А невпевненість у собі і своїй красі позначається на вашому настрої і стосунки з представниками протилежної статі.

Важливо розуміти, що цей образ є віддзеркаленням ваших внутрішніх страхів і комплексів, що не мають під собою вагомою грунту. Позбавляйтеся від них як можна швидше.

Зморшки на лобі у сні є символом ваших переживань. Можливо, ви стоїте на порозі прийняття важливого рішення. Цей образ сповіщає, що вірний варіант лежить на поверхні і він принесе вам добробут, процвітання.

Руки, покриті зморшками, обіцяють отримання цікавої пропозиції, можливо, по роботі або бізнесу. Для жіночої статі це може бути пропозиція руки і серця. Але також цей сон може приснитися як знак про майбутній копітку працю, який принесе вам гідну винагороду.

Тим, кому наснилося власне тіло – старе, в’яле, зморшкувате, – не про що турбуватися. Вас чекає довге щасливе життя, хвороби і немочі вам не загрожують. Якщо ви жінка і бачили своє тіло молодим і красивим, як у молоденької дівчини, – побачений сон пророкує знаки уваги від багатого, успішного чоловіка.

Мазали спеціальним кремом зморшки на власному обличчі, і вони зникали? Можливо, до вас за порадою звернеться хтось із друзів, і ви знайдете, що йому сказати. А ось зморшки під очима можуть сигналізувати про переживання. Не приймайте все занадто близько до серця, насправді причин для цього немає.

Давайте також дізнаємося, що розповідає сонник про сни, де були зморшки на обличчі, а саме коли вони «прикрашали» лоб. Це знак про наявність авторитету, люди вас поважають і рахуються з вашою думкою, прислухаються до ваших порад. В цілому ж сновидцы, яким наснилися зморшки на обличчі, користуються повагою не тільки на роботі і в суспільстві, але також і в колі сім’ї.

Також цікаво знати, до чого сниться, коли ви – старий чоловік, але на очах починаєте молодіти. Як говорить сонник, зморшки в такій інтерпретації обіцяють знаки уваги від представника протилежної статі.

А ось чуже обличчя в зморшках пророкує сновидцам якусь роботу, на яку піде чимало часу, але результат принесе чималий прибуток, а також задоволення.

Зморшки між бровами, а вірніше, їх кількість завжди показували, скільки разів ви вийдете заміж або одружуєтеся. У сновидіннях ж це означає мати більшу популярність у чоловіків (жінок).

Але не варто випускати з уваги і той факт, що, спостерігаючи уві сні свій організм увядающим, в реальності ви просто переживаєте з приводу своєї зовнішності і віку. У цьому випадку важливо пам’ятати, що кожний вік гарний по-своєму. Автор: Наталія Чернікова

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ